Duyuru

Collapse
No announcement yet.

dişilik

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: Abalı View Post

Fakat söylediğim şu; insan, karşısındakine güven vererek ilişkini sağlamlaştırmış olmaz...
    Elbette öyle,bunlar başlı başına yeterli değil,sadece temelde olması gerekenler...:RpS_smile:
    Kimsenin seni üzemeyeceği kadar güçlü olduğunda ve sen kimseyi üzmeyecek kadar iyi olduğunda; mutlusun demektir .

Yorum

İlişkiyi ayakda tutan dişilik değil kişilikdir....
      Bunu anlayana kadar dişi...Dişiliğini kaybeder....Erkek ise hep hem dişi hem de kişi(liği) arar durur...
      Yurdum hatunu da böyle alıntıları bulur Coca Coca'nın formulünü bulmuşcasına heyecanlanır ...ve de paylaşır....sonra da merakla bekler gelen yanıtları....
      Böylece devam eder hayat.....
      'Ben' diye başlamayı hakkettiğim tek cümle var,'Ben şahitlik ederim ki Allah'tan başka ilâh yoktur!...'

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Tiamo View Post
        İlişkiyi ayakda tutan dişilik değil kişilikdir....
        Bunu anlayana kadar dişi...Dişiliğini kaybeder....Erkek ise hep hem dişi hem de kişi(liği) arar durur...
        Yurdum hatunu da böyle alıntıları bulur Coca Coca'nın formulünü bulmuşcasına heyecanlanır ...ve de paylaşır....sonra da merakla bekler gelen yanıtları....
        Böylece devam eder hayat.....
        Bayanlara karşı fazla önyargılıyız sanki :RpS_smile:
        Kimsenin seni üzemeyeceği kadar güçlü olduğunda ve sen kimseyi üzmeyecek kadar iyi olduğunda; mutlusun demektir .

Yorum

Hem dişiliği,hem kişiliği arayan yurdum erkeği...:RpS_wink:

Yorum

Önyargıları parçalamak, atomu parçalamaktan zordur…” (Albert Einstein)

Not: Ne düşünürsen sen o'sundur....(Eflatun)
            'Ben' diye başlamayı hakkettiğim tek cümle var,'Ben şahitlik ederim ki Allah'tan başka ilâh yoktur!...'

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Tiamo View Post

Not: Ne düşünürsen sen o'sundur....(Eflatun)
              Adınıza üzüldüm o halde.

Düşüncelerinizi değiştirmeniz ümidiyle...

Yorum

Kimyon kardeş sen kendi içsel sorunlarını hallet bana sıra gelirse üzül....
                İki sözden ilkini atlayıp işine geleni alıntı yapdığında bende üzüleyim dedim ama ....
                Üzümek için bir nedenimin olması gerekirdi o nedeni bulamadım.....

Birde inceden feminist laf sokmaları beni hiç sarmaz....
                Laf söylendi...Dil tutuldu lal oldu....gerisi abesle iştigal...

Buyur meydan senin....

Egon ve forum sayfası senin ...at ve tut.....

Yorum

İlişkiyi ayakta tutanın kişilik olduğunu idrak zorluğu yaşayan dişilerle karşılaşmışsınız hep anlaşılan...

Önyargılarınızla ve düşüncelerinizle size mutluluklar...

Yorum

İşleniyor...
                  X