Duyuru

Collapse
No announcement yet.

doktor bana affektif bozuk dedi bilginiz var mı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• doktor bana affektif bozuk dedi bilginiz var mı

affeftik bozukluk hakkınd bilgisi olan bipolar ya da atipik affektif yazmadı yalnızca AFFEKTİF BOZUKLUK bilgisi olan?

koskoca portalda kimse bişey bilmiyo mu

Yorum

kÇ TANE dokrtora gittim ilk defa böyle bi teşhis duydum okb dedi anabilim dalı başkanı bile acaba ben iyice mi kafayı yedim noluyo lan beni hasta ettiler

Yorum

interneete bakıyorum affektif yok ya ŞİZOAFFEKTİF VAR ya da BİPOLAR AFFEKTİF VAR benimki ikisi de DEĞİL sadce AFFEKTİFFFFFFFFFFFFF yazmış

Yorum

destiny,,, bi dur .. portalı açmam ile birlikte benzer içerikli başlıklar eklediğini görmem bir oldu.. lütfen sakin ol..
          henüz gelmişsin doktordan sayılır,, bekle biraz..
          böyle panik olmuş panik olmuş memnun olacağın karar veremezsin.. lütfen biraz daha bekle.. sinir olmuş ruh halini atlat bi..
          sonra bence sen böyle birbirine bağımlı fakat ayrı ayrı bağımsızca gibi duran başlıklar yerine sana özel tek bir başlıkta bahsedebilirsin aynı çember içindeki konulardan.. toparlı olur hem..
          böyle o başlık mı bu başlık mı hangisine bakayım derken düşünce dağınıklığı katar sana..
          istersen tabi,, içine sinmezse yapma ama sakın.
          sonra bikaç birşey daha söylemek istiycem sana

Yorum

abla benim de kafam karışık hepsini ayn ı başlığa yazarsam sayfa çok uzun sürer herkes okumaktan usanır ama ayrı başlık olması ben de bi sorun yaratmıyo

Yorum

İşleniyor...
            X