Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yanlış teşhis

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yanlış teşhis

ben bundan 2,5 ay önce hastaneye yattım ses duyma nedeniye bana şizofreni teşhisi kondu ve ablfy kullanmaya başadım baştan itibaren hazımsızlık ,bulantı oldu vücut kabul etmedi şikayetlerimi söylediğim halde kullanmaya devam etmemi benim ağır olmadığımı ve şizofreni tanımına da uymadığımı söylediler.ama kulandımilaç 1 ayı geçince rahatsızlığım artmaya başladı şuan okullar açıldı ve bakışardan rahatsız omaya topluluk önünde onuşamamaya ve hatta saçma olabilir ama sanki herkes benim ayaklarıma bakıyormuş gibi huylanmaya başladım şuan doktor şizofreni kesinlikle omadığımı söyledi ve eski ilacıma geri döndürdü şuan ne yapacağımı kendime nasıl geleceğimi bilmiyorum bana bir fikir verin lütfenbacaklarım tutmuyor hatta bütün vücudum tuhaf sizce neden omuş olabilir

milet ayağına neden baksın

Yorum

artık sinirlerin bacakla yada ayakla ilgisi vardır die düşündüm biede bu olurken düşündüğüm şey bir yanlış yapabilme korkusu

Yorum

yok öyle bişey sinirlerin merkezi beyindir ayağına suç atma neyi yanlış yapacan adam mı kesecen

Yorum

İşleniyor...
        X