Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kolonoskopi ücreti ne kadardır bilen acil paylaşırsa sevinir

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Kolonoskopi ücreti ne kadardır bilen acil paylaşırsa sevinir

Kolonoskopi ücreti ne kadardır, Normalde devlet ödüyor fakat acil olduğu halde neredeyse 2 yıl sonraya gün verdiler. Tabiki beklemeyi düşünmüyoruz, ve biran önce yaptırmamız lazım kanser çıksa bile erken tedavi şansımızı kaybetmeyiz. Bilen arkadaşlardan paylaşmasını rica ediyorum acil olarak.
    Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

sevde abla ben hiç yaptırmadım bilmiyorum da fakat sen yazınca google bakıyım dedim 150 ve 250 lirA gibi raKAMLAR gördüm ne derece doğru bilmem aşağı yukarı byle bişeydir bence umarım yardımcı olmuşumdur sabah da hastaneleri arayarak fiayatlarını soarabilirsniz yalnız acil demişsiniz şimdi mi yapılcak yani :?

Yorum

sevde abla ben hiç yaptırmadım bilmiyorum da fakat sen yazınca google bakıyım dedim 150 ve 250 lirA gibi raKAMLAR gördüm ne derece doğru bilmem aşağı yukarı byle bişeydir bence umarım yardımcı olmuşumdur sabah da hastaneleri arayarak fiayatlarını soarabilirsniz yalnız acil demişsiniz şimdi mi yapılcak yani :?

Yorum

Hayır şimdi değil, yarın yapılıcak ama bende ona göre hazırlıklı olmak için şimdiden öğrenmem gerekti. Bende baktım googlede ama hangi tarihte yazılmış emin olamadım, belki çok önceden yazılmıştır diye düşündüm. İnşallah öyledir, ben 2 yıl sonraya gün verilince baya pahalı bir operasyon diye düşündüm. Niye bu kadar uzun tutarlar anlamıyorum. Teşekkür ederim ayrıca sanada.

Yorum

sevde ablam normalde günde ne kadar su içiyosun ???
          just a smile

Yorum

sevdecim geçmiş olsun...
            perlanın dediği gibi anlaşmalı özel hastanelerde yaptırsan daha iyi olur ..belirli yüzde ödersin ..tabi yinede sen bilirsin ....
            ne oluyor hem kanser filan demeler ..yok yok gönlünü rahat tut sen tamam..
            bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: crystalsun
              Doktor günlük 3.5 litre muhakkak su içmemi tavsiye etti. Sanırım ben 2 litre ancak içiyorumdur şu sıralarda. Aynı sorun bendede var belki başlangız bilemiyorum ancak sanırım yanlış anlaşılma oldu, kendim için sormuyorum ablam için ama kendim olmayı tercih ederdim. Onun 3 çocuğu var en küçüğü henüz bebek, kalibimi ferah tutmak istiyorum ama görünüş iç açıcı değil. İnşallah temiz çıkar dua etmekten başka birşey yapamıyoruz. Ayrıca kolonoskopi ile birlikte mr de vermişler, asıl mr yi 2 yıl sonraya vermişler gününü. Ben kolonoskopiyi 2 yıl sonraya verdiler sanmıştım mr miş. Ama kolonoskopiyide 1.5 ay sonraya vermişler. Mr yi az çok tahmin ediyorum ben 4 yıl önce 350 verdim yanlış hatırlamıyorsam. Şuan ne kadar olur bilmiyorum. Ben yeni çektirdim bakırköy sinir hastalıkları hastanesinde, sevk veriyor hastane içinde diğer devlet hastanesinin mr merkezi var 2 gün sonraya randevu veriyor. Tek kuruş ödemeden çekiyorlar. Muayene için randevu alıcaklar bakalım hayırlısı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sevde_
                Orjinal yazı sahibi: crystalsun
                Doktor günlük 3.5 litre muhakkak su içmemi tavsiye etti. Sanırım ben 2 litre ancak içiyorumdur şu sıralarda. Aynı sorun bendede var belki başlangız bilemiyorum ancak sanırım yanlış anlaşılma oldu, kendim için sormuyorum ablam için ama kendim olmayı tercih ederdim. Onun 3 çocuğu var en küçüğü henüz bebek, kalibimi ferah tutmak istiyorum ama görünüş iç açıcı değil. İnşallah temiz çıkar dua etmekten başka birşey yapamıyoruz. Ayrıca kolonoskopi ile birlikte mr de vermişler, asıl mr yi 2 yıl sonraya vermişler gününü. Ben kolonoskopiyi 2 yıl sonraya verdiler sanmıştım mr miş. Ama kolonoskopiyide 1.5 ay sonraya vermişler. Mr yi az çok tahmin ediyorum ben 4 yıl önce 350 verdim yanlış hatırlamıyorsam. Şuan ne kadar olur bilmiyorum. Ben yeni çektirdim bakırköy sinir hastalıkları hastanesinde, sevk veriyor hastane içinde diğer devlet hastanesinin mr merkezi var 2 gün sonraya randevu veriyor. Tek kuruş ödemeden çekiyorlar. Muayene için randevu alıcaklar bakalım hayırlısı.

hmm, şöyle bi durum var da bu kolonoskopide eğer vücutta aşırı susuzluk varsa laksatifler bile boşaltamıyo bağırsakları ondan sordum
                just a smile

Yorum

Evet öyleymiş malesef araştırdım baya riskleride varmış. Bğırsak delinebilirmiş, ameliyatada alabilirlermiş, en kötüsüde hiç devam etmeyebilirlermiş kötü ise. Önceden fazla su ile arası yoktu ama şuan zorlayarakta olsa içiyor.

Yorum

İşleniyor...
                  X