Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cok kotuyum mutlu olamıyorum...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Cok kotuyum mutlu olamıyorum...

Herkes mutlu kendını hayata vermıs ama ben onlar ibi eglenemıorum mutlu olamıorm acı cekıorum artık nabzım hızlanıo terlıyorum...sanırım yaşamaya dayanamıyorum! yardm edn ltfen...

Ben kendimi kötü hissettiğimi anladığım anda, o an ne yapıyorsam derhal dururum ve kendi içimi yoklar, kendimi neden kötü hissettiğimi anlamaya çalışırım.

Kendi içimi yokladığım zaman muhtemelen bana kendimi kötü hissettiren sebebi tespit ediyorum. Sonra bu mevzu neyse, onu halletmeye çalışıyorum çünkü biliyorum ki bana kendimi kötü hissettiren bu neden ortadan kalkarsa, artık kendimi kötü hissetmeyeceğim. Sonra doğru bu nedeni ortadan kaldırmaya yönelik çalışmalara başlıyorum.

Fakat siz, böyle somut bir neden bulamıyorsanız, o zaman kendinize uğraşacak bir meşkale bulun ve içinizdeki bu rehaveti atmaya bakın. Unutmayın; insan boş kaldıkça aklına olumsuz düşünceler gelir. Buna fırsat vermeyin.

Yorum

bende aynı senin gibiyim herşey boş geliyor hiç bir şey yapasım gelmiyor yemek yemek bile artık yorucu olmaya başladı

Yorum

Re: Cok kotuyum mutlu olamıyorum...

Orjinal yazı sahibi: ruhsuzkiz
        Herkes mutlu kendını hayata vermıs ama ben onlar ibi eglenemıorum mutlu olamıorm acı cekıorum artık nabzım hızlanıo terlıyorum...sanırım yaşamaya dayanamıyorum! yardm edn ltfen...
        Öncelikle herkesin mutlu olduğunu nereden biliyorsun?

Bakıyorsun herkes gülüyor, eğleniyor gibi görünüyor ama madalyonun diğer yüzü çok farklı.

Herkes ciddi sorunlar yaşıyor ve bunlarla baş edebilmek için rol yapmaktadır.

Yorum

aynı durumdayım.

Yorum

maça git mutlu olursun.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gorgonzola
              maça git mutlu olursun.
              bi de senin gibi uyuzla gitsin daha mutlu olur

Yorum

Orjinal yazı sahibi: destiny89
                maça git mutlu olursun.
                bi de senin gibi uyuzla gitsin daha mutlu olur
                senin bi an öce deli doktoruna görükmen lazım hakkaten hastasın kesin koca kıçlı tombalak bişeysindir kilon sinir yapmış sende
                sen kendine bak be o beyinle bile yarış edemezsin

Yorum

İşleniyor...
                X