Duyuru

Collapse
No announcement yet.

incitilme korkusu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• incitilme korkusu

incitilme korkusu yüzünden daha çok inciniyorum ne yapmam gerekir arkadaşlar.kimse beni incitmesin istiyorum böyle birşey mümkün değil ama yine de beni incitmemeleri için elimden geleni yapıyorum.gurur kalmıyo,kendime saygım kalmıyor incinmeyeyim derken iyice yerin dibine batıyorum.
    ”Bir insanın hayattaki en önemli faaliyeti, ruhuna gereken özeni göstermesidir.”

sen okb misin

Yorum

okb tanısı kondu ama okb hakkındapek bilgim yok...
      ”Bir insanın hayattaki en önemli faaliyeti, ruhuna gereken özeni göstermesidir.”

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yaren25
        okb tanısı kondu ama okb hakkındapek bilgim yok...
        milleti incitmemeye kafayı takmışsın

Yorum

nedenini de tahmin edebiliyorum çok baskı altında büyüdük konuşmamıza,gülmemize,duygularımızı,düşüncelerimiz i ifade etmemize izin vermezdi annem ve babam çok ezik büyüdük...pek sevgi de görmedim zaten.konuştuğumda hep incitildim.incitilince de kendimi aşağılık hissetmeye başladım. insanlarla konuşurken bir sorunumu anlatırken,dertleşirken bile bir kusur bulup beni bozmalarından incitmelerinden korkuyorum.

Yorum

ben ezik büyümedim ama yine güvensizim kendime

Yorum

sizi çok iyi anıyorum yaren25 ama bu bizim suçumuz değil.
              bizi bu hale getirenlerin suçu.ama onlarda hiçbi şeyin farkında
              değillerki zaten farkında olsalardı biz şimdi böylemi olurduk..

Yorum

teşekkür ederim AND
                korkularımla yüzleşemiyorum sanki yüzleşirsem dünyanın sonu gelecekmiş hissine kapılıyorum.incitilmekten çok korkuyorum insanlar bun anlayınca beni incitmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Yorum

Bende de sevdiklerimi incitme korkusu var şu dönemlerde

Yorum

İşleniyor...
                  X