Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kafamın takıntısından yollarda araba çarpacak

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• kafamın takıntısından yollarda araba çarpacak

arkadaşlar öyle şeyleri kafama takıyorum ki artık
    herşeyi takıyorum
    kafam çok dalgın
    yollarda yüyürken yakında beni araba çarapacak
    çok kötüyüm
    kendimde değildim
    günde 7 saat uyuyosam
    geri kalan 17 saaatin her dakikası takıntı neredeyse
    ben napıyım bana yardım edin
    takıntın ne diye sormayın
    anlatınca daha çok aklıma geliyo
    sadece tek istediğim takıntı hastaları takıntısını unutmak için falan ne yapıyolar
    lütfen yardım edin
    çıldırcam artıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :cry: :cry: :cry:

sağolun yardımlarınız için

Yorum

DEMEK Kİ KULLANILAN İLAÇLAR ÇOK DA İYİ İLAÇALAR DEĞİL. KAÇ YILDIR TEDAVİ GÖRÜYORSUN ? YAZDIKLARINI OKUMUŞTUM BİRÇOK DR. YE GİTMİŞSİN AMA FAYDA GÖRMEMİŞSİN. ÇOK ŞİKAYET EDİYORDUN BUNDAN. OLUMLU BİŞEYLER SÖYLEMEK İSERİM AMA KOLAY ATLATILMIYOR İŞTE.
      HEP PSİKOTERAPİ DİYORLAR O BAYA ETKİLİ BİR ÇÖZÜMMÜŞ. DENEDİN Mİ?

Yorum

faverin e başladım bugün

Yorum

Re: kafamın takıntısından yollarda araba çarpacak

Orjinal yazı sahibi: destiny89
          arkadaşlar öyle şeyleri kafama takıyorum ki artık
          herşeyi takıyorum
          kafam çok dalgın
          yollarda yüyürken yakında beni araba çarapacak
          çok kötüyüm
          kendimde değildim
          günde 7 saat uyuyosam
          geri kalan 17 saaatin her dakikası takıntı neredeyse
          ben napıyım bana yardım edin
          takıntın ne diye sormayın
          anlatınca daha çok aklıma geliyo
          sadece tek istediğim takıntı hastaları takıntısını unutmak için falan ne yapıyolar
          lütfen yardım edin
          çıldırcam artıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :cry: :cry: :cry:
          Sana kendinden başka kimse yardım edemez.
          Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

..

daha önce yazdığın mesajları okumadım dolayısıyla hakkında herhangi bir şey bilmiyorum ama sana yardımcı olmaya çalışiyim..
            öncelikle anlattıkların ciddi bir takıntı problemin olduğunu ve bunun artık hayatını etkileyecek boyuta ulaşmış olduğunu gösteriyor..tedavi gördün mü,ya da hangi tedavileri gördün ne ilacı kullandın bilmiyorum ama obsesif-kompulsif bozukluk gibi görünüyor..takıntılarımı anlatmak istemiyorum demişsin ancak bunlar tedavinin belirlenmesinde önemli bir unsur..anlatırsam dalga geçerler veya çok sıradışı,belki sapıkça,belki söylesem herkes benden nefret eder gibi düşüncelerin olabilir ama rahat ol ve tüm bunların böyle bir rahatsızlıkta oldukça doğal olduğunu ve yalnız olmadığını bil..evet bu bir rahatsızlık..üstelik tedavisi olan bir rahatsızlık ancak üstesinden gelmek için sabır ve zaman gerektiren bir rahatsızlık..gönlünü ferah tut,zamanla ve doğru tedaviyle kendini çok iyi hissedeceğin günlerin geleceğine inanıyorum..

Yorum

Re: ..

Orjinal yazı sahibi: traumatica
              daha önce yazdığın mesajları okumadım dolayısıyla hakkında herhangi bir şey bilmiyorum ama sana yardımcı olmaya çalışiyim..
              öncelikle anlattıkların ciddi bir takıntı problemin olduğunu ve bunun artık hayatını etkileyecek boyuta ulaşmış olduğunu gösteriyor..tedavi gördün mü,ya da hangi tedavileri gördün ne ilacı kullandın bilmiyorum ama obsesif-kompulsif bozukluk gibi görünüyor..takıntılarımı anlatmak istemiyorum demişsin ancak bunlar tedavinin belirlenmesinde önemli bir unsur..anlatırsam dalga geçerler veya çok sıradışı,belki sapıkça,belki söylesem herkes benden nefret eder gibi düşüncelerin olabilir ama rahat ol ve tüm bunların böyle bir rahatsızlıkta oldukça doğal olduğunu ve yalnız olmadığını bil..evet bu bir rahatsızlık..üstelik tedavisi olan bir rahatsızlık ancak üstesinden gelmek için sabır ve zaman gerektiren bir rahatsızlık..gönlünü ferah tut,zamanla ve doğru tedaviyle kendini çok iyi hissedeceğin günlerin geleceğine inanıyorum..
              sevgili arkadaşım takıntılılarımı bu sitede çok anlattım eski başılık bve mesajlarımda görürsün zaten anlatmaktan bıktım kaç kere anlattım doktora da kaç doktora anlattım çok bıktım sadece bazen çıldırmaya kadar takıntı oluyo bende ona nasıl bişey yapabilirim yardım istedim

Yorum

offfff offff

Yorum

bana yardım edin ben çok kötüyüm

Yorum

neler yaptın bugun?
                    Çözüm genelde ummadığımız, bakmadığımız yerdedir

Yorum

DESTİNY KARDEŞİM NOLUYOR BÖYLE SANA KENDİNE GEL BİRAZ ÜZÜLÜYORUM DA HHALİNE. İLAÇLAR SENİ HİÇ YATIŞTIRMIYOR MU ?

Yorum

arkadaşlarım sizi çok seviyorum çok duygulandım
                        yeni gittim doktor 2.gün faverinin
                        hiç bu kadar takmazdım ben hayatımda
                        demek yaşlandıkça delircem
                        bugün fiziktedavi doktoruna gittim boynum ağrıyodu film çekt fıtık yokmuş çok şükür ama hafif düzleşme varmış onun için napmam lazım bilen varsa yazsın

Yorum

BİZ DE SENİ SEVİYORUZ DESTINY. İNŞALLAH KURTULACAKSIN BU SIKINTILARINDAN.

Yorum

bugün fiziktedavi doktoruna gittim boynum ağrıyodu film çekt fıtık yokmuş çok şükür ama hafif düzleşme varmış onun için napmam lazım bilen varsa yazsın
                            Boyun hareketleri var, http://www.aybarsakkor.com/boyun_icin_egzersizler.htm Bu hareketleri muhakkak yap, rahatlatıyor, devamlı aynı şekilde durmaktan kaçın,misal, pc başında fazla durmamaya özen göster ağrın çok artar, kas gevşetici vermiştir muhtemelen doktorun, birde en önemlisi boynunu devamlı sıcak tut, bir havlu ütüleyip boynuna sar ağrı olduğu zaman en güzel fizik tedavi bu. Bana yüzmeyide tavsiye etti doktor. boyun düzleşmesi eğer dikkat etmez kendini korumazsan boyun fıtığına çeviriyor,
                            Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sevde_
                              Boyun hareketleri var, http://www.aybarsakkor.com/boyun_icin_egzersizler.htm Bu hareketleri muhakkak yap, rahatlatıyor, devamlı aynı şekilde durmaktan kaçın,misal, pc başında fazla durmamaya özen göster ağrın çok artar, kas gevşetici vermiştir muhtemelen doktorun, birde en önemlisi boynunu devamlı sıcak tut, bir havlu ütüleyip boynuna sar ağrı olduğu zaman en güzel fizik tedavi bu. Bana yüzmeyide tavsiye etti doktor. boyun düzleşmesi eğer dikkat etmez kendini korumazsan boyun fıtığına çeviriyor,
                              tşkler sevde abla ama ağrının nedeni düzleşme değil bence pc başında yanlış oturmak ve eğilmek falan heralde...

Yorum

İşleniyor...
                              X