Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bugün birşey öğrendim...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bugün birşey öğrendim...

Geçenlerde uzun zamandır görmediğim, yurtdışında yaşayan ve istanbula 2 haftalığına gelen eski kız arkadaşımla güze bir gece geçirmiştim. Fakat ertesi akşam bana kötü bir mesaj attı. Ben de sinirlendim ve üzüldüm haliyle. Bir kaç gün haberleşmedik ve ben içince onu aramayayım diye numarasını sildim (içince istemdışı arama yapabiliyorum). Sonra onunla konuşup ortadaki yanlış anlaşılmayı düzeltmek istedim. Fakat telefon numarası yoktu. Ara arama of pof derken bu sabah kalkar kalkmaz giyindim ve kaldığı eve gittim. Çatkapı.. Uyuyordu. Uyandırdım. Sonra konuştuk, ikimiz de istediklerimizi hissettiklerimizi anlattık. Yanlış anlaşılmayı düzelttik ve beraber çok mutlu bir gün daha geçirdik.

Şimdi diyeceksiniz bunda ne var .? Ne kadar normal birşey.. Ama inanın benim için normal birşey değil. Ben normalde böyle birşey yapmazdım. o ülkesine geri dönerdi ve ben kafamda sorularla ve söylemek isteyipte ona söyleyemediğim cümlelerle kalakalırdım. Ama bu gün bir güç beni öylece onun evine itiverdi.

Alınacak ders: Eğer birşeyi istiyorsanız direk sonuca kitlenin. Sonu iyi yada kötü olsun bu önemli değil. Denemeden bilemezsiniz. Bu sabah onun kapısını çaldığımda evde kimse de olmayabilirdi, o kapıyı bana başka bir erkek de açabilirdi. Ama ben o kapıyı çaldım önemli olan bu.

Hayatımızda keşkelere yer vermek istemiyorsak anın değerini bilmeli

Yorum

Helâl olsun kardeşim sana, ne kadar da cesursun. Gaza geldim bende, ben de direk sonuca kitlencem. Yazını okurken arkada Gülpembe çalıyordu, süper oldu, tüylerim diken diken oldu. Deneyeceğim, sonra da buraya yazarım.

Yorum

İşleniyor...
      X