Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kadınlar neden aldatır

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• kadınlar neden aldatır

Sahi neden aldatır bir kadın kocasını? Aşk, heyecan, ilgi aradığı ya da intikam almak istediği için olabilir mi?

Araştırmalara göre kadınlar,duygusal boşlukdan aldatıyor.Eşinden göremediği tatlı sözleri veya ilgiyi başkasında görünce ister istemez gönlü kayıyor,daha sonra cinsel istek ,intikam vs.geliyor.Böyle olunca aldatmak kaçınılmaz oluyor..
    Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

Yeni heyecan istediğinden

adrenalin ,aşk gibi duyguları yaşamaya olan açlığından

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sonbaharr
        Araştırmalara göre kadınlar,duygusal boşlukdan aldatıyor.Eşinden göremediği tatlı sözleri veya ilgiyi başkasında görünce ister istemez gönlü kayıyor,daha sonra cinsel istek ,intikam vs.geliyor.Böyle olunca aldatmak kaçınılmaz oluyor..

malesef evet aynen

ama birde şu var yapılan bi araştrmada aldatan erkeklere sorulmuış bu soru heyecan adrenalin gibi duygular demiş çoğunluk

aldatan kadınlar ise eşinin ilgisizliği,önemsenmek,intikam demişler...
        Burda sonuç olarak erkeklerin davranışına karşı yapılan bi durum var sanki bana göre :roll:

yinede kadınlar daha sadakatli diye düşünuyorum ben
        8)

http://elifnazmmislina.blogcu.com/

Yorum

Orjinal yazı sahibi: inadiNa_Gulumse79
          Orjinal yazı sahibi: sonbaharr

malesef evet aynen

ama birde şu var yapılan bi araştrmada aldatan erkeklere sorulmuış bu soru heyecan adrenalin gibi duygular demiş çoğunluk

aldatan kadınlar ise eşinin ilgisizliği,önemsenmek,intikam demişler...
          Burda sonuç olarak erkeklerin davranışına karşı yapılan bi durum var sanki bana göre :roll:

yinede kadınlar daha sadakatli diye düşünuyorum ben
          8)
          Doğru, kadınlar erkeklere göre daha sadakatliler.Kadınların doğası anaç ve annelik olmasından dolayı ve çevreyi daha fazla umursamasından kendini frenliyebiliyor.Beraberinde pişmanlık ağırlık basıyor.Eşini aldatan kadınların büyük çoğunluğu eşleriyle beraber olamıyor.Fakat erkeklerin büyük bir çoğunluğu,hepsi demiyorum, eşine çaktırmadan idare edebiliyor.Birde onlar çevreyi düşünmüyor.''erkek adam yapar''mantığı var ya..
          Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

şeytana uyup yoldan çıkma bana uy yoldan çık :P
            umutla yaşayan müzik olmadan da dans eder

Yorum

Evli veya evli olmadan değişiyor olabilir. Çocuk varken de değişiyor olabilir. Ama ben erkek arkadaş bazında değinmek istiyorum. Benim duyduklarımın çoğu, adam başka bir yerlerdeyken aldatma olaylarıdır. Mesela adamla iyi bir ilişkisi varken, bazen adam uzunca bir süreliğine bir yerlere gidince de aldatma yaşanabiliyor. Çok var bu durumlar. Bence onda söz konusu olan, varolan alışkanlıkların ortadan kalkmasıyla yaşanan boşluğu bir başkası ile doldurma olarak da görülebilir. Tabi bunun dışında da durumlar görülüyordur
              Çözüm genelde ummadığımız, bakmadığımız yerdedir

Yorum

İntikam için olabilir... mi?

Yorum

Mehmet Coşkundeniz yapılmış iki bilimsel araştırmadan bahsediyor. Türkiye’de Cinsel Tıp Derneği tarafından yapılan araştırmada ortaya her 3 kişiden birinin (kadın ve erkek) eşini ya da uzun süreli ilişkide bulunduğu sevgilisini aldattığı ortaya çıkmış. İngiltere’de yapılan bir araştırmada da kadınların yüzde 51’inin eşlerini veya sevgililerini aldattığı çıkarılmış. Eşlerini aldatan kadınların sadece yüzde 24’ü fiziksel olarak aldatıyormuş, yüzde 27’si ise zihinsel şekilde… Kadın aldatmasının en büyük özelliğinin bu olduğunu belirten Mehmet Coşkundeniz “Kadınlar aklına ya da kalbine biri girdiği anda eşini aldatıyor olarak görüyor” diyor.

Kadının aldatma nedeninin tamamen erkekler olduğunu söyleyen Mehmet Coşkundeniz “Bir kadın eşinden ya da sevgilisinden ilgi, sevgi, şefkat ve aşk görüyorsa asla aldatmaz” diyor. Tabii bu durum psikolojik bir rahatsızlığa sahip olmayan kadınlar için geçerli.

Kadınlar eşten ya da sevgiliden görülen ilgi azalınca, sevgi azalınca ve eşinin ona olan aşkının bittiğini düşünürse ve karşısındaki insan mutluluğu başka yerlerde aramaya başlarsa potansiyel aldatma içine giriyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: invasor
                    o dediğiniz kişiyi tanıyorum ben yakından salağın biridir inanmayın sakın ona :roll: :roll: :roll:
                    ya aldatılmış bir insan olarak fikrini söylemiş illa ona inanılacak diye bir kaide yok ki :lol:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: invasor
                      neyse bi itirafta bulunacaktım ama sölemiycem karşı tarafa cevap hakkı doğabilir :roll: :roll: :lol: :lol:
                      vayst karşı taraftaki şahısta şuan aramızda ha anlatmaktan çekindiğine göre kaybetme korkun var ha :lol:

Yorum

İşleniyor...
                      X