Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ben gereksiz bi insanım neden yaratıldım

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ben gereksiz bi insanım neden yaratıldım

kimseye faydam yok benim
    dua etmiyorum
    seven yok
    işime gücüme bakamıyorum
    zararlıyım
    ALLAH adını anmadığım oluyo aylarca
    dünyada kimse sevmiyo
    herkes benle alay etmek açığı aramaya çalışıyo
    ailem de bıktı artık
    hastayım
    ben boşuna dünyada yer işgal ediyorum
    zararlı bi insanım

Diyelim ki bazı sorunların var. Bunları genele yayarak düşünme bence. Her şey kötü gibi düşünmemek lazım. Güzel şeylere bakıp, onlardan yola çıkarak hareket etmen daha iyi olur. İllaki bir iki güzel şey de vardır. Ne biliyim internetin var en azından. Orda konuştuğun kişiler var. Beklentilerimizdir bizi karamsar yapan. Bir de insanlardan olumsuz etkilenmemeye çalış. Diyeceklerim bunlardır.
    Çözüm genelde ummadığımız, bakmadığımız yerdedir

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bir dost
      Diyelim ki bazı sorunların var. Bunları genele yayarak düşünme bence. Her şey kötü gibi düşünmemek lazım. Güzel şeylere bakıp, onlardan yola çıkarak hareket etmen daha iyi olur. İllaki bir iki güzel şey de vardır. Ne biliyim internetin var en azından. Orda konuştuğun kişiler var. Beklentilerimizdir bizi karamsar yapan. Bir de insanlardan olumsuz etkilenmemeye çalış. Diyeceklerim bunlardır.
      nasıl ezdirmiycem bakışım davranışlarım deli gibi tedirginim heraketlerim falan

Yorum

Orjinal yazı sahibi: destiny89
        nasıl ezdirmiycem bakışım davranışlarım deli gibi tedirginim heraketlerim falan
        millet de dalga geçecek adam arıyo zaten beni de böyle görünce ohh kebap

Yorum

Tamam etkileniyorsun başkalarının davranışlarından. Ben de etkileniyorum. Biriis bana abuk sabuk bişiler yaptığında. Ama içten içe biliyorsun ki o insanlar o kadar da önemli değiller, önemli insanlar olsalar zaten seninle uğraşmazlar, kendilerini değersiz gören insanlar onlar, oysa sen daha değerlisin, bunu bilmen lazım, yaptıkları şeyler de önemli değil. Anlamsız, boş şeyler o alay eden insanların yaptıkları. Bunu biliyorsun neticede. Bu da sana yetmeli biraz

Yorum

Tamam etkileniyorsun başkalarının davranışlarından. Ben de etkileniyorum. Biriis bana abuk sabuk bişiler yaptığında. Ama içten içe biliyorsun ki o insanlar o kadar da önemli değiller, önemli insanlar olsalar zaten seninle uğraşmazlar, kendilerini değersiz gören insanlar onlar, oysa sen daha değerlisin, bunu bilmen lazım, yaptıkları şeyler de önemli değil. Anlamsız, boş şeyler o alay eden insanların yaptıkları. Bunu biliyorsun neticede. Bu da sana yetmeli biraz
            benim neyim değerli topluma ALLAH adına faydam yok kendime de nerem değerli

Yorum

Yaptığım yorumlar saçma olabilir. Neticede seni çok çok tanımıyorum. Ama gene de insanları da, başka şeyleri elinden geldiğince fazla takmamak lazım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: destiny89
                benim neyim değerli topluma ALLAH adına faydam yok kendime de nerem değerli
                En azından Tanrıya inanıyorsun. O da bunu görüyor, biliyor

Yorum

evet hastayım

Yorum

yeter artık kendini suçlamaktan,kötülemekteb,ben kötüyüm demekten vazgeç ben okurken sıkılıyorum sen yazmaktan sıkılmadın.
                    ben iyiyim de.iyi olacam de.bu ne yaa.iyi adam 40 kere söylerse hasta olur.
                    madem o kadar zararlı olduğunu düşünüyon kimse ne zarar verdin?
                    kim seninle alay ediyor anlamadım.
                    gerçekten faydasız işe yaramaz boş bir insan mısın destny?

Yorum

Benim şu hayatta öğrendiğim üç şey var:

1) Ailen dışındaki herkes yalan. Dost, arkadaş hepsi yalan. Gün gelir hepsi satarlar seni. Düşene bir tekme de onlar atar.

2) Senle dalga geçenlere, arkandan konuşanlara kıçınla gül. Onlar değersiz insanlar.

3) Hiçbir şeyi ciddiye alma. Deyim yerindeyse "thossock" geç. Gül, gülebildiğin kadar.

Yorum

Ne olursa olsun annenle babandır, senden bıkmaları mümkün değil...

Yorum

Yaratıldığına göre gereksiz değilsin. Allah hiçbir şeyi gereksiz yaratmamıştır, her şeyin bir amacı vardır. Önemli olan bu amacı bulmak.

Yorum

1-allah adını anmmaman senin için bir kayıptır bu hayatta senin derdine tek çare onun olduğuna inanırsan onu anma ihtiyacı hissedeceksindir. bence onun varlığına ve kudretine inanmam bile senin için çok iyi.
                            2-hasta olabilirsin burda insanların çoğu hasta. ama çaresi olmayan bir hastalık değil seninki sende bunu gayet iyi biliyorsun. şöyle düşünmelisin en azından annene ve babana bağımlı yaşamıyosun kendi işini yapabiliyosun etrafımda okadar çok yattığı yerden öleceğini bildiği halde başka insanlara muhtaç olarak yaşadığı halde yaşamak için hala umudu olan insan varki, senin şu yaptığın sadece kendie eziyet.
                            sen kendin iyi olmak istemediğin sürece kimse sana yardım edemez.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: lanetolsunboylehayata
                              Yaratıldığına göre gereksiz değilsin. Allah hiçbir şeyi gereksiz yaratmamıştır, her şeyin bir amacı vardır. Önemli olan bu amacı bulmak.
                              sağolun kardeş

Yorum

İşleniyor...
                              X