Duyuru

Collapse
No announcement yet.

doktor bana bu siteyi yasakladı hadi eyvallah

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• doktor bana bu siteyi yasakladı hadi eyvallah

arkadaşlar doktor baana interntte hastalık ister psikolojik ister bedensel olsun komple yasakladı hatta tüm forumları yasakladı
    xanax verdi bugün
    günde 2 mg alacam
    ilk defa yeşil reçete alıyorum
    bacaklarımda uyuşma oldu yavaş yürüme falan
    ama etkisi kısa sürüyo heralde geçti şimdi
    günde 0.5 0.5 1 şeklinde sabah akşam öğle al dedi
    tek korkum bağımlı olur muyum
    ilk defa uyuşturuculu ilaç alıyorum
    alışırsam hep istemekten korkuyorum
    neyse
    lütfen inananlar bana dua etsin
    ben de size edicem
    herkesi çok seviyorum
    inşallah cümlemiz iyileşir
    inşallah iyileştiğim haberlerini veririm daha sonra
    doktor izin verirse sonra yani)
    kendinize iyi bakın
    ALLAH şifa versin cümlemize

acil şifalar diliyorum.ilaç bağımlılık yapmaz korkma.doktor kontrolünde kullanıyorsun.dozunu ve nekadar süre kullanacağını gereğince doktorun ayarlar.daha sosyal biri olman için mi yasakladı interneti?doktora ne demiştinki.zamanının nekadarını internette geçiriyordun..iyi haberlerini bekleyeceğiz..
    dünyada ölümden başkası yalan

Yorum

İlaç bağımlılık yapmaz,korkma.Bende eskiden xanax kullanmıştım sonra bıraktım.İnşallah en kısa zamanda iyileşmiş olarak dönersin

Yorum

arkadaşlar nedeni burda yazan yazıları okuyo ben de sf mi var şu mu var bu mu var onları da takıyodum ondan yasakladı tşkler düşünceleriniz için)

Yorum

Arkadaşım inşallah doktorun verdiği ilaçların faydası olur iyileşirsin.
          Her şey güzel olacak...

Yorum

tşkler arkadaşlarım

Yorum

ben de kendime doktorları yasakladım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selamsız
                destiny89 geçmiş olsun. Doktorlar bizi anlayamıyor maalesef. Bilgisayar ve internet bağımlılığı yüzünden bu halde olduğumuz sonucuna varıyorlar her nedense. Ama bu halde olduğumuz için bilgisayara yumuluyoruz. Ben de bilgisayara gömüleceğime dışarda arkadaşlarımla olmayı, özgürce alışveriş yapabilmeyi isterdim. Ama SF ve diğer kaygılarım buna izin vermiyor. Örneğin sinemada "Nefes" filmi varmış. Bugün ona gitmeyi çok istiyorum ama yanlız sıkılırım diyorum. Gitmişken kendime yeni bir ayakkabı almak istiyorum. Yeni kıyafetler. Ama bunlar istekte kalıyor. Kendimi zorlayıp gittiğimde ise sadece kapısının önünde durup geri dönüyorum. Yani bilgisayar bağımlılığım yok. İnsan korkum var. İnsanlardan kaçabildiğim tek yer de bu bilgisayar. :roll:
                ya ben alışverişe bayılırım param olsa hatta tümmağazaları fethedecem ama ailem çok kızıyo bana limit koydular:Pyo bana internet bağımlısısın demedi benimki farklı okb ve öyle d e değilim zaten işte burda sflilier okudukça ben de mi sfliyim diyip duruyorum okb üstüne sf olması çok korkuyorum::S ondan girme dedi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: neyzenlenin
                  ben de kendime doktorları yasakladım.
                  o niye :? size iyi doktor rast gelmemiştir bence

Yorum

Hala ne işin var madem doktor yasakladıysa.. Bence bir zahmet konu başlığını ilk mesajını düzenleyerek değiştir. Doktor yasaklama gücüne sahip de değil, sadece aşırı zaman ayırarak internet kullanmamanı söylemiş olmalı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: destiny89
                      destiny89 geçmiş olsun. Doktorlar bizi anlayamıyor maalesef. Bilgisayar ve internet bağımlılığı yüzünden bu halde olduğumuz sonucuna varıyorlar her nedense. Ama bu halde olduğumuz için bilgisayara yumuluyoruz. Ben de bilgisayara gömüleceğime dışarda arkadaşlarımla olmayı, özgürce alışveriş yapabilmeyi isterdim. Ama SF ve diğer kaygılarım buna izin vermiyor. Örneğin sinemada "Nefes" filmi varmış. Bugün ona gitmeyi çok istiyorum ama yanlız sıkılırım diyorum. Gitmişken kendime yeni bir ayakkabı almak istiyorum. Yeni kıyafetler. Ama bunlar istekte kalıyor. Kendimi zorlayıp gittiğimde ise sadece kapısının önünde durup geri dönüyorum. Yani bilgisayar bağımlılığım yok. İnsan korkum var. İnsanlardan kaçabildiğim tek yer de bu bilgisayar. :roll:
                      ya ben alışverişe bayılırım param olsa hatta tümmağazaları fethedecem ama ailem çok kızıyo bana limit koydular:Pyo bana internet bağımlısısın demedi benimki farklı okb ve öyle d e değilim zaten işte burda sflilier okudukça ben de mi sfliyim diyip duruyorum okb üstüne sf olması çok korkuyorum::S ondan girme dedi
                      Allah allah, ben sanki bir yerlerde sosyal fobili olduğunu okumuştum. Şaşı bakıp şaşırdım galiba yine. Neyse ben sosyal fobili olarak böyle düşündüm. Bu arada her sf'li alışveriş yapamaz diye bir şey yok. Forumdan tanıdığım bazı arkadaşlarım, bunu becerebilirken, benim sf'li olarak becerebildiklerimi beceremiyorlar. Örneğin adres sormak gibi.
                      hıı o şundan ben de de mi sf var diye bi kere ona da kafayı takmıştım okuya okuya bburdan doktorlara ikidebir bend esf var mı diye soruyom bu aralar 2 tane değiştirdim onlar ilk görüşmeden anlaşılmaz dedi ama asıl sorun okb hepsi okb teşjhisi koydu sf de varsa okb yani yoktur ya sf ben de tanımadığım insanla konuşurum ben koyu sohbeete dalarım ya bak yine kadfam karışıttttttttttttttt
                      ondan girme diyo adam :? ya ben de dsf varsa
                      aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :cry: :cry: :cry:

Yorum

Tanımadığım kimseyle çok koyu sohbet edebiliyorsan, arkadaşların varsa ve arkadaş edinebiliyorsan sf'li değilsindir. Ben arkadaş edinemem, ilk defa girdiğim bir ortamda süklüm püklüm, pısırık pısırk otururum. Bazen ilk kez bir ortama girince, kendimi zorlayarak ortamdaki kimselerle ilk tanışan ben olabiliyorum. Ama devamı gelmiyor. Çünkü insanlara güvenemiyorum. Genellikle ilgi duymadığım konular açıldıkça o insanlardan uzaklaşıyorum. Sohbet işinde hiç bir zaman yetenekli olamadım. Konuşurken sık hata yaptığım için, kendi konuşmamdan sıkılıyorum. Bazen kendi sesim bile beni rahatsız ediyor. Dinleme moduna geçtiğimde ise dinlemekten sıkılıyorum. Yani böyle bir sorunun yoksa sf'li değilsindir bence. Takma kafana.
                        ilk girilen ortama fazla konuşmammak herkes de vardır
                        yani sf herrkeste vardır biraz
                        okb de öle
                        ama bizde aşırı fazlaaaaaaaa

Yorum

Orjinal yazı sahibi: destiny89
                          Tanımadığım kimseyle çok koyu sohbet edebiliyorsan, arkadaşların varsa ve arkadaş edinebiliyorsan sf'li değilsindir. Ben arkadaş edinemem, ilk defa girdiğim bir ortamda süklüm püklüm, pısırık pısırk otururum. Bazen ilk kez bir ortama girince, kendimi zorlayarak ortamdaki kimselerle ilk tanışan ben olabiliyorum. Ama devamı gelmiyor. Çünkü insanlara güvenemiyorum. Genellikle ilgi duymadığım konular açıldıkça o insanlardan uzaklaşıyorum. Sohbet işinde hiç bir zaman yetenekli olamadım. Konuşurken sık hata yaptığım için, kendi konuşmamdan sıkılıyorum. Bazen kendi sesim bile beni rahatsız ediyor. Dinleme moduna geçtiğimde ise dinlemekten sıkılıyorum. Yani böyle bir sorunun yoksa sf'li değilsindir bence. Takma kafana.
                          ilk girilen ortama fazla konuşmammak herkes de vardır
                          yani sf herrkeste vardır biraz
                          okb de öle
                          ama bizde aşırı fazlaaaaaaaa
                          :roll: sen ne geziyorsun burada bakim

Yorum

SENİ İYİLEŞMİŞ BİR ŞEKİLDE GÖRMEYİ İSTERİZ BURDA. BÜTÜN ARKADAŞLAR İÇİN DE AYNI ŞEYLERİ DİLİYORUM. ACİL ŞİFALAR DESTİNY. GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE...

Yorum

NAPIOSN DESTİNY BURALARDA. HANİ GİRMİCEKTİN SİTEYE HIMMM. DR. UN SÖZÜNÜ DİNLE BENCE AMA BURASI DA SANKİ BİR TAKINTI OLMUŞ SENİN İÇİN.

Yorum

İşleniyor...
                              X