Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bana hobi bulun:D

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bana hobi bulun:D

ne gibi bi uğraşı yapayım sizce
    son olarak bunu sorayım
    artık internette fazla takılmaycağıma göre
    ona odaklanayım
    alternatifleri sıralar mısınız
    doktora dedim
    kitap oku
    dizi izle falan filan dedi
    daha yaratıcı önerileri olan var mı

puzzle yapablirsiniz

Yorum

arkadaşlara ve doktoruna katılıyorum. film izlemek,kitap okumak,örgü ve el işleriyle uğraşmak,bazı bilgisayar oyunları en iyi kafa dağıtan ve güzel zaman geçirten şeyler.kurslara da katılabilirsin.daha yaratıcı ve değişik uğraşlar aklıma gelirse yazarım yine..
      dünyada ölümden başkası yalan

Yorum

Orjinal yazı sahibi: koc_burcu
        ne tür bi hobi..ev kızı isen dantel yapabilirisin çeyizliğin olur.. havlu kenarı falan olabilir..arkadaşlarına da hediye edebilirsin..gerçekten hoş bir hediye olabilir yüzlerindeki gülümseme her şeye değer..
        değilim malesef eskiden severdim öyle şeyleri yapardım da şimdi unuttum araya okullar girdi kaldı gitti köreldim :P

Yorum

Orjinal yazı sahibi: zan
          puzzle yapablirsiniz
          aman puzzle a okb yapmayım :lol: :lol:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: lavinya21
            örgü ör kış da gelior,kendine güzel atkılar yapabilirsin yada sevdiklerine.
            puzzle yap,kafasını dağıtır insanın ama 1000den başla,yoksa gıcık oluyo ınsan :lol:
            enstrümana ilgin varsa kursa gidebilirsin sevdiğin bir alete.
            bilgisayar kursuna gidebilirsin.
            halk oyunları ya da salsa,tango gibi dans kursuna da gidebilirsin.
            film seyret,bir süre sonra zaten delisi olursun filmlerin.
            ana bi sürü film vardı he seyrediyim
            puzzle hiç yapmadım bi kere denedim bulamadım sinirllendim :P daha mı azdan başlayım
            dans ya da spor olabilir canım
            kız atkı hiçççççççç bilmem
            zinciri bile unuttum dermişim :P

Yorum

yerinde olsaydım tereddüt etmeden,tabi maddi imkanım varsada karadenizdeki illerimize tatile giderdim

Yorum

Tiyatro

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mirza26
                  yerinde olsaydım tereddüt etmeden,tabi maddi imkanım varsada karadenizdeki illerimize tatile giderdim
                  yok okul var param da yok

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selamsız
                    Bence seni evde tutacak uğraşların sana hiç bir faydası olmaz. Evden dışarı çıkmanı sağlayacak, seni sosyalleşmeye zorlayacak bir hobi veya etkinlik bulmalısın. Üniversitede okuyorsan, öğrenci klüplerine katılman iyi bir karar olacaktır. Eğer yoksa, lavinya21'in de önerdiği gibi bir dans kursuna veya çalgı kursuna yazılmalısın. Doğa yürüyüşleri yapan gruplar var oluyor, bisikletçi dernekleri oluyor. Onlara katılabilirsin. Yani oturmalı şeyler yapma. Bunların sana faydası değil zararı olur. Bize hareket lazım, o kadar meşgul olmalıyız ki düşünmeye bile vakit bulamamalıyız. Başımıza ne geldiyse fazla düşünmekten gelmedi mi? Bu kadar çok düşündüğümüz halde filozof olamamışsak, bu iş bize göre değilmiş demektir.

Özellikle bisikleti tavsiye ederim. Ben de bisikletimi tamir edebilirsem (malzemem mevcut ama erteliyorum işte) başlayacağım.
                    sosyalleşme hakkında bişey bahsetmedi doktor dur bi sorayım ona evet üniversitediyim ama acaba dans kursuna mı gitsem .. bilmiyorum kafam çok karışık hastalığı bi atlatıyım da şu günler ççok zor geçyio

Yorum

bana hobi bulun
                      Hobi çikolata ye

Onların ufaklarıda çıkmış şimdi

Yorum

Hergün yürüyüş yapabilirsin.Hem strese iyi gelir,hem de en güzel spor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Moody
                          Ben yürüyüş yapmaya kalktığımda, kendimi daha kötü hissediyorum. Çünkü yolda kimseyle göz teması kuramadığım gibi insanların da bana bakmasından rahatsız oluyorum. Sanki o anda insanların hakkımdaki düşünceleri, aklımı işgal ediyor. Düşünsene, çevrendeki onlarca insanların düşünceleri hep bir ağızdan seni yeriyor. Kimsenin hevesini kırmak istemem ama eğer yürüyüş yapılacaksa bu yanlız olmamalı. Konuşturacak, konuşacak, zihnimizi meşgul edecek bir dostumuzun da yanında olmalıyız. Bu şekilde diğer insanların hakkımızda düşündükleri varsayımından, endişesinden uzaklaşmış oluruz. En azından o anda düşünemeyiz.
                          Eskiden yürürken ben de rahatsız olurdum,yalnız yürüyemezdim,şimdi sağıma soluma bakmadan rahatça yürüyorum Yürüdükçe stresimin azaldığını hissediyorum.Destiny'de sf yok sanırım,ona bir hobi hem de spor olur diye düşündüm

Yorum

Ben yürüyüş yapmaya kalktığımda, kendimi daha kötü hissediyorum. Çünkü yolda kimseyle göz teması kuramadığım gibi insanların da bana bakmasından rahatsız oluyorum. Sanki o anda insanların hakkımdaki düşünceleri, aklımı işgal ediyor. Düşünsene, çevrendeki onlarca insanların düşünceleri hep bir ağızdan seni yeriyor. Kimsenin hevesini kırmak istemem ama eğer yürüyüş yapılacaksa bu yanlız olmamalı. Konuşturacak, konuşacak, zihnimizi meşgul edecek bir dostumuzun da yanında olmalıyız. Bu şekilde diğer insanların hakkımızda düşündükleri varsayımından, endişesinden uzaklaşmış oluruz. En azından o anda düşünemeyiz.
                            hayır tam tersi ne kkadr insan varsa oraya gideceksin korkunun üstüne gitmeden yenemezsin hastalık kronikleşirmiş doktor dedi bana ve doğru söylüüo
                            ben kaçtıkça daha da çok düşünce gliyo aklıma ki ben sf değilim okb den

Yorum

Eskiden yürürken ben de rahatsız olurdum,yalnız yürüyemezdim,şimdi sağıma soluma bakmadan rahatça yürüyorum Yürüdükçe stresimin azaldığını hissediyorum.Destiny'de sf yok sanırım,ona bir hobi hem de spor olur diye düşündüm
                              evet okb var bende sf yok işte hobi bulun

Yorum

İşleniyor...
                              X