Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ALLAH rızası için bana ölsün diye duA edin

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ALLAH rızası için bana ölsün diye duA edin

din kardeşlerim inannalrdan istiyorum bunu
    bugün mübarek cuma ve çoğumuz hastayız
    ALLAH hastaların duasını kabul edermiş
    artık ben ailede okulda dışlanmaktan bıktım
    babam dövüyo defol git evimden diyo
    kardeşim de hasta okb ben de okb
    elalem okulunu okuyoo iş sahibi oluyo siz bilmem nelerle uğraşıyosunuz diyo
    okulda beni seven yok akrabalarım da sevmiyo
    uyuşturucuya başlıycam ALLAH yasak etmiş ondan yapamıyorum ve o işe giirenler daha beter oluyo zaten sırf canımı alsın diye yapacam ama bilinçli olduğu için intihar oluyo onun verdiği canı o alır gene
    ben afrikada açları açıkları düşünüyorum bu halim onların yanında süper öle düşündükçe daha deli oluyorum isyan ediyorum diye ya ben öle olsaydım napacaktım neyse onu ALLAH bilir
    ben bu dünyayla başa çıkamıycam
    okulu bitiremiycem bitirsem iş bulamıycam bulsam evlenemiycem evlensem benden olan çocuk benden hasta olacak bunları da sırf babam isteidği için yapmak istiyorum yoksa dünyada hiçbişeyde gözüm yok domuz gribi vs 3 5 gün çektirip öldüren bişey kapsam şükretcem yalnız şeytan son anda beni kandırıp imansız gitmekten korkuyorum b laflar inanlar için inanmayan yazmasın lütfen!!!!!!!!!
    her söylenen lafı takıyorum üzülüyorum
    takmakatan başıma ağrılar giriyo
    toplumda ve ailede yani kısacası bu dünyada yerim yok benim
    benim sonum tımarhane olacak çünkü intihar edemiyorum
    artık takmaktan üzülmekten onu bunu düşünmketen çıldırcam tımarhaneye gidecem orda da ne kadar kötülükler yapılıyo buraya yazamayacağım şeyler yani çok kötü yararlanma falan ALLAH anamızı bacımızı korusun ALLAH tüm cümlemizi korusun
    bana nasihat vermeyin şöyle yap böyle yap diye
    sadece mümin kardeşlerim şu kızın ALLAH günahlarını bağışlasın biran önce canını alsın diye dua etsin yalvarıyorum size ne kadar çok dua giderse ALLAH kabul eder
    yemin ederim gözyaşlarımla yazıyorum bunları
    inananlar bana canını alsın ALLAH diye dua etsin nolur nasihat vermeyin valla içten ettiğiniz bi dua beni mutlu edecek günahları bağışlansın ve bir an önce ölsün diyin ALLAH rızası için
    ben iyileşsem de başa çıkamam bu 2yüzlü dünyayla çünkü öyle değilim ve de olamıyorum her ne kadar denesem de
    neyse bana sadece ALLAH canını alsın diye dua edin günahları affedilsin diye edin
    sadece ALLAH rızası için istiyorum sadece sizden

........................
    Last edited by soruisareti; 23-10-2009, 10:27 PM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selamsız
      razı olur mu dersin?
      ne biliyim ya bu da dua değil mi:S

Yorum

destiny89 sana nasihat vermiyeceğim artık, zira görüyorum ki daha önceki cevaplarım senin için öylesine okunup giden yazılar olmuş.

Ölmene gerek yok çünki bu durumda yaşayan bir ölüden farkın yok.
        Düşlemek bilmekten daha önemlidir.

Yorum

canım benim ya bu duygunun ne kadar kötü birşey olduğunu bilirim.Sadece neden bu kadar isyan?
          Bu gün daha çok sardı sensizlik
          daha çok hissettim yokluğunu
          sabah uyandığımda odamda kokun vardı
          sanki o pamuk ellerin uyandırmıştı beni
          dünyaya adım atmam için bana uzanan eller
          çok mu özledim seni çok mu olsu sen gideli
          sıcak kucağını özledim be meleğim
          yollarımı gözleyen yeşil gözlerini. canım babanneme...

Yorum

Ablacım dün iyi görmüştüm seni,bugün okudum böyle bişey..Ama sen iyileşmek için çaba göstermiyorsunki..sana yazdıklarımızın önemi yokmuş gibi konuşuyorsun..burda sana yazanların dediklerini azcıkda dikkate alsan,isyan etmekden vazgeçsen..bak daha iyi olacak herşey...
            Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

töbeeee
              yarabbım gı kafayımı yedin gene

get ben dua mua etmemsende etme günaha gırcen daha beter

sonkartalın dediği gıbı söyleeneı dınlemıyoısun bıle

http://elifnazmmislina.blogcu.com/

Yorum

tv de yakınlarda izlemiştim. afrikadaki insanları.
                teneke küçük barakalarda yaşıyorlardı. su yok, yemek yok, yok yok. söyledigin gibi mutlu olmak için onlara bakmak lazım.

Allah hakkında hayırlısını versin. Her gecenin bir sabahı vardır yeterki sabredelim ve bekleyelim. Ya bu dünya ya da öteki dünyada içini ısıtan, parlak güneşi göreceksin sabret ve mutlu olmaya çalış. Sıkıntılar sabredersek günahlarımıza kefaret olur. Ölüm istenmez Allahın takdirine kalmış, bence bu hayattan mutlu olmayı iste.

Yorum

Allah'ım sen destiny89'u bir an önce tahtalı köye yolla ya rabbim. Amin.

Yorum

Bu da alternatif duam:

Allah'ım sen bu destiny89'u yanına al da şu forum kurtulsun ondan doktor yasaklamış yine giriyor. Sürekli ben kötüyüm, fenayım beterim deyip forumda kirlilik yapıyor hem de forumda iyi niyetle ona tavsiye veren kişileri de zerre dinlemiyor. Sen destiny89'a 89 yıl daha ömür versen bile o yine bu şekilde hiç çabalamazsa zaten iyileşemez. İyileşemezse de ne sana ne kendine faydası olur Allah'ım. Sen onu al yanına bi de benim iddaa kuponum tutsun Allah'ım. Yüce dinimiz sübhaneke amin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gorgonzola View Post
                      Bu da alternatif duam:

Allah'ım sen bu destiny89'u yanına al da şu forum kurtulsun ondan doktor yasaklamış yine giriyor. Sürekli ben kötüyüm, fenayım beterim deyip forumda kirlilik yapıyor hem de forumda iyi niyetle ona tavsiye veren kişileri de zerre dinlemiyor. Sen destiny89'a 89 yıl daha ömür versen bile o yine bu şekilde hiç çabalamazsa zaten iyileşemez. İyileşemezse de ne sana ne kendine faydası olur Allah'ım. Sen onu al yanına bi de benim iddaa kuponum tutsun Allah'ım. Yüce dinimiz sübhaneke amin.
                      aman haklısın be ama işte adam hasta oldumu böyle oluyo sen bana iyileş diye dua et o zaman senin duan Allah bilir ama kabul olacak gibime geliyo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tthunderboltt View Post
                        tv de yakınlarda izlemiştim. afrikadaki insanları.
                        teneke küçük barakalarda yaşıyorlardı. su yok, yemek yok, yok yok. söyledigin gibi mutlu olmak için onlara bakmak lazım.

Allah hakkında hayırlısını versin. Her gecenin bir sabahı vardır yeterki sabredelim ve bekleyelim. Ya bu dünya ya da öteki dünyada içini ısıtan, parlak güneşi göreceksin sabret ve mutlu olmaya çalış. Sıkıntılar sabredersek günahlarımıza kefaret olur. Ölüm istenmez Allahın takdirine kalmış, bence bu hayattan mutlu olmayı iste.
                        amin kardeşim arada kötü oluyom şu ortamlarım bi düzelse ben de düzelecem ya inş düzelir

Yorum

Orjinal yazı sahibi: perla
                          destiny, hayırlı bir iş yap ,arada yürüyüşe falan çık,spora başla..hobilerin var mı ? onlarla ilgilen ,kafanı dağıt,sorunlarını bir süreliğine unut..iyi hissedince kendini çözmeye başlarsın..

ya uyuşturucuya başlamak istiyosun,yada ölmek..
                          olacak iş mi,daha bu yaşta canım ..
                          ölünce kurtuluş yok,öbür tarafta işler daha zormuş..
                          evet abla kurtuluş değil ondan da kafayı yiyorummmm
                          benim halim nolcak
                          benden beterlere baktıkça da kafayı yiyorum
                          ben halime şükretmiyom isyan diye
                          her türlü manyağım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: monlife
                            allah hepimize hayırlı ölüm versin.
                            sağol cümlemize...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: perla
                              bu cansıkıntısında beni çok güldüğrdünüz..allah da sizi güldürsün kardeşim..AMİN.
                              abla tahtalı köye gitmek komik de mi :S :?

Yorum

İşleniyor...
                              X