Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Soran Sorana Ya Sonuç...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Soran Sorana Ya Sonuç...

Sayın psikoloji Portalı üyelerine bir sorum olacak. Bu siteyi sanırım övmeye gerek yok. Herkes yararını ve paylaşım güzelliğini biliyor. Fakat benim dikkatimi çeken ve önemli olduğunu düşündüğüm bir sorum var. Sorumdan kısaca bahsedeyim. Çoğu deneyimli veya tecrübeli üyeler gibi olmasam da paylaşılan sorunlar, sorular ile yazıları takip etmeye çalışıyorum Arkadaşlarımız ellerinden geleni yapıp sorulara veya sorunlara cevap aramaya çalışıyor. Bilgi birikimlerince cevaplar veriliyor. Buraya kadar herşey normal ama soru, soran veya sorunu belirten arkadaşlarımız sorunun bu paylaşımlardan sonraki gelişim düzeyinden hiç bahsetmiyor. Yani bizler NEDEN sorun olduğunu düşündükleri olayları atlatıp atlatamadıklarını veya atlattılarsa hangi yöntem veya tekniği kullandıklarını bir türlü bilemiyoruz?? NEDEN bunları bizimle paylaşmıyorlar. Bu paylaşımların herkese daha çok yarar sağlıyacağı kanaatindeyim...
    HERŞEYİN ÜSTESİNDEN AKIL GELİR...

Sevgili KÜRŞAT , bu serzenişinde dolayı sana hak veriyorum.

Sorularına cevap ,sorunlarına çözüm önerileri arayan bazı üyeler sorunları ile ilgilenen ve değerli vaktini harcayan insanların ,bu emeklerinin boşa gitmediğini göstermek açısından sorunun son durumunu ,varsa işe yarayan çözüm önerilerini bizlerle paylaşarak , en azından bir teşekkürü hak eden bu arkadaşlara karşı duyarlı bir davranış sergilemiş olurlar.Ayrıca, paylaşılmış olan karşılıklı çözüm yolları sayesinde kendi sorunları ile başa çıkmalarında faydalı olan yöntemleri ,püf noktaları paylaşarak hem forum arşivleri açısından hemde bu sorunla boğuşan diğer insanların faydalanması açısından oldukça yararlı olacaktır.
    Düşlemek bilmekten daha önemlidir.

Yorum

Benimle aynı duyguyu Paylaşsanızda Paylaşmasanızda. Fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim...
      HERŞEYİN ÜSTESİNDEN AKIL GELİR...

Yorum

İşleniyor...
      X