Duyuru

Collapse
No announcement yet.

nasılsınız?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• nasılsınız?

yorgunum.mutsuz değilim.ama mutluda değilim.boşluğun içindeyim,yuvarlanıyorum.belkide yuvarlanmıyorum bile,olduğum yerde sayıyorum.dışarıya mı çıkmalıyım?kimseyi göresim yok.1 saat sonra şuanki halimi hatırlamıycam bile belki.hep öyle olmuyor mu,mutluyken geriye dönüp bakmıyorum bile.
    sizler nasılsınız?nasıl geçiriyorsunuz günlerinizi?

bu gün sohbet edebileceğim kimse yok galiba

Yorum

Bugün doğum günümdü.Erkek arkadaşım sabah arayıp kutladı,sonra boğazda gezmeyi teklif etti.Hava çok güzel ,gezelim sonra birşeyler yeriz falan dedi.Ama canım dışarı çıkmak istemedi.Ben pek gönüllü olmayınca o da bozuldu,sen bilirsin dedi.Sonradan çıkmadığıma pişman oldum.Sonuç olarak bugünü annemle geçirdim,önce bir alışveriş merkezinde birşeyler içtik,sonra evde pasta yedikBugün de böyle geçti işte

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Moody View Post
        Bugün doğum günümdü.Erkek arkadaşım sabah arayıp kutladı,sonra boğazda gezmeyi teklif etti.Hava çok güzel ,gezelim sonra birşeyler yeriz falan dedi.Ama canım dışarı çıkmak istemedi.Ben pek gönüllü olmayınca o da bozuldu,sen bilirsin dedi.Sonradan çıkmadığıma pişman oldum.Sonuç olarak bugünü annemle geçirdim,önce bir alışveriş merkezinde birşeyler içtik,sonra evde pasta yedikBugün de böyle geçti işte
        iyi ki doğmuşsun moody nice senelere..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ceydaa View Post
          iyi ki doğmuşsun moody nice senelere..
          Çok teşekkür ederim ceydaa

Yorum

@moddy

doğum günnü kutlu olsun

@ceyda

Günü ilginç kılabilcek tek gelişmem Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi salonundaki fuar olsa gerek. Gittim gördüm gezdim. Tavsiye ederim. Ama 2 buçuk saat sonra kapanıyor. Biraz geç kaldım sanırım öneri için..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: TheMusty View Post
              @moddy

doğum günnü kutlu olsun

@ceyda

Günü ilginç kılabilcek tek gelişmem Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi salonundaki fuar olsa gerek. Gittim gördüm gezdim. Tavsiye ederim. Ama 2 buçuk saat sonra kapanıyor. Biraz geç kaldım sanırım öneri için..
              önerin için teşekkürler themusty

Yorum

...moody nice senelere.

...pazarları pek sevmem, tatildir ama içimi sıkar genellikle. yine de iyiyim diyebilirim ama. tv ve diğer şeyler tüm gücüyle negatiflik pompalıyor olsa da, yine de iyiyim.
                küçük dere, denize ulaşınca; şaşırır işte...

Yorum

Bu haftasonu epey yoruldum ama güzel bir gün oldu diyebilirim

Yorum

The musty,Odyssey çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için

Yorum

İşleniyor...
                    X