Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bu kadar kolaymı?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bu kadar kolaymı?

kardeşimin dünden bugüne borcu olmuştur hep vardı son borcundan dolayı yenge baba evine gitti bir kaç hafta sonra dönerim diyerek sonra ben boşanmak istiyorum dedi etme yapma dedik gittim kredi çektim bugün kardeşimin borcunu kapattım arada bir çocuk var bankadan çıktım parayı elime alıp kız evine gitsin dedim kızın babasına borç yok dedim baba kız da sizin olsun dedi kız çocuk yeğenim kız siz buna bir anlam verebiliyormusunuz nasıl bir aile nasıl bir anne kızını terkeder
    Last edited by zan; 23-11-2009, 09:11 PM.

Aileler boşanıyor zorunuda çocuklar çekiyor.Normalde bir anne çocuğunu bırakmak istemez ya maddi imkanları yok ise şimdilik öle demiş olabilir.Yada kimi kişiler çocuğu babaya vererek bir ceza verdiğini düşünür.Onun bakımıyla ilgilensin ve bakma zorunda gibisinden.Biraz zaman geçince aradaki kırgınlar geçebilir veya anne çocuğuna kayıtsız kalamayacağı için yanına alabilir kanısındayım.
    Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

anladıgım kadarıyla yengeniz oldukça bunalmış ,evlilikte karşılaştıgı olaylar onda birikimlere neden olmuş ,bir de ustune gerek krızin etkileri gerekse yıllarca borç içinde yaşamanın verdigi bunalımda eklenince ,yaşanan son olay baba evine donmesi için bir bahane olmuş ,

belliki bu davranış oyle bir anda alınan bir karar degil ,daha onceden kafada duşunulup tartılan bir neticeye varılan bir karar ,zaten çocugunuda istememesi bunun gostergesi ,

anladıgım kadarıyla bundan sonra evlilik yukunu taşımayı pek istemiyor ,gununu gun etmek istiyor .

bu durumda gerek kardeşinizle ,gerekse çocuguyla bir araya gelmelerinin herkese yeni acılar yaşatmaktan öte pek faydası olmayacagı kanaatindeyim .
      ANCAK ANLATABİLDİGİNİZ KADAR , ANLAYABİLİRİM .

Yorum

İşleniyor...
      X