Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Anket

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

ailemle öyle büyük sorunlar yaşamadım ama yaşamış olsaydım da kaçmazdım elbette. Oturup konuşmak veya yardım almak en iyisi.

Yorum

insan ailesinden kacar mı dıycem ama ne aileler de var.
      Allah o durumlara düşürmesin.
      Hamdım, Pişdim, Yandım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sevde_
        Orjinal yazı sahibi: sembolik_sizofreni
        bikaç saatliğine kaçtım

ama deniz kenarına gitmiştim ağlamaya annem aradı arama beni intihar etcem ben dedim (kararlıydım ) annem çok heycanlı konuştu canım sıkıldı geri döndüm
        Güzel fikir verdin bana...
        nasıl bir fikir verdim 8O napcaksınki 8O

Yorum

aileyi aile yapan sorunlar olduğunda çözüm yolunu bilmek vede çözmektir buda sevgiyi,saygıyı getirir beraberinde...

ailelere bağlı sorunu sorun yapmak yerine çözümün parçası olabilmek önemli olan....

umarım hiç kimse evden çıkıp gitmez...ama biliyorum ki kimi aileler çok parçalanmış ve geniş bakış açısına sahip değiller düşünüyorumda sürekli sorun olan bir ailedede büyümek...buda diyer yüzü burda şu anlam çıkıyor ya üzüm baka baka....herkes kendi hayatından sorumludur böylede düşününce evden ayrılmak en doğrusu...

tek temellim kimsenin evden ayrılmaması yönünde...
          ON YARGIYI YIKMAK,ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA ZORDUR

Yorum

"Hayır,bir şekilde sorunlarımızı hallederiz.Kaçmak çözüm değil"

Oyum buna idi. Fakat bir-iki denemem oldu. Tam kaçmak gitmek değil, yapamadım. Benimkisi en fazla birkaç saat uzaklaşıp korkutmak oldu.

Annemin üzülmesine dayanamıyorum. "Ya ona bir şe olursa" düşüncesi öfkemi bastırıyor İris.

Sorun her ailede olur ama halledebilmek, halletme aşamasında da ; soğukkanlılığı, iyiniyeti muhafaza etmek çok önemli.
            Yuzunu gunese ceviren kimse asla golge gormez... ^^Hayata İnat^^

Yorum

Hayır,bir şekilde sorunlarımızı hallederiz.Kaçmak çözüm değil.

Çok şükürki bu oy önde..

Ben de hiç kaçmadım fakat bir gün özel olarak giyinip evden çıkacaktım,intihar etmek için..bir arabanın önüne atlamayı düşünüyordum.Fakat ablam kapıdan çıkmadan beni yakaladı ve biraz boğuştuktan sonra sakinleştim. Sebep :arrow: Yasak aşk.

Ne kadar çocukmuşum ya. Birde şöyle bir durum var.Ablam beni tutmasaydı da intihar etmezdim.Sanırım onları korkutmak istedim.

Yorum

kaçıp bir kaç saat sonra geri gelmekse evet çok kaçtım ama kaçıp birdaha geri dönmemeye cesaret edemiyorum..

yani yapan iyi yapıyor ben cesaret edemedim..):

Yorum

terk ettim..

Yorum

Kaçmak çözüm değil, konuşup anlaşılarak sorunların üstesinden gelinebilir diye düşünüyorum; fakat şu da var ki,
                    konuşmaktan anlamayan insana da ne yapsanız kar etmez ve bu durumla karşılaşan kişi çözümde bulamayınca evini terk edebilir diye düşünüyorum.
                    KİŞİYİ NASIL BİLİRSİN? KENDİN GİBİ...

Yorum

İşleniyor...
                    X