Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Lusid Rüya (Rüyaları Kontrol Edebilmek)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

ben ilaç içmeye başladığımdan beri neredeyse haftanın yarısında rüya görüyorum bu yazıyı okuyunca kontrol etmeye çalışayım dedim film yarıda kesiliyor bi türlü olmuyor arkidiş
    Last edited by BeyZade; 22-02-2012, 12:38 PM.

KuzuZade
    Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
    BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
    Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

Lucid rüya çok farklı bir şey anlaşılması anlatılması zor. Yapabilmesi de baya uğraştırıcı. Ben çok uğraştım yapmak için ancak başaramadım. Ama en son 2 hafta önce aldığım lucid rüya maskesi sayesinde lucid olabildim ve gerçektende söylendiği gibi bir şeymiş. www.ruyamaskesi.com dan ulaşabilirsiniz.

Yorum

Hayatını kontrol ettin de sıra rüyalara mı geldi Allah aşkına.
        Orjinal yazı sahibi: bypiso View Post
        Arkadaşlar ben rüya görürken o an uykuda olduğumu farkediyorum.Ama istediğimi göremiyorum. Bilinçaltım neyi kurguladıysa ordan başlıyor. Bildiğim kadarıyla bu geliştirilebiliyor. Hayal aleminde yaşayan biri değilim. Gerçeklerle hayallerin her zaman ayrımında olduğum için oluyor bu belki de. Tıpkı hipnoz gibi. Bilinçaltınızda korkularınızla yüzleşiyor ya da hayallerize koşuyorsunuz. İnsan iç dünyasıyla yüzleşiyor. Aşırıya kaçıp çok kapılmadıktan sonra, hayal ettiğiniz her şeyi gerçekleştirebilidiğiniz bir dünya oluşuyor.

Artık rüya makineleri bile çıktı. Japonlar tüm dünyaya satıyorlar. Psikoloji okuyan bir arkadaşımız okulunda görmüş. İstediğiniz resmi koyup, gözlüğü takıyorsunuz. Ses ve ışıklarla lusid evresine gelip istediğiniz rüyayı görüyorsunuz.

Rüyalar gerçekten de kontrol edilebilir mi? Görüşleriniz...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: s.hacihasanoglu View Post
          Lucid rüya çok farklı bir şey anlaşılması anlatılması zor. Yapabilmesi de baya uğraştırıcı. Ben çok uğraştım yapmak için ancak başaramadım. Ama en son 2 hafta önce aldığım lucid rüya maskesi sayesinde lucid olabildim ve gerçektende söylendiği gibi bir şeymiş. www.ruyamaskesi.com dan ulaşabilirsiniz.
          gerçekten işe yaradı mı? tam olarak ne olduğunu anlatabilir misiniz?
          minik minik minik kelebek
          minik kelebek ,minik kelebek
          dur sakince uçmak ne demek
          uçmak ne demek,uçmak ne demek
          fazla gezinme git bir dalda dur
          git bir dalda dur,git bir dalda dur
          kanat çırpmadan yerinde otur
          yerinde otur sen otur....

Yorum

Merhabalar. 20 yaşındayım ve yaklaşık 4 yıldır rüyalarımı kontrol edebiliyorum.Bunun için bi eğitim almadım.Nasıl öğrendiğimide bilmiyorum ama rüya kontrolü yapabiliyorum. Ve sizlere tavsiyem öyle göründüğü gibi güzel ve zevkli bişey değil çünkü bilinçaltınız boşaldığı için rüya sırasında artık rüyada bişey yapamamaktan sıkılıyorusunuz.Gerçek ile o alemi ayırt eddebilirsiniz orası pek sorun olmuyo ama bunu yapıyosanız depresyon kaçınılmaz. Çünkü rüya aleminde istediğiniz hayatı yaşarken gerçek hayata dönünce bu hayattan zevk almamaya başlıyosunuz. Hepinize teşekkür ederim bi sorunuz olursa burdayım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Yusuf Kara View Post
              Merhabalar. 20 yaşındayım ve yaklaşık 4 yıldır rüyalarımı kontrol edebiliyorum.Bunun için bi eğitim almadım.Nasıl öğrendiğimide bilmiyorum ama rüya kontrolü yapabiliyorum. Ve sizlere tavsiyem öyle göründüğü gibi güzel ve zevkli bişey değil çünkü bilinçaltınız boşaldığı için rüya sırasında artık rüyada bişey yapamamaktan sıkılıyorusunuz.Gerçek ile o alemi ayırt eddebilirsiniz orası pek sorun olmuyo ama bunu yapıyosanız depresyon kaçınılmaz. Çünkü rüya aleminde istediğiniz hayatı yaşarken gerçek hayata dönünce bu hayattan zevk almamaya başlıyosunuz. Hepinize teşekkür ederim bi sorunuz olursa burdayım.
              bunu yapmak çok istiyorum gerekli telkinleri yöntemleri yaptım ama başaramadım yardımcı olurmusunuz ?
              ....

Yorum

Ben rüya görüyorsam bile hatırlamıyorum
                ........

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MoRbİd View Post
                  Ben rüya görüyorsam bile hatırlamıyorum
                  En az 3 rüya görüyorum hergün
                  ....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: serhat_ View Post
                    En az 3 rüya görüyorum hergün

abi sen rüya görmeye mi yatıyosun
                    ........

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MoRbİd View Post
                      abi sen rüya görmeye mi yatıyosun
                      sayılır kaldığım yerden devam ettiğimde oluyor ama bi türlü kontrol edemiyorum
                      ....

Yorum

İşleniyor...
                      X