Duyuru

Collapse
No announcement yet.

en zor olan nedir?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• en zor olan nedir?

bence en zoru ölüm acısı...
    hayatta bundan daha zor ve dayanılması daha güç başka bir zorluk olamaz. aşılmıycak hiçbir engel yoktur bundan başka.
    size göre en zor olan nedir hayatınızda?
    0
    a:6:{i:1209;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1209;s:6:"nodeid";s:6:"522280";s:5:"title";s:38:"herşeye rağmen herşeyi hakkıyla sevmek";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:1210;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1210;s:6:"nodeid";s:6:"522280";s:5:"title";s:33:"yalakalık yapıp yaşamaya çalışmak";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:1211;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1211;s:6:"nodeid";s:6:"522280";s:5:"title";s:33:"hayat boş deyip akıntıya kapılmak";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:1212;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1212;s:6:"nodeid";s:6:"522280";s:5:"title";s:18:"kusurları görmemek";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:1213;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1213;s:6:"nodeid";s:6:"522280";s:5:"title";s:29:"gamsız olup herşeyi boşvermek";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:1214;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1214;s:6:"nodeid";s:6:"522280";s:5:"title";s:29:"yalansız ve de dürüst yaşamak";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    0%
    0
    Doğruluk sonsuzluğun güneşidir. Nasıl olsa doğar.

En zor olan arkanı dönüp baktığında yıllarının bozuk para gibi harcanmış olduğunu görmek ve geleceğini kestirememek...

Yorum

Ölüm evet çok acı ama bir süre sonra alışırsın bir de var ki en yakının canın ciğerinin hergün acı çektiğini görmek... bu daha acı değil mi?

Yorum

bence en acı kendinin kendi gözünün önünde hergün yok olması bişey yapamaması ölüm acı ama olması gereken bişey
        carp yıldızlara parcalan dunya

Yorum

evet ölüm değiştirilemez bir gerçek.insanın karşısında en çaresiz kaldığı ve elinden birşey gelmediği tek şey. demek istediğim buydu.
          tabiki acı olan çok şey var hayatta ama en zoru bu.

Yorum

aslında doğru diğer hastalıkların tedavisi bi şekilde var ama paranda olsa ölüm değişmiyor kendimce düşündüm ama benim yakınıma gelme olasılığını düşünce
            carp yıldızlara parcalan dunya

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iyimser
              Ölüm evet çok acı ama bir süre sonra alışırsın bir de var ki en yakının canın ciğerinin hergün acı çektiğini görmek... bu daha acı değil mi?
              evet çok acı ama. hayattayken onun için birşeyler yapabilme çabası oluyor insanın. umudu oluyor en azından.

Yorum

Ölüm hepimizin kaçınılmaz sonu. Bunu kabul etmekte fayda var. Ben çok yakınlarımı kaybettiğim için iyi bilirim acısını.
                Allah erken ölüm göstermesin diyorum sadece.

Yorum

yalansız dürüst yaşayabilen kaldımı sizce bence yok.

Yorum

En yakının 2 kişiye kısa süre arayla kanser olduklarını söyleme görevinin ki bu görevse eğer sana düşmesi.
                    <div>OYLE ZAMANLAR VARDIR Kİ,GİTTİGİNİZ YER ONEMSİZDİR:ONEMLİ OLAN NASIL GİTTİGİNİZDİR!</div><br />

Yorum

Ölüm acısı o an için çok zor fakat yalansız ve dürüstçe yaşamak inan çok daha zor.
                      Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

bana göre şu anda 17 yaşındaki bir kız ile uğraşmak.O kadar çaresizim ki bıktım artık .
                        Eğer sen istersen o bir hayal değil.

Yorum

Çaresizlik,çaresizlikte çok zor arkadaşlar :!:
                          Hayat bir uykudur, ölünce uyanır insan,
                          Sen erken davran, ölmeden önce uyan...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iris
                            Çaresizlik,çaresizlikte çok zor arkadaşlar :!:
                            çaresizlikmi bu bilmiyorum.Bak gece saat 2.00 kızım hala eve gelmedi.arkadaşları ile geziyor.ben bu kızı ne yapayım allahım.Uyuyamıyorumda kapı açacam.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sevde_
                              Ölüm acısı o an için çok zor fakat yalansız ve dürüstçe yaşamak inan çok daha zor.
                              Sevipte sevdiğini söyleyememekde çok acı.

Yorum

İşleniyor...
                              X