Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Herkesin Bir Psikolojik Rahatsızlığı Var mı?

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Herkesin Bir Psikolojik Rahatsızlığı Var mı?

Sitede bulunan herkesin mutlaka bir psikolojik rahatsızlığı var mı merak ediyorum..Psikolojik rahatsızlığı geçmişte yaşayıp, şimdi hiç bir rahatsızlığı olmayan ve burada insanlara yardımcı olmak için bulunan insanlar yok mu ya da yine psikolojik rahatsızlığı olmayıp sadece merak için burada olanlar?

Siz hangi sebepten buradasınız? Yardım almak için mi, yardımcı olmak için mi? Her ikisi de diye düşünürsünüz mutlaka ama hangisi ağır basıyor..??

Bu arada anketi yaparsanız çok mutlu olurum sitedeki oranı görmek istiyorum
    0
    a:2:{i:1219;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1219;s:6:"nodeid";s:6:"522283";s:5:"title";s:8:"Evet var";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:1220;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1220;s:6:"nodeid";s:6:"522283";s:5:"title";s:10:"Hayıır yok";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    0%
    0
    Öyle bir düşe daldım bir baktım ki aa sahiden ben

ben psikolojiye olan ilgimde buradayım

Yorum

Psikolojik bir rahatsızlığım yok.
      Buraya üyeyim ve bana çok şey öğretiyor bu site.Formları okuduğumda hiç duymadığım ve şahit olmadığım şeyler görüyorum.Ve öğreniyorum.
      Ve fikir adına kendimde belki yararlı olurum diye arkadaşlara sorunları hakkında empati yaparak fikirler vermeye çalışıyorum.
      Ve benimde herhangi bir sorunum olduğu zaman sizlerle paylaşıp fikirler alabilirim.
      Güzel bir site.
      En Umutsuz Zamanlarında Bile Umıdını Kaybetme;Unutma Ilik Sert Kemiğin Icınden Cıkar!!

Yorum

psikolojik rahatsızlıklar her insan da az da olsa var sanırım.. :roll:

benim teşhis edilen bir rahatsızlığım yok ama doktora gitmediğim içindir.. gitsem birşeyler çıkar heralde.. depresyonu çok defa geçirmişimdir garanti örneğin.. benim ruh halim çok dalgalı, bir takım problemlerim var..vs..vs. bu yüzden buraya geliyorum, çok da sakinleşiyorum burda..

Yorum

mrb herhangı bı psıkolojık rahatsızlıgım yok psıkolojı bolum ogrencısıyım ve bolumume bırazda olsa katkı saglar dıye bu sıtedeyım.Henuz yenı bı uye olmama ragmen bı cok farlı sorun okudum kendımı tarttım ben ılerde nasıl cvplar verebılırm karsımdakı ınsanı olumlu bı sekılde evıne gonderebılırmıyım dıye bı cok yazı okudum.Ama bazen ınsan düsünmüyo degil acaba bende de bu sorun varmı diye sımdıden ıyı sohbetler hayırlı ramazanlar

Yorum

Yorumlar için teşekkür ederim..Umarım daha fazla katılım olur..Sitedeki bu oranı cidden çok merak ediyorum..Çünkü o kadar çok olumsuz başlıklar açılıyor ki bunun nedeni acaba bu oranda mıdır diye düşünüyorum..Güzel, mutlu bir başlık aradım ama bulamadım..Ya da mutlu olmasa dahi sorunsuz, öylesine açılmış bir başlık..Yanlış anlaşılmasını istemem sadece merak..

Bu konuda yorum yapmaya çekinen arkadaşlarımız varsa anket yoluyla da katılabilirler..

Şimdiden teşekkürler..

Yorum

bendede psikolojik bi sorunmu bilmiyrm ama çekingenlik var biraz ve bnla ilgili bişeyler bakarken bu site çıktı karşıma bende üye oldum:S

Yorum

Atipik psikoz hastasıyım. Sitede merak ettiğim bir konu var. Hergün kayıtlı üyelerin ortalama 3 katı kadar misafir ziyaretçi oluyor. Ana sayfadaki rakamlardan bunu anlamak mümkün. Peki bu insanların yüze kaçı rahatsız veya normal ? Ya da ne kadarı psikolojiyle alakalı bir meslek sahibi ? Aslında bu kişiler de ankete katılabilseydi gerçekten işe yarar veriler elde edilebilirdi.

Yorum

Okb ve sosyal fobi sıkıntılarım var. Hem öğrenmek , hem de bildiklerimi paylaşmak için burdayım

Yorum

Evet bende de psikolojik rahatsızlık var... Yaklaşık 25 yıldır depresyon tedavisi görüyorum. Hastalıklarla ilgili öğrenmek ve paylaşmak için burada bulunuyorum.

Yorum

Benim de pisikolojik bir rahatsızlığım yok ama kızım rahatsız onun için araştırma yaparken bulmuştum bu siteyi ama iyi ki de bulmuşum
                      Hayat bir uykudur, ölünce uyanır insan,
                      Sen erken davran, ölmeden önce uyan...

Yorum

Katılımınız için teşekkürler..Ama keşke daha fazla katılım olsaydı yani en azından ankete.. :?

Yorum

niye sitedeki oranı merak ettinizki ..
                          bende bunu merak ettim açıkcası..
                          anket yapmak niye...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: azemarenc
                            anket yapmak niye...
                            Neden merak ettiğimi yukarıda belirttim..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: azemarenc
                              anket yapmak niye...
                              Bende merak ettim ,biz manik iz de

neyin oranı ne için acaba ...ögrencimisiniz

PESE

Yorum

İşleniyor...
                              X