Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hayatta güvenden ötesi yok.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Hayatta güvenden ötesi yok.

Çok uzun şekilde yazmak isterdim ama canım acıyor.Aslında bende tam olarak bilmiyorum.İbretlik hayatlar yaşıyoruz ben bunu anladım.Harika bir mesleğim var ve hazır olan işim ama ben mutlu değilim.Çok seviyorum fakat artık nefret ediyorum.İnsan ne kadar paranoyak olabilir nasıl bir insanı bu kadar deşebilir anlamıyorum.Ahım bu kez yerde kalmayacak bunu çok iyi biliyorum.Dile kolay tam 3 yıl boyunca suçsuz olduğum halde bir çok sorunla suçlandım.İnsanın sabrını mı insanlığını mı deniyorlar bilmiyorum ama daha fazla katlanamıyorum.yeter yani.Bir insanın canını bu kadar acıtmaya kimsenin hakkı yok.Ben doğru konuşurken bile sürekli suçlanıyorum.Yazık ki adam olduğunu ve farklı olduğunu düşünmüştüm.Erkek milletinin hepsi sadece beynindeki kusurları karşı tarafa vurmakla kalmıyorlar bir dünya da acı çektiriyorlar.Çok yazık hepsine.Artık hayatımda kimsenin olmasını da istemiyorum.Yıllar önce baktığım gözlerle bakmıyorum hayata.Hayatta en önemli şey güvenmiş.Asla bu dünyada bir insana kendinden fazla değer verip onun için herşeyi yapmayacakmışsın.Şimdi kaybettiğim sağlığım,hayatım ve onca zamanım.Hiç birini anlamayan insanlarla beraber yaşamaktansa yalnız kalırım daha iyi.
    Bu gün daha çok sardı sensizlik
    daha çok hissettim yokluğunu
    sabah uyandığımda odamda kokun vardı
    sanki o pamuk ellerin uyandırmıştı beni
    dünyaya adım atmam için bana uzanan eller
    çok mu özledim seni çok mu olsu sen gideli
    sıcak kucağını özledim be meleğim
    yollarımı gözleyen yeşil gözlerini. canım babanneme...
İşleniyor...
X