Duyuru

Collapse
No announcement yet.

nasıl iyileşebilirsiniz

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• nasıl iyileşebilirsiniz

sizce ne olsa yada hangi şartlar oluşursa kendinizi normal biri gibi hissedip iyileşirsiniz yada sorun sizce bumu tüm sorunumuz topluma adapte olabilmek mi? dr.ların sözlerini boşverin kendi adıma konuşmak gerekirse mutlu olmak hiçkimseye ihtiyacım olmaması gerektiğini düşünüyorum bende yaşamış ve yaşayacak olan bilmem kaç milyar insandan biriyim ne kim farkeder benim duygularımı ne önemi var duyguların bir önemi yok ama yapılanların bir önemi var

Aslın da "normal ve anormal" kavramları değişir bence toplumdan topluma.. insanları sınıflandırmak ve etiketlemek de bence hoş bir şey değil... duygularımız tabi ki çok önemli... ama asıl önemli olan duygularımızın sorumluluğunu başkalarının üstünden alarak kendimize mal etmemizdir. ayrıca yaşadığımız olayları duygularımıza açılan bir neden olarak görmek yerine bir "vesile" yada "araç" olarak görebilirsek o zaman kendi mutluluğumuzu ve kendi üzüntülerimizi yaratmış oluruz....
    Bahar geldiğinde mi ben böyle olurum,yoksa böyle olduğumda mı gelir bahar???

Yorum

İşleniyor...
    X