Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kurgulama sorunu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Kurgulama sorunu

7-8 ay evvelden depresyona girdim ogunden bugune kadar kendimi eve kapattım ilaç tedavisi falan bu dönemi atlattım fakat şuan öyle bir konumdayımki çok sessiz sakin bir hal aldım toplum içersinde olsun tek başımayken olsun aklımdan hiçbirşey geçmiyor düşünemiyorum olaylara karşın yorum ( fikir üretemiyorum) devamlı böyle oluyor uzun süre yanlız kalıyorum ve hiçbirşey düşünemiyorum arkadaş çevremin çoğu benim olduğumun tam tersidir sürekli bişeyler düşünür ortaya iddalar atar ama ben çok pasif kalıyorum yanlarından nedir bu acaba?

Bende belki benim isteğimle kanyaklanıyordur düşünememek diye kafamı başka yerlere verdim eski yaşadığım bi olayı aklıma getirip ayrıntıları hatıorlamaya çalıştım inanırmısınız öyle şiddetli bir baş ağrısı başladıki çalışıyordum afalladım resmen ne bu anlamıyorum boşta kaldığım zaman aklımdan hiç birşey geçmiyor kendimi zorluyorak bişeyler düşünmeye çalışıyorum bu seferde beynim zorlanıyor

birçk kişi yaşıyor bu sorunu ben de yaşıyorum.aklın seni üzen kıran olaylarla mı dolu bunu merk ettim
    IşIk VER BANA !

Yorum

Şuan aklımda hiçbirşey kalmadı depresyona girdiğim dönem aklım dediğiniz gibi hep üzen kıran olaylarla doluydu.

Yorum

şuanda içinde bulunduğun boşluktan kaynaklanıyordur bu durum. bnde de oluyr aynısı biri bi konuda fikrimi soruyr örneğin cevap veremiyorum çünkü düşünemiyorum bunu aşmaya çalışıyorum bir iki aydır böyleyim ifade edemiyorum kendimi kelimeler yan yana gelmiyr.arkdşım eskidn yaşadığımz bir olayı anlatıyor bn hatırlamıyorum diyorum sen neyi hatırlıyorsn ztn diyr.beynini çalıştr bulmaca fln çöz kitp oku tembelliğe alışıyr yoksA
        IşIk VER BANA !

Yorum

İşleniyor...
        X