Duyuru

Collapse
No announcement yet.

acil yardım!!! hayati mesele.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• acil yardım!!! hayati mesele.

6 aydır bizde olan 87 yaşındaki anneannem hastalandı ve hastaneye kaldırdık.Anneannem dün sohbet ederken birden rahatsızlandı ve bu gece de iyileşmeyince az önce hastaneye kaldırdık.Dönmemesinden korkuyoruz-özellikle de annem- ben biraz olsun sakinim ;fakat zaten (şu an)kötü durumda olan annemin (olası kötü haber sonucu)daha da kötüleşmesinden korkuyorum. söz ve hareketlerimle acısını dindirecek,ona faydalı olabilecek birşeyler yapabilirim diye düşünüyorum.Ne yapmalıyım? Ne söylemeliyim? Çevrenin bilmeden ona yöneltebileceği "sen hastasın bak böyle yaparsan daha kötü olacaksın" tarzı cümlelerin kurulmasını nasıl engelleyebilirim? İyi günler.Anneannemin sağ salim bizim eve dönmesi için dualarınızı bekliyorum.Saygı ve sevgilerimle.
    Last edited by gokhanhoca22; 16-04-2010, 01:05 PM.
    http://img5.imageshack.us/img5/9366/...2alcopyfw2.jpg

kardeş çok büyük geçmiş olsun Rabbim Yar ve yardımcısı olur İnşallah hemen iyileşir anneannen.
    annen için valla aklıma bişey gelmiyor dua et sürekli, annenin yanından ayrılma sakin olmaya vede sakin görünmeye çalış, annenin dikkatini dağıt sürekli aynı şeyleri acı bir haber alacağını düşünmesini engelle,sen güçlü ol ki senin güçlü görüntün karşısında annende öyle olmaya çabalasın, neden bu kadar sakin olduğunu annene bişey olmayacak eminim ben içimde kötü bir his yok şeklinde açıklamaya göstermeye çalış. çok kel alaka olmadan başka konulara yönlendirmeye çalış anneni, çok suskun durmasın dişlerini sıkabilir, ara ara su içir bide. aklıma bunlar geldi affet geçmiş olsun Allah şifa versin.
    ÖMÜR, UMUTTAN ÖNCE BİTMELİ...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gokhanhoca22 View Post
      6 aydır bizde olan 87 yaşındaki anneannem hastalandı ve hastaneye kaldırdık.Anneannem dün sohbet ederken birden rahatsızlandı ve bu gece de iyileşmeyince az önce hastaneye kaldırdık.Dönmemesinden korkuyoruz-özellikle de annem- ben biraz olsun sakinim ;fakat zaten (şu an)kötü durumda olan annemin (olası kötü haber sonucu)daha da kötüleşmesinden korkuyorum. söz ve hareketlerimle acısını dindirecek,ona faydalı olabilecek birşeyler yapabilirim diye düşünüyorum.Ne yapmalıyım? Ne söylemeliyim? Çevrenin bilmeden ona yöneltebileceği "sen hastasın bak böyle yaparsan daha kötü olacaksın" tarzı cümlelerin kurulmasını nasıl engelleyebilirim? İyi günler.Anneannemin sağ salim bizim eve dönmesi için dualarınızı bekliyorum.Saygı ve sevgilerimle.
      çok geçmiş olsun arkadaşım..acil şifalar..dularımız sizinle tabi..

sen annene ne kadar üzülme desen de o mutlaka üzülür..senin yapabileceğin tek şey olabildiğince annene destel olmak,zaten bunu da yapıyorsun..oyüzden canını sıkma..

gelişmelerden haberdar edersen seviniriz..
      :10:

Yorum

kitlenmiş.psikiyatrist hocam öyle söyledi.serum takılmış.

Yorum

Hem anneannen hem annen için Allahtan acil şifalar diliyorum.
          Hayat bir uykudur, ölünce uyanır insan,
          Sen erken davran, ölmeden önce uyan...

Yorum

Serum verilmiş,uyuyormuş.Doktor,kansızlıktan olduğunu söylemiş.48 saat gözetim altında tutacaklarmış.

Yorum

sana ve ailenize geçmiş olsun dilekelrimi gönderiyorum...
              bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

geçmiş olsun

Yorum

anneannem hâlâ HASTANEDE.DUANIZI EKSİK ETMEYİN

Yorum

Allah yar ve yardımcısı olsun
                    ÖMÜR, UMUTTAN ÖNCE BİTMELİ...

Yorum

Çok geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin.

Biz ne kadar üzülürsek üzülelim kaderin önüne geçemeyiz, lütfen kendini bırakma.
                      Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

çok çok geçmiş olsun.. anneannen umarım sağsalim döner yanınıza.. sabırlar diliyorum annene ve sana..

Yorum

sen hastasın bak bunu yaparsan daha kötü hasta olursun demek bir uyardır bence kötü bişi diyil sende yanında ol sürekli ihtiyaclarını karsıla alah şifa versin

Yorum

ne uyarısı ya??? hastasın diyenleri dinleyince sinir hastası oluyor kadın resmen!!! ben iyiyim diyor,sadece kontrole gidiyorum diyor(kanseri çok şükür yendi) ama inandıramıyor.hem psikolog hocam da çevrenin bu tarzda konuşmasını engelle dedi.

Yorum

İşleniyor...
                            X