Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Tek şey mi?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Tek şey mi?

İnsan kalbi,defalarca kırılabilen tek şey mi?

Düşünüyorum da nekadar çok affetmişim!
    Hayat bir uykudur, ölünce uyanır insan,
    Sen erken davran, ölmeden önce uyan...

Orjinal yazı sahibi: iris View Post
    İnsan kalbi,defalarca kırılabilen tek şey mi?

Düşünüyorum da nekadar çok affetmişim!
    Bir konuda derleşiyorduk arkadaşımla " boşver affetmek , büyüklüktür " demiştim , o da bana " sürekli affetmek , enayiliktir " demişti. Sanırım o haklı , kendimizi yıpratıyoruz

ι ωαηт тσ яє¢ση¢ιlє тнє νισlєη¢є ιη уσυя нєαят ؟
    ι ωαηт тσ яє¢σgηιzє уσυя вєαυту ιѕ ησт נυѕт α мαѕк ؟
    ι ωαηт тσ ѕαтιѕƒу тнє υη∂ιѕ¢lσѕє∂ ∂єѕιяєѕ ιη уσυя нєαят ؟
    уσυ мαу вє α ѕιηηєя вυт уσυя ιηησ¢єη¢є ιѕ мιηє !

Yorum

affetmenin de sınırı var ben sürekli affetmem.

Yorum

affetmek yada affetmemek işinize hangisi geliyorsa onu yapıyorsunuz zaten yapranan mıpranan kalp filen yok ortada.

Yorum

kalpler kırıklarını çabuk tamir ederler, kırılmışlığı geçince de affederler.

'beni çok kırdın bir daha yapma olurmu' dersin karşındakine, oda tamam der.

Sen: ne de olsa affetmişsindir bir kere yine affedersin

O : ne de olsa kırmıştır ve affedilmiştir bir kere, yine kıracaktır.
          ÖMÜR, UMUTTAN ÖNCE BİTMELİ...

Yorum

Benimki pek affetmiyor, kırıldı defalarca, sadece kara deftere yazıyor
            Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sonbaharr View Post
              Benimki pek affetmiyor, kırıldı defalarca, sadece kara deftere yazıyor
              at gitsin o kara defteri, elinde tuttukça bakmaz zorunda hissedersin kendini, geçmişte olan geçmişte kalsın, önünde hep beyaz temiz safyaların olsun.
              şurda benim kalbim hiç kırılmadı diyecek bir kişi bile çıkmayacaktır emin ol, kalp kırılır yine kendi kendini onarır.
              ÖMÜR, UMUTTAN ÖNCE BİTMELİ...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: e_can View Post
                at gitsin o kara defteri, elinde tuttukça bakmaz zorunda hissedersin kendini, geçmişte olan geçmişte kalsın, önünde hep beyaz temiz safyaların olsun.
                şurda benim kalbim hiç kırılmadı diyecek bir kişi bile çıkmayacaktır emin ol, kalp kırılır yine kendi kendini onarır.
                Sende haklısın arkadaşım, ben unutsamda o unutmuyorki, inşallah zamanla geçer kırgınlıkları...
                Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

meşhur bir laf vardı hani; karşındaki insan hatayı bir kez yaparsa suç onundur....ama karşındaki insan hatayı defalarca tekrar eder ve sen hala onu affedersen hata senindir..

buna benzer bir laf vardı ya hani çok güzle bir söz..insanların hataları affedilebilir,ama suistimal edilme derecesine gelince sadece kişinin kendisini yıpratır..
                  :10:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sizopantera View Post
                    affetmek yada affetmemek işinize hangisi geliyorsa onu yapıyorsunuz zaten yapranan mıpranan kalp filen yok ortada.
                    Yapma sizopantera kalp nasıl kırılmaz,yıpranmaz, parçalanmaz?
                    Hayat bir uykudur, ölünce uyanır insan,
                    Sen erken davran, ölmeden önce uyan...

Yorum

zamanla yer daralıyor galıba ınsan eskısı gıbı affedemıyorki

http://elifnazmmislina.blogcu.com/

Yorum

İşleniyor...
                      X