Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kadın Psikolojisinden anlamak!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Kadın Psikolojisinden anlamak!

Merhaba, benim sorunum kadın psikolojisinden anlamıyorum bunun içinde karşı cinsle iletişim kuramıyorum..Sizden ricam forumda bana bu konuda yardım edebilecek bir arkadaş arıyorum..Şimdiden bana yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler ederim lütfen bana yardımcı olun Sevgilerimle...
    Hayatın yarısı söylemekse, diğer yarısı da yazmaktır...

sağol arkadaş..emekliye emekliye öğrencez bunları

Yorum

Her kişinin farklı bir özelliği vardır, aslında bunun bir kuralı veya bir kalıbı yoktur. Şu olabilir mesela her bayan, kibar, düşünceli saygılı bir erkekden her zaman etkilenir. Onun yanında sadece onunla ilgilenmen, ilgi dozunu ayarlaman, onun hoşuna gidebilecek şeyler yapman yeterli bence
      Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

tşekkür ederim..

Yorum

en güzel iletişimi gözlerle kurarsın, gözgöze geldiğinde ona değerli olduğunu söyle,senin onun için var olduğunu anlat içinden ve öyle bak, o bunu muhakkak bakışlarından anlayacaktır.

ayrıca sonbaharın dediği gibi kişiden kişiye göre değişecektir, kadın milleti diye bir kavram yoktur aslında, olsaydı bütün kadınlar aynı özellikte aynı duyguda olurdu, tabuları yık içinde, konuşmaktan kendini ifade etmekten doğal olmaktan korkma. her zaman kendin ol faydasını göreceksindir.
          ÖMÜR, UMUTTAN ÖNCE BİTMELİ...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sonbaharr View Post
            Her kişinin farklı bir özelliği vardır, aslında bunun bir kuralı veya bir kalıbı yoktur. Şu olabilir mesela her bayan, kibar, düşünceli saygılı bir erkekden her zaman etkilenir. Onun yanında sadece onunla ilgilenmen, ilgi dozunu ayarlaman, onun hoşuna gidebilecek şeyler yapman yeterli bence
            Hepsi farklıdır , sonbahar ' a katılıyorum. Ama ben bir kadının psikolojisini , yada bir insanın psikolojisini hiçbir zaman tam olarak çözülemeyeceğini savunanlardan yanayım , bunları etkileyen çok faktör var , her an değişim içindeler. Bana göre " genel kaliteli erkek profili " diye birşey var , sonbahar 'ın yazdığı gibi bazı özellikler içeriyor. Bunlara sahip olduğunda , karşındakini çok da anlamana gerek kalmıyor sanırım. Çünkü bu özelliklere sahip olduğunda onu mutlu etmiş oluyorsun. Karşısındaki erkekte beklentilerini bulan bayan iletişime daha açık oluyor

ι ωαηт тσ яє¢ση¢ιlє тнє νισlєη¢є ιη уσυя нєαят ؟
            ι ωαηт тσ яє¢σgηιzє уσυя вєαυту ιѕ ησт נυѕт α мαѕк ؟
            ι ωαηт тσ ѕαтιѕƒу тнє υη∂ιѕ¢lσѕє∂ ∂єѕιяєѕ ιη уσυя нєαят ؟
            уσυ мαу вє α ѕιηηєя вυт уσυя ιηησ¢єη¢є ιѕ мιηє !

Yorum

tamam olurum..

Yorum

aslında kadınları tarih boyunca kimse anlayamamış, senin de anlamaman normal

şaka biyana ben de bir kadın olarak bence kadınlar kendinden emin,konuşmasını oturmasını bilen,sadık,bir parça da esprili erkeklerden hoşlanır..

benimkisi biraz yemek tarifi gibi oldu ama idare et
                :10:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mavimavi View Post
                  aslında kadınları tarih boyunca kimse anlayamamış, senin de anlamaman normal

şaka biyana ben de bir kadın olarak bence kadınlar kendinden emin,konuşmasını oturmasını bilen,sadık,bir parça da esprili erkeklerden hoşlanır..

benimkisi biraz yemek tarifi gibi oldu ama idare et
                  daha çok menemen tarifi gibi fazla düşünmeye gerek yok temel ihtiyaçları karşılayacak az çok tipi yerinde saçları hala kafasında olan genleri iyi ki bu norm t.c. de henüz yerleşmedi toplum içinde hatunun yanına yakışacak onu taşıyacak (bu taşıma olayını hala anlamış değilim) arabası ve evi olacak içki sigara ağzına gram metamfetamin sürmemiş olacak sağ kulağı tıkalı bir varlık not: kanepenin hangi tarafında oturduğuna göre değişir

Yorum

bide tabi şu meşhur elektrik alma durumu var ya hani elektriklerimiz tuttu çok iyi anlaştık derler,ben de bu elektirik meselesini hiç anlayamıyorum
                    :10:

Yorum

erkek ruhundan anlıyomusunda kadın ruhundan anlamaya yeleteniyorsun mezapotamyalı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sizopantera View Post
                        erkek ruhundan anlıyomusunda kadın ruhundan anlamaya yeleteniyorsun mezapotamyalı.
                        Çok ayıp ya , ikisinden de zamanla anlayacak. Herkes sen değilki Mr. Superman

ι ωαηт тσ яє¢ση¢ιlє тнє νισlєη¢є ιη уσυя нєαят ؟
                        ι ωαηт тσ яє¢σgηιzє уσυя вєαυту ιѕ ησт נυѕт α мαѕк ؟
                        ι ωαηт тσ ѕαтιѕƒу тнє υη∂ιѕ¢lσѕє∂ ∂єѕιяєѕ ιη уσυя нєαят ؟
                        уσυ мαу вє α ѕιηηєя вυт уσυя ιηησ¢єη¢є ιѕ мιηє !

Yorum

Orjinal yazı sahibi: RevolutionIST View Post
                          Çok ayıp ya , ikisinden de zamanla anlayacak. Herkes sen değilki Mr. Superman
                          kimden bahsediyoruz

Yorum

Masaj tarafımdan silinmiştir...
                            Last edited by ilksen; 20-04-2010, 08:54 AM. Reason: İÇERİĞİNDEKİ ÇİRKİN İMA..

Yorum

sağol mavimavi..

Yorum

İşleniyor...
                              X