Duyuru

Collapse
No announcement yet.

terapistinden nefret eden var mı?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• terapistinden nefret eden var mı?

ben görüştüğüm bütün terapistlerden nefret ettim. bu yüzden uzun zamandan beri terapiste gitmiyorum.
    benim gibi terapistinden nefret eden var mı?

valla ben aslında terapi olayından nefret ediyorum..

Yorum

terapist (psikolog) bir kez gittim ,hipnoz içindi ikincide vazgeçtim.ama Pskiatra defalarca gittim.bence başarılı psikolog Türkiyede ,elin parmaklarını geçmez.üstelik ücretleri fahiş derecelerde.bu kültürün yerleşmesi için Önce terapistlerin yaklaşımını değiştirmesi lazım...
      Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: janedoe
        gittiğimde elimi sıkanına rastlamadım buda kafadan o na olan güvenimi kaybettiriveriyor
        Aslına bakarsan elini sıkmak zorunda değil , ama insanları daha sıcak daha samimi bir şekilde karşılamak aradaki güven duygusunun sağlıklı bir şekilde oluşmasına yardımcı olur. Eğer klinik psikoloğu olursam ; bu yazın aklımın bir köşesinde kalsın

ι ωαηт тσ яє¢ση¢ιlє тнє νισlєη¢є ιη уσυя нєαят ؟
        ι ωαηт тσ яє¢σgηιzє уσυя вєαυту ιѕ ησт נυѕт α мαѕк ؟
        ι ωαηт тσ ѕαтιѕƒу тнє υη∂ιѕ¢lσѕє∂ ∂єѕιяєѕ ιη уσυя нєαят ؟
        уσυ мαу вє α ѕιηηєя вυт уσυя ιηησ¢єη¢є ιѕ мιηє !

Yorum

Orjinal yazı sahibi: RevolutionIST View Post
          Aslına bakarsan elini sıkmak zorunda değil , ama insanları daha sıcak daha samimi bir şekilde karşılamak aradaki güven duygusunun sağlıklı bir şekilde oluşmasına yardımcı olur. Eğer klinik psikoloğu olursam ; bu yazın aklımın bir köşesinde kalsın
          çok doğru ,bence psikolog ;telkin yapabilmek için (örnek :ayıya ,dayı demeli.)her yöntemi kullanabilmelidir.
          Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

Eğer onlara güvenmiyor, samimiyetine inanmıyor iseniz boşuna para veripte gitmeyin bence...
            Yoksa diğer türlü ne dediklerini uygularsınız nede bir gelişme sağlarsınız..
            Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

nefret etmiyorum ama güvenilir bulmuyorum.hepsi aynı şeyleri söylüyor.
              iyice kötüleşmeden gitmiyorum.gitsem bile ne diyeceğini ezbere biliyorum

Yorum

bende ise tam tersi terapistime güveniyorum arkadaş gibiyiz,ben 36 o ise 50 yaş civarında.Ama içimde bir korku oluştu galiba ben ondan hoşlanmaya başladım acaba benim ilgiye ve anlaşılmaya olan ihtiyacımı karşıladığı için mi böyle benim gibi hissedenler varmı?

Yorum

..............
                  Last edited by hale46; 04-07-2015, 05:48 AM.

Yorum

.......................
                    Last edited by hale46; 04-07-2015, 05:49 AM.

Yorum

Psikiyatrım ile aram iyi. Çok güleryüzlü ve sevimli bir bayan. Elinden geleni yapmak için bayağı uğraştığını görebiliyorum.
                      :113: http://www.youtube.com/watch?v=9WbKBKima4Q

Yorum

İşleniyor...
                      X