Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bugün Kendinizi Nasıl Hissediyorsunuz???

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Bugün Kendinizi Nasıl Hissediyorsunuz???

??????????
    Hayat bir uykudur, ölünce uyanır insan,
    Sen erken davran, ölmeden önce uyan...

Doğru hatırlıyorsun

Yorum

Biraz ağrılarım var , bunun haricinde iyiyim. Okb yönünden eskisinden daha rahatım.

Yorum

eh iştee...
        ”Bir insanın hayattaki en önemli faaliyeti, ruhuna gereken özeni göstermesidir.”

Yorum

Hergün farklı değil mi? Bugün daha iyiyim düne göre, dün biraz sinirliydim sanki, bugün daha rahat daha sakin davranıyorum.
          Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

iyiyim, yakın zamanda dişlerimde bir estetik operasyonu geçireceğim, en sonunda karar verdim, mutluyum..inşallah bitincede mutlu olurum artık gülerken resimlerimde olcak
            Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sonbaharr View Post
              iyiyim, yakın zamanda dişlerimde bir estetik operasyonu geçireceğim, en sonunda karar verdim, mutluyum..inşallah bitincede mutlu olurum artık gülerken resimlerimde olcak
              Offf sonbaharr diş deme bana günlerdir ben de diş dr una gidip geliyorum işkence.
              Sana da geçmiş olsun.
              Hayat bir uykudur, ölünce uyanır insan,
              Sen erken davran, ölmeden önce uyan...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iris View Post
                Offf sonbaharr diş deme bana günlerdir ben de diş dr una gidip geliyorum işkence.
                Sana da geçmiş olsun.
                Biliyorum zor ama benim ön dişlerim güzel değil ve çoğu kişi yüzümü bozduğunu söylüyor. Bende karar verdim, bir nevi estetik olacağım, hem diş etlerimden hemde dişlerimden. Pahalı bir yöntem ama sonuçları çok güzel oluyor, e artık acısına dayanacağım. Tamam zor oluyor, ama ben hep kndimi rahatlatırım tek çektiğim acı bu olsun, mevlam başka acılar, hastalıklar vermesin diye..sanada çok geçmiş olsun canım...
                Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

ben ruhani liderim güneşe en fazla yaklaşan tek canlı benim.

Yorum

şükürler olsun iyiyim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sizopantera View Post
                      ben ruhani liderim güneşe en fazla yaklaşan tek canlı benim.
                      ne kadar bana benziyorsun.bende seçilmişim.iyiyim.başkalarına garip gelsemdee onlar garip.ben iyiyimmmmm

Yorum

iki gündür kötüyüm.yalana hiç tahammülüm yok.sürekli bize yalan söyleyen birinin yeni bir foyası daha ortaya çıktı.sabrımın sınırlarında dolanıyorum..benden başka sorun eden de yok..olmuş işte herkes için.bu kaçıncı ama ..bitmiyorki..

kısacası kötü hissediyorum çok kötü.

Yorum

Yalan söylediğini bildiğin bir insanı hiç umursama aze'cim. Sadece uzak dur fazla muhattab olma...
                          Soruya gelince, bugün havam yerinde iyiyim şükür... Zor bir haftayı geride bıraktım, daha zor ve daha yoğun bir hafta beni bekliyor, inşallah önümüzdeki haftaya da sağ salim erişirim...
                          Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: invasor
                            içiyorum içiyorum içiyorum kafam iyi böyle iyimi? iyi
                            invasor sen nerdesin???
                            niye ölmüş gibi ortadan kayboldun
                            Çözüm genelde ummadığımız, bakmadığımız yerdedir

Yorum

Yok ölmedim. Neyse geri döndürmelerine sevindim
                              Seni özledik
                              Çözüm genelde ummadığımız, bakmadığımız yerdedir

Yorum

İşleniyor...
                              X