Duyuru

Collapse
No announcement yet.

neyi değiştirirdiniz?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: dilennci View Post
    .Kader çok ince bir çizgi.Herşeyde vardır bir hayır...
    çok doğru..bende eczacılık okumadığıma pişman gibiyim..yani bunu hiç itiraf etmesemde ,babam haklıymış..eczacılık oku diye ısrar etmekte.en yüksek puanla alan hacettepeydi ozamanlar ben güle oynaya kazanıyodum orayı..ama kısmet işte...tercihlerimde vardı alt sıralarda olacak olsa üç beş sora yanlış yapar oraya yerleştirildim.eczanelerin önünden geçerken içten içe üzülüyorum..ne çok kazanmıştım şimdiye..ailemi de ihya ederdim..ama o zaman da belki Allah başka sıkıntı verirdi belki..bilinmez.yada ODTÜ Boğaziçinden girebildiğim bölümler vardı..keşke onları yazsaydım derim bazen.meslek yerine üniversite mi seçseydim..amaan kaç yıl geçmiş aradan ..sonuçta kaderde olanı yaşıyoruz..şu an benimle aynı sıralarda okuyup durumu çok çok iyi olan kaç arkadaşım var.Benim üniversite sonrası kaderim bir bambaşkaydı..hala da aynı devam yani..ya nasip diyorum ben de.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aze.. View Post
      çok doğru..bende eczacılık okumadığıma pişman gibiyim..yani bunu hiç itiraf etmesemde ,babam haklıymış..eczacılık oku diye ısrar etmekte.en yüksek puanla alan hacettepeydi ozamanlar ben güle oynaya kazanıyodum orayı..ama kısmet işte...tercihlerimde vardı alt sıralarda olacak olsa üç beş sora yanlış yapar oraya yerleştirildim.eczanelerin önünden geçerken içten içe üzülüyorum..ne çok kazanmıştım şimdiye..ailemi de ihya ederdim..ama o zaman da belki Allah başka sıkıntı verirdi belki..bilinmez.yada ODTÜ Boğaziçinden girebildiğim bölümler vardı..keşke onları yazsaydım derim bazen.meslek yerine üniversite mi seçseydim..amaan kaç yıl geçmiş aradan ..sonuçta kaderde olanı yaşıyoruz..şu an benimle aynı sıralarda okuyup durumu çok çok iyi olan kaç arkadaşım var.Benim üniversite sonrası kaderim bir bambaşkaydı..hala da aynı devam yani..ya nasip diyorum ben de.
      sen nereyi yazdin peki? tercih etmemis olsan da oralari tutturabilmek buyuk basari

Yorum

doğmazdım kesinlikle

Yorum

Bir sezon sonunda Fenerbahce kazanamazsa sampiyon olucaktık.Kazanmıslardı ve sampiyon olmuslardı.Stadtan cıkıp üzgünce eve gitmistik.O macın skorunu degistirirdim.

Simdi alıntılayıp fanatik seniii diye cıkısan olmasın diye söylüyorum,Hayatımdan memnun oldugum icin baska degistirmek istedigim bir sey yok:16:

Aslında gecen haftaki 1-0 lık Buca macınının skoru mu degistirsem.90 dakika susmadan tezahürat yaptık yinede kesmedi beni söyle bi 3-0 4-0 tadından yenmezdi:RpS_lol:
          Last edited by ultrAslan; 24-02-2011, 02:17 AM.
          Çılgın,hayat dolu ve hırçın SARIyla;Asil,olgun ve durgun KIRMIZInın dostluğu:

''GALATASARAY''

Yorum

ultraslan valla iisinbişeylerle meşgul olmak insana kendini bi nebzede olsa unutturuyo.gerçi hayatından memnunmuşsun ama kendisiyle kavgalı insanların mutlaka ama nasıl ne yapıcaz bilemiyoruz.en azından kendi adıma konuşuyorum.zamanın boşu boşuna geçmesi kahrediyo beni.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hector34 View Post
              ultraslan valla iisinbişeylerle meşgul olmak insana kendini bi nebzede olsa unutturuyo.gerçi hayatından memnunmuşsun ama kendisiyle kavgalı insanların mutlaka ama nasıl ne yapıcaz bilemiyoruz.en azından kendi adıma konuşuyorum.zamanın boşu boşuna geçmesi kahrediyo beni.
              Valla pek bir sey anlayamadım dostum kusura bakmayın:RpS_mellow:

Kendinizle kavgalısınız sanırım öyle anladım.Dogru anladıysam konusabiliriz.

''GALATASARAY''

Yorum

ultraslan ya yazdıklarımın kimi çıkmış kimi yarım kalmışpardon.
                gs taraftarlığın,bununla ilgilenip vakit geçirmen bundan memnun olman güzel diycektim.kendi kendisiyle kavgalı yada sürekli kendini dinleyen insanların da bu tarz meşguliyetler bulup dikkatini kendi üzerinden başka şeylere yönlendirmesi gerek.çünkü hep aynı düşünceler dönüp dolaşıyıo insanın kafasında bi sonuca varamıyosun,kısır döngüye giiriyosun.böyle meşguliyetler insanı rahatlatır,kafasında değişik ufuklar açabilir.bunu demek istemiştim dostum

Yorum

ultraslan ya yazdıklarımın kimi çıkmış kimi yarım kalmışpardon.
                  gs taraftarlığın,bununla ilgilenip vakit geçirmen bundan memnun olman güzel diycektim.kendi kendisiyle kavgalı yada sürekli kendini dinleyen insanların da bu tarz meşguliyetler bulup dikkatini kendi üzerinden başka şeylere yönlendirmesi gerek.çünkü hep aynı düşünceler dönüp dolaşıyıo insanın kafasında bi sonuca varamıyosun,kısır döngüye giiriyosun.böyle meşguliyetler insanı rahatlatır,kafasında değişik ufuklar açabilir.bunu demek istemiştim dostum
                  Aynen katılıyorum kardesim.Aramıza cesitli sorunlarından dolayı katılan cok arkadasımız oldu.Yasları genc olanlara cok iyi geldik.Hala aramızda sorunlu kisilerde var.
                  Grubun adını ultrAslan Terapi Hizmetleri mi yapsak acaba:laughing:

Bende zamanında psikolojik sıkıntılar yasamıs birisiyim.Ergenlik kaynaklıydı bunlar.Yas 20 yi devirince kendiliginden yok oldular.O zamana kadarda epeyce arastırma yapmıs oldum
                  bu konular hakkında.Sorunlar gidince bilgiler bana fazla geldi,böyle sitelerde baska arkadaslarımıza yardımcı olmaya calısıyorum

''GALATASARAY''

Yorum

çok ii yapıyosun dostum.insanlara faydalı olmaya çalışman çok güzel.buraları terketme sakın

Yorum

çok ii yapıyosun dostum.insanlara faydalı olmaya çalışman çok güzel.buraları terketme sakın
                      1 kisiye bile faydalı olabilsem 1 ay ugrasıyım bu sitede gam yemem.İsler yogun kafa dagıtmıs oluyorum hemde.

''GALATASARAY''

Yorum

İşleniyor...
                      X