Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bir anket yapmak istiyorum.....

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bir anket yapmak istiyorum.....

bu sitede en çok hangi rahatsızlıklar görülüyor bir anket yapmak istiyorum.....

tüm hastalıkları yazmıyacağım......sadece daha çok bildiğim hastalıkları şıkların arasına aldım......cevaplarsanız site hakkında genel bir durum değerlendirmesi ortaya çıkar........

spesifik hastalıklardan ziyade genel adları yazacağım......

hastalığınız hakkında yorum yapmak isterseniz....memnuniyetle okurum.....
    0
    a:7:{i:1243;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1243;s:6:"nodeid";s:6:"522290";s:5:"title";s:3:"okb";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:1244;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1244;s:6:"nodeid";s:6:"522290";s:5:"title";s:46:"psikoz gurubu rahatsızlıklar ( şizofren türü )";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:1245;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1245;s:6:"nodeid";s:6:"522290";s:5:"title";s:4:"fobi";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:1246;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1246;s:6:"nodeid";s:6:"522290";s:5:"title";s:9:"anksiyete";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:1247;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1247;s:6:"nodeid";s:6:"522290";s:5:"title";s:7:"bibolar";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:1248;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1248;s:6:"nodeid";s:6:"522290";s:5:"title";s:9:"depresyon";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:1249;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1249;s:6:"nodeid";s:6:"522290";s:5:"title";s:10:"panik atak";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    0%
    0

Depresyonla anksiyete arasında kaldım depresyon ağır bastı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Fantastik
      Depresyonla anksiyete arasında kaldım depresyon ağır bastı.
      anksiyetede mi var....ikisi bir arada görülebiliyor.......atipik depresyon mesela o guruba giriyor.....

Yorum

Birden fazla şık işaretleyebilsek

Geçmişten OKB, dönem dönem depresyon,
        En günceli travma sonrası akut stres bozukluğuna bağlı depresyon ve yaygın anksiyete..

Şu anda depresyon ve takıntılar en belirginleri...
        <a target="_self"><strong>DUNYA DONUYOR DONECEK...<br />BITECEK ACILAR BUGUNLER GECECEK...</strong></a>

Yorum

Allaha şükür bütün psikolojik sorunlar mevcut bende bi şizofreni tarafım yok oda olursa yakında şaşırmam

Yorum

Re: Birden fazla şık işaretleyebilsek

Orjinal yazı sahibi: kabusgibi
            En günceli travma sonrası akut stres bozukluğuna bağlı depresyon ve yaygın anksiyete..

depresyon rahatsızlıkların son noktasıdır zaten......her hastalığın depresyona açılan bir kapısı vardır.....

ankete oy lütfen baskın olanı işaretle

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Fantastik
              Allaha şükür bütün psikolojik sorunlar mevcut bende bi şizofreni tarafım yok oda olursa yakında şaşırmam
              belirtilerin çoğunu yaşıyor olsanda baskın bir gurup mutlaka mevcuddur....tedaviye onla başlamak lazım

Yorum

Re: Birden fazla şık işaretleyebilsek

Orjinal yazı sahibi: depresifsancı
                Orjinal yazı sahibi: kabusgibi

depresyon rahatsızlıkların son noktasıdır zaten......her hastalığın depresyona açılan bir kapısı vardır.....

ankete oy lütfen baskın olanı işaretle
                OKB geçmişte kaldı sanki yani eskiye oranla yok sayılır..
                Yaygın anksiyete de travma sonrasında oluştuğu için onu da şimdilik gün içinde (artık ilaçların etkisiyle) daha az yaşıyor gibiyim..
                Depresyon dönem dönem misafir ettiğim sadık dostum.. :?
                <a target="_self"><strong>DUNYA DONUYOR DONECEK...<br />BITECEK ACILAR BUGUNLER GECECEK...</strong></a>

Yorum

Orjinal yazı sahibi: lagrima
                  hiç bir hastalığı olmayıpta sadece siteyi beğendiği için burda olanlar ne yapsın??

varsada bi rahatsızlığım bilmiyorum gerçi.

onlar işaretlemicek.....onları dışlamıyorum.....ben en çok neden muzdarip arkadaşlarım onu öğrenmek istiyorum....

Yorum

okb ve anksiyete
                    depresyon yok artık gelecek için bilemem ama şimdilik atlattım

Yorum

Hımm..başlığı yeni gördüm.

Ben panik atak önde gider diye düşünmüştüm bi baktım sonuçlara tek ben işaretlemişim.. Ama bence panik atak diğer rahatsızlıkları sollar.

Ben yıllardır panik ataktan çektiğim için onu işaretledim.Fakat son yıllarda baskın olan rahatsızlığım travma sonrası stres bozukluğu sebebi ile anksiyete.. :evil: anmak bile istemiyorum.

Başlığı takipteyim..

Yorum

İşleniyor...
                      X