Duyuru

Collapse
No announcement yet.

AYRILIK ACISI ILE NASIL BAS ETTINIZ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• AYRILIK ACISI ILE NASIL BAS ETTINIZ?

Arkadaslar;

Cogunuz biliyor; nisanlimdan ayrildigimi....1 ay kadar oldu ama her gecen gun daha cok icim yaniyor?

Bana tavsiyelerinizi bekliyorum

Tesekkurler simdiden...
    SEN HERŞEYE DEĞERSİN!!!

sadece zaman diğer insanların önerdiği şey...ve inan bana doğruda...ama olayı yaşayan birinci dereceden kişi için zaman geçmek bilşmez bilirim...günler akmak bilmez bu acının hiçbir zaman geçmyeceği kanısına da varabilirsin...ama biraz zaman geçtikten sora o ateş sönüyo külleri kalıyor yerinde onu tamamen hiçbi zaman unutamazsın ama onu sana yaşattığı acıyla hatırlarsın...sonuçta onsuz daha mutlusundur belkide işte bu kanıya varırsın ama bu kadar adım kolay olmuyor..bi çocuğun yürümeyi öğrendiği gibi oluyor..zamanla 1yaşında yürüyo 2 yaşında koşuyor...aynen böyle...
    <br /><br /><br />kotuleri alkıslıyorum hayatları mahvetmek konusunda cok basarılılar!!!!

Yorum

Ayrilik ifadesi icerisinde gizliden gizliye tekrar bir araya gelme fiili saklidir.

Tek care bu isin bittigini kabul etmek ve ileriye bakmakla mumkun olabilir. unutmak istediginiz seyi istedikce hep aklinizda kalacagi icin kendinizi zamanin kollarina ve ileriye birakmaniz , yeni acilan sayfaya eski bir konuyu acmamaniz bu sureci hizlandirir. Ama her halukarda omen'in dedigi gibi zaman.. hem ilactir hem care..

zaten ask acisi , ayrilik acisi ilk gunlerde pek belli olmaz. zaman gectikce kalbinizde bir seylerin eksik oldugunu farkettikce aci da o nisbette artar. Kalbinizi devamli haraket halinde tutun: yani sevin sevilmesi gereken seyleri. o zaman kalp işsiz kalmadigi icin sizi de sıkmaz.
      Her Şeyin Iyisine Bak

Yorum

[ o zaman kalp işsiz kalmadigi icin sizi de sıkmaz.[/quote]

Derman bey ne kadar da guzel aciklamissiniz; KALP ISSIZ KALMAYINCA SIZI DE SIKMAZ``

Hayatimda duydugum en guzel cumle.....

Tesekkur ederim.

Benim korkum bu boslugu doldurmaya calismaktan kendimi alikoyamamam. Olur olmaz insanlara platonik olarak olmayan anlamlar yuklemeye basliyorum.
        SEN HERŞEYE DEĞERSİN!!!

Yorum

Aynı şeyleri birçok kişinin yaşadığını yaLnız oLmadığını biLmek biraz olsun acını hafifLetebilir benim de 1 ay oluyor...unutabilmek için önce onu hatırlatan herşeyden belli bir süre uzaklaşmak gerekiyor ve asla anılardan başkalarına bahsedip onları tazelememek gerekiyor...!Unutmayın ki öLdürmeyen acı güçlendirir...bu felsefeyle yola bakarsan ve kendini bişelerle meşgul edersen unutmasan da silikleştiğini göreceksin...!

Yorum

nasıl unutulur

hemen onun yerine birini arama sakın.,bu yanlış...onu kafanda ve kalbinde çözümlemelisin önce...yoksa kolay geçmez ayrılık acısı..sonra bazen gelir aklına ansızın tutamazsın gözyaşlarını...sapıtırsın resmen kendinle çelişirsin ve çaresiz hissedersin kendini...sonra geri kendine gelirsin...yüreğin söyler sana sevip sevmediğini...ama seviyor olmakta yetmez ne yazıktırki...bitmesin dersin ama bitmiştir aslında...iş sende bitiyor yani...ve zaman yavaş yavaş siliverir onu..hersabah aklına gelir uyanınca bazen rüyanda görürsün...ama hayat devam etmektedir..suyun taşa damlaya damlaya zamanla orayı oyması gibi.. bigün unutmazssın ama acısı geçer..işte...ne bilim...ben küçük bir kediyim...biterde seni bitirmesinede...sen sakın izin verme...olurmu :roll:

Yorum

Re: nasıl unutulur

Orjinal yazı sahibi: patiser
              hemen onun yerine birini arama sakın.,bu yanlış...onu kafanda ve kalbinde çözümlemelisin önce...yoksa kolay geçmez ayrılık acısı..sonra bazen gelir aklına ansızın tutamazsın gözyaşlarını...sapıtırsın resmen kendinle çelişirsin ve çaresiz hissedersin kendini...sonra geri kendine gelirsin...yüreğin söyler sana sevip sevmediğini...ama seviyor olmakta yetmez ne yazıktırki...bitmesin dersin ama bitmiştir aslında...iş sende bitiyor yani...ve zaman yavaş yavaş siliverir onu..hersabah aklına gelir uyanınca bazen rüyanda görürsün...ama hayat devam etmektedir..suyun taşa damlaya damlaya zamanla orayı oyması gibi.. bigün unutmazssın ama acısı geçer..işte...ne bilim...ben küçük bir kediyim...biterde seni bitirmesinede...sen sakın izin verme...olurmu :roll:
              Sevgili kedicik)

Ilahi siz walla guldurdunuz beni....Benim icin cok zor oluyor ya evlilik arifesinde iken bu yoldan donmek cok sarsti beni...Evlenmeyi dusunmuyorum artik; sadece cocuk ozlemi beni mahvediyor...o kadar ((
              SEN HERŞEYE DEĞERSİN!!!

Yorum

karamsar olma sakın...hergün yeniden kurulur dünya..zaman neleri getirecektir...neyle yaşar insan ..ben mutlu bi kediyim...bir stentli kapten başka bişiyim yok bu dünyada..ama yaşama sevinciyle dolduruyorum o kalbimi...niye üzülücekmişssin akıllım...kaç milyon bu kadar insandan bitaneside senin seveceğin biridir kesinlikle söylüyorumki...al sana kedi sözü ....not (kediler değil insanlar nankördür..kaynak allah bakınız kur,an) dünyanın sonu değil..takmıycaksın inadına mutlu olacaksın..sanki yarın ölecekmiş gibi..yoksa nasıl yaşardıki...bu yalnız kedi.. ne arabalar hatta ne kamyonlar beni ezecekti... ama ben geçtim işte karsıdan karşıya.. :twisted: ya her bitiş yeni başlangıçların habercisidir... 8)

Yorum

üzülme gene seveceksin...bi düzinede çocuğun olacak..portal futbol takımını..sizin çocuklarla kuracağız e biz yaşlı oluruz ozaman..siz hatırlarsınız.. :roll:

Yorum

Evlenmeyi dusunmuyorum artik; sadece cocuk ozlemi beni mahvediyor...o kadar
                    Neden ayrıldınız acaba?

Yorum

Evlenmeyi dusunmuyorum artik; sadece cocuk ozlemi beni mahvediyor...o kadar
                      Neden ayrıldınız acaba?

Yorum

sultance

ben ayrılığın değişik bir boyutunu yaşıyorum.eşim asker ve gideli 107 gün oldu.

dün gece onu rüyamda gördüm.ona sarılmaya çalıştım.o sırada ben de yatakta onun yattığı yöne döndüm ve uyandım.

o yoktu.kokusu,sıcaklığı,nefesi yoktu işte.

ama zamanla alışıyor insan.acı geçmez,sadece alışırsın.

o yüzden ayrılık nedenlerin acının rengini belirler.nedenlerine odaklan.kabul etmesi daha kolay olacaktır.

ben mecburum ve o nedenle dayanıyorum.
                        bu da geçer....

Yorum

Re: AYRILIK ACISI ILE NASIL BAS ETTINIZ?

Orjinal yazı sahibi: sultance
                          Arkadaslar;

Cogunuz biliyor; nisanlimdan ayrildigimi....1 ay kadar oldu ama her gecen gun daha cok icim yaniyor?

Bana tavsiyelerinizi bekliyorum

Tesekkurler simdiden...
                          ben 2 kere nişanlanıp ayrıldım..bunun bir yöntemi yok..acı çekiyorsun zaten..ama hiç geçmeyecek diye düşünüp çekiyorsun..sadece şunu bil geçiyor. önce senin bir meşguliyet bularak hayata ilk adımın atman gerekiyor.gerisini zaman hallediyor zaten..üzül ağla kasma kendini ama hırpalanmadan...dozunu ayarlamaya çalış..içindeki zehir aksın ama seni yaralamasın..inan buna 1 yıl sonra oturup bu durumun geyiğini yapacaksın..ben öyle yaptım..kimse vazgeçilmez değildir..öyle sanırız vazgeçene kadar..

Yorum

Peki bu zamanlarda baska birindenhoslanabilir mi insan yoksa yanilgimidir yani kalp yanlgisi ya da boslukmudur?
                            SEN HERŞEYE DEĞERSİN!!!

Yorum

hoşlanabilirsin bence

Yorum

İşleniyor...
                              X