Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Nasıl yaklaşmam lazım??

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Eşim olmasını istiyorum; o yüzden yaptıkları beni bu kadar çok düşündürüyor. :sad:

Yorum

biraz beklemelisin denizkızı belki o da zamanını bekliiyordur yoksa bu kadar vakit ayırmaz kimse kimseye sabırlı davranmalısın ama aceleciyim sonucu ne olursa katlanırım dersen artık canına tak ettiyse için içini kemiriyorsa sen onun elini tut mesela bakalım tepkisi ne olcak ya da bir hafta sonu bir gezi fln ayarlasan hani tatillerde çiftler daha çabuk yakınlaşabiliyor

Yorum

Böyle kararsız kızlar yüzünden karşı cinse soğuyor insan Tavrını belli etsene arkadaşım Ne hissediyorsan öyle davran

Yorum

eğer bir aşk ilişkisi bekliyorsan bence,ondan da bir şeyler görmelisin...yani onun da sana karşı böyle şeyler hissetiğinden kastım..fakat;ihtimaller fazladır bazen aklıma gelmeyecek çok fazla ihtimal vardır...oda senden hoşlanıyodur ama emin değilidr bu bir ihtimal belki de umrun da değilsindir seni korkutanda bu öyle değil mi?ters tepki almak fakat;biz neden soru sorarız veya cevaplarız olmusuz bir cevap olacağı için de ..yani,hayatın teoride açıklaması soru sormaktan geçiyor aslında...ya da biliyomusun bence,kafanı karıştırma sen u çocuğu seviyosun ve eğer aranız da bir şey olmazsa pişman olcaksın ve sınra keşke diyeceksin ..asla yapmadığın şeyler için keşke deme inan bana ona en sen olabildiğin an da yanaş açıl rahat ol sonrası kendi bilir eğer olmusuzsa bile yapmadığında pişman olacağndan daha az canın yanacak gelecekte)böyle şeyler inan bana onu sevdiğin her dakika yapılmalı ona söyle en rahat seninle eğer ogün özel bir gün olacaksa bunu sen değil durum yapacak)

Yorum

Yapmayın yahuu
            Konu açılalı 2 yıl olmuşşşş

Yorum

doğru farketmemişim yazarkenkim bilir şimdi ya evlenmişlerdir çocukları olmuşturya da başka insanlara savrulmışlardır

Yorum

İşleniyor...
              X