Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Nasıl yaklaşmam lazım??

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• denizkızı
    adlı üyemiz Nasıl yaklaşmam lazım?? konusunu başlattı

Nasıl yaklaşmam lazım??

Merhaba,

Hemen kısaca konuya değineyim; hergün gördüğüm ve sohbetim olan birinden hoşlanıyorum. O belki benimle hoş muhabbetim var diye konuşmak istiyor ve içten bir arkadaşı olarak görüyor ama ben kendisine karşı giderek özel duygular beslemeye başladım. 26 yaşındayım, ciddi anlamda bir erkek arkadaşım olmadı ve nasıl yaklaşmam gerektiğini bilmiyorum. Daha önce hoşlandığım erkeklere açıldığımda benden birere birer uzaklaştılar ve aynısı bunda da olsun istemiyorum. Gerçek anlamda oldukça tecrübesizim, toyum ve bir kez daha canım yansın istemiyorum. Bir yandan da ondan hoşlandığımı bilsin ve niyeti her neyse imalı da olsa göstersin istiyorum. Anlayacağınız üzere büyük çelişkiler içerisindeyim. Canım telefon açıp konuşmak istiyor, sesini duymak istiyorum, sonra "kızlar kendini ağırdan satar" moduna bürünüp boşveriyorum ve öylece aklıma takılmaya devam ediyor. Küçük bir kız gibi değil, bir kadın gibi davranmam gerek biliyorum ama Tanrı aşkına bir kadın bu durumda nasıl davranır, yardımcı olabilir misiniz?

• spesifikirite
    replied
    doğru farketmemişim yazarkenkim bilir şimdi ya evlenmişlerdir çocukları olmuşturya da başka insanlara savrulmışlardır

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Yapmayın yahuu
    Konu açılalı 2 yıl olmuşşşş

Leave a comment:

• spesifikirite
    replied
    eğer bir aşk ilişkisi bekliyorsan bence,ondan da bir şeyler görmelisin...yani onun da sana karşı böyle şeyler hissetiğinden kastım..fakat;ihtimaller fazladır bazen aklıma gelmeyecek çok fazla ihtimal vardır...oda senden hoşlanıyodur ama emin değilidr bu bir ihtimal belki de umrun da değilsindir seni korkutanda bu öyle değil mi?ters tepki almak fakat;biz neden soru sorarız veya cevaplarız olmusuz bir cevap olacağı için de ..yani,hayatın teoride açıklaması soru sormaktan geçiyor aslında...ya da biliyomusun bence,kafanı karıştırma sen u çocuğu seviyosun ve eğer aranız da bir şey olmazsa pişman olcaksın ve sınra keşke diyeceksin ..asla yapmadığın şeyler için keşke deme inan bana ona en sen olabildiğin an da yanaş açıl rahat ol sonrası kendi bilir eğer olmusuzsa bile yapmadığında pişman olacağndan daha az canın yanacak gelecekte)böyle şeyler inan bana onu sevdiğin her dakika yapılmalı ona söyle en rahat seninle eğer ogün özel bir gün olacaksa bunu sen değil durum yapacak)

Leave a comment:

• lonely_hearth
    replied
    Böyle kararsız kızlar yüzünden karşı cinse soğuyor insan Tavrını belli etsene arkadaşım Ne hissediyorsan öyle davran

Leave a comment:

• camomiles
    replied
    biraz beklemelisin denizkızı belki o da zamanını bekliiyordur yoksa bu kadar vakit ayırmaz kimse kimseye sabırlı davranmalısın ama aceleciyim sonucu ne olursa katlanırım dersen artık canına tak ettiyse için içini kemiriyorsa sen onun elini tut mesela bakalım tepkisi ne olcak ya da bir hafta sonu bir gezi fln ayarlasan hani tatillerde çiftler daha çabuk yakınlaşabiliyor

Leave a comment:

• denizkızı
    replied
    Eşim olmasını istiyorum; o yüzden yaptıkları beni bu kadar çok düşündürüyor. :sad:

Leave a comment:

• denizkızı
    replied
    Merhabalar, en son olan olaylarla ilgili size aktarımda bulunmak ve fikirlerinizi almak istedim-bu tarz konularda inanın çok tecrübesiz ve öngörüsü eksik biriyim :sad:- beni uygunsuz vaziyette gördüğü rüya ile alakalı konu kapanmıştı ki geçenlerde yeniden "ben seni yine o şekilde gördüm" diyince sinirlerim tavana sıçradı ve münasip bir dille kendisini tabir-i caizse payladım. Birden yüzü düştü, kızardı ve "çok üzgünüm, çok utanıyorum"dedi. Ben de karşılığında kendisine bilinç altında beni resmetme şeklinin çok çirkin olduğunu, bir daha asla bana bu tarz şeylerle gelmemesini söyledim. "Ben seni öyle düşünmüyorum,gördüklerimim sembolik bir anlamı olmalı, neden söyledim zaten gerçekten çok özür dilerim" dedi. Yaklaşık bir saat boyunca hiç konuşmadan asık suratlarla oturduk. Sonra tekrar tekrar özür diledi ve ben de bir daha sözlerine dikkat etmesi halinde kendisini affettiğimi belirttim. Bu arada ondan fazlaca hoşlanıyordum-ve halen de hoşlanıyorum- çünkü o rüya olayına kadar bana davranışı son derece düzgün, samimi ve sıcaktı. Sonrasında birkaç saat yürüyüş yaptık ve gerçekten içten olduğuna kanaat getirdiğim bazı şeyler söyleyip gönlümü almaya gayret etti. Bundan birkaç gün sonra başbaşa kaldığımız bir anda ben sokulduğum halde kendisi hiçbir tepki göstermeden öylece durdu. Elimi tutmasını bekliyordum açıkçası ama fiziksel teması minimuma indirmek için kollarını kitledi ve hareket etmeden saatlerce kalakaldı. Bakışlardan bahsetmişti biri ve sonrasında dikkat etmeye başladım; bakışları hoşlanıyorum diyor ama davranışları mesafeli ve hissettiklerinden emin olmayan davranışlar. Bazen "seni sırtımda bile taşınırım" diyor bazen de yeri geliyor işte böyle "ben seni rüyamda çıplak gördüm" diye pat diye alakasız bir söz ortaya atıyor. Doğru yere yönlenebilmesi için ne söylesem, ne yapsam diye sonra ben de kara kara düşünüyorum:sad: Patavatsız mı, korkak mı, beklediği bir şeyler mi var..bir fikri olan var mı acaba, özellikle erkek olan okuyucular ne düşünüyorlar, belirtebilirler mi?

Leave a comment:

• anadoluyakasi
    replied
    Akışına bırakın bence de. Kafaya takarsanız ve yaklaşmaya çalışırsanız, siz acı çekersiniz. Yaklaşmaya çalışmayın. Bırakın geç olsun, güzel olsun.

Leave a comment:

• Sen'jin
    replied
    Orjinal yazı sahibi: @@@@@
    Rahat konuşmayı bizde beceririrz onda sorun yok ,,

Önemli olan ne söylediğine dikkat etmek ,, altındaki manaları bulmaktır ,, Bu zamanda bu rahatlık hoş karşılanmaz

Belki 2050 de dahada modernleştiğimizde normal kabul edilebilir
    Bir keresinde şehir merkezinin ortasında bir insan, birisine bağırarak, ağıza alınabilecek en ağır küfrü etti, ötekide bağırarak karşılık verdi, sonra kucaklaştılar. Ben insanların samimiyetlerini bilemem.

Tek bir cümle ile adamın hayat hikayesini okudum mu sanki ? Görmediğim bir kişi için tamamen böyledir dersem, 50% kadar ihtimalle haklı ya da haksız olurum, oturduğum yerden kimsenin günahını almak istemem açıkcası.

Benim kafamı karıştıran nokta rüya olması, bu kız aklını bu çocuğa odaklamış, sürekli onu düşünüyor. Bu arkadaşında kalbi temizdir, üst beyin anlamaz, alt beyin çözer olayı, rüyasında görür. Anlam veremedi belki, kafası karıştı anlattı. Bir olay üzerine bu şekilde sınırsız senaryo çıkartabilirim.

Belki salladı, belkide saf biri doğruyu söylüyor, saf biri ise günahını almaya hazırmısınız ? Ben kimsenin içinide bilemem, samimiyetinide.
    Last edited by Sen'jin; 23-10-2010, 08:38 PM.

Leave a comment:

• denizkızı
    replied
    Yazdıklarınızı okuyunca gerçekten üzüldüm çünkü ben açıklamalarına hiç sapkınlık olarak bakmamıştım-yani evet şok geçirdim böyle söyleyince çünkü duygusal anlamda bana karşı herhangi bir ilgisinin olmadığını düşünüyordum- Normalde sarkıntılık yapan biri değil, hatta yanyanayken bile fiziksel olarak geri adım atıp araya mesafe koyuyor. Vedalaşırken elini uzatıp "hoşçakal" diyip gidiyor, sarılmaya ya da öpmeye kalkmıyor. Belli yerlede yaptığı şakalardan ya da sözlerden mahcup olduğumu görünce hemen sesi ciddileşiyor özür diliyor ( özellikle bu hitap tarzı ile alakalı yaptığım uyarılardan sonra). Ben direk saflığına yormuştum ama eğer amacı salt cinsellikse incinirim ya..Erkeklerden yana yüzüm hiç gülmiycek galiba:sad: Fikirler için teşekkür ederim.

Leave a comment:

• Sen'jin
    replied
    Herkesin aklı çıplaklıkta kalmış ! çıplaklık demiş afaroz edin, yakın. Rahat konuşan her insan kötü niyetli olacak diye bir kural yok. Rahat konuşan temiz kalpli bildiğim insanlar vardır tanıdığım. Hepside temiz kalpli olacak diye bir kural yok elbette ama bunun eleştirisini yapmak bana düşmez.

Leave a comment:

• sonbaharr
    replied
    Seni rüyasında görmesi, çıplak felan demesi, sanki niyeti başka gibi geldi canım yada ağzını arıyor..

Leave a comment:

• camomiles
    replied
    denizkızı seni çıplak gördüm rüyamda ama sen yaklaştın bana demiiş ya bilmiyorum ama bana çok saygısızca geldi. hani senin ona olan ilgini anlamış ve dalga geçmiş gibi. yanlışda düşünüyor olabilirim ancak bana biri böyle deseydi muhtemelen bir daha göreşmezdim. ya da ben arayıp sormazdım onu. biraz geri çekilsen ondan beklesen. ben itiraf edebilenlerden değilimdir karşı taraftan beklerim genelde. tabi yine sen bilirsin ama bana göre tarzı hoş değil. bir bayanla böyle konuşulmaz.

Leave a comment:

• Sen'jin
    replied
    Böyle şeyleri akışına bırakmak ,daha sağlıklı olabilir.
    Yine bir şeyler yapıcam diyorsan.
    O sana açılmak istiyormuşta, açılamıyormuş gibi git üstüne.
    Last edited by Sen'jin; 20-10-2010, 10:17 PM.

Leave a comment:

İşleniyor...
X