Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kafam Çok Karışık, Ne Yapsam Bilmiyorum

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Kafam Çok Karışık, Ne Yapsam Bilmiyorum

Bir haftadan fazladır internetten bi kızla görüşüyorum, buluşma teklif edicem.kabul edeceğini düşünüyorum ama kabul ettikten sonra ne yapıcam diye kara kara düşünüyorum. daha önce biriyle çıkmadım 23 yaşındayım, ya kız beni beğenmezse, ya muhabbetimi sevmezse, ya tipimi beğenmezse gibi düşünceler beynimi, cesaretimi yiyor. ayrıca kızla buluşursam ne konuşucam, ne hakkında muhabbet edicem diye düşünüp duruyorum. zaten buluşursakta yarım dideral yutmayı düşünüyorum yoksa heyecandan titrer kalırım öyle heralde offf.. buluşsam bi dert buluşmasamda uyku tutmuyor, böyle birini kaçırıcam diye :S
    &quot;Gah cikarim gokyuzune,seyrederim alemi;<br />Gah inerim yeryuzune,sereder alem BENİ!&quot;<br />

kusura bakma en sinir olduğum şey millet acıdan ve dertden kıvranırken böyle saçma konular görmek oluyor
    şevkini kırmak istemem ama benim düşüncem böyle, lütfen konunun yeride pek uygun olduğunu düşünmüyorum
    bence konun her telden sayfasına uygun
    http://www.psikoloji.gen.tr/forumdis...46-Her-Telden-!
    sana kolay gelsin

Süper Natural

Yorum

sevgili edinememe bir rahatsızlık değil mi? özgüven eksikliği veya daha derin bi eksiklikten kaynaklanmıyor mu? bence konunun yeri tamda burası, kaç kere aşık olup hiçbirine açılamamak acı çekmek değil mi, benden kat kat kötü durumda olanlar vardır, buna bişey diyemem, ama sonuçta buda benim derdim, sana saçma geliyorsa bakmazsın arkadaşım
      &quot;Gah cikarim gokyuzune,seyrederim alemi;<br />Gah inerim yeryuzune,sereder alem BENİ!&quot;<br />

Yorum

Orjinal yazı sahibi: turkucu View Post
        sevgili edinememe bir rahatsızlık değil mi? özgüven eksikliği veya daha derin bi eksiklikten kaynaklanmıyor mu? bence konunun yeri tamda burası, kaç kere aşık olup hiçbirine açılamamak acı çekmek değil mi, benden kat kat kötü durumda olanlar vardır, buna bişey diyemem, ama sonuçta buda benim derdim, sana saçma geliyorsa bakmazsın arkadaşım
        özür diliyerek soruyorum peki bundan başka hiç derdin yokmu ?
        ben kendi derdimden karşı cinsle bile konuşmuyorumda onun için sordum.

Süper Natural

Yorum

birde şu dideral dediğin ilaç nasıl bir ilaç ?
          insanı vucud düzeninden başka umursamaz v.b. etkileri varmı
          mesela benim anksiyetim var hep kendi kendime kara kara düşünüyorum buna çözüm olabilirmi ?
          beni umursamaz ve duygusuz biri yapabilirmi ?

Süper Natural

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sertralin
            Duygusuzluk berbat bir şey. Bende bir yıldır var. Adam öldürsem mışıl mışıl uyurum.
            sendemi dideral kulandın ? yoksa başka bir ilaçmı

Süper Natural

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mavera34
              senin bu yorumunu şiddetle kınıyorum.. insanlar problemlerini senin ehemmiyet süzgecinden geçirecek diye bi kural yok.. bence ciddi bir problem.. çünkü sıkıntıları yüzünden sosyal ilişkiler kuramayan ve bu ilişkilerini internet üzerinden kurabilen insanların karşılaştığı bir sorun bu.. benim turkucu arkadaşa tavsiyem şu.. ilk olduğu için bu kadar heyecanlı olman normal.. ama bilmelisin ki biz her ne kadar sanal ilişkiler kurabilsek te bu ilişkiler gerçek dünyadan epey farklıdır.. bu yüzden hayal kırıklığına uğramaman için sanaldaki durumun reelde aynen oluşmamasına kendini hazır etmelisin..
              bu sadece bir görüştü ama seninki bana pek görüş gibi gelmedi .
              bende cevap yazmak için senin onayına ihtiyacım yok uslubuna dikat edersen sevinirim :76:
              ve sana cevap yazmak istemyorum o yüzden burda bana mesaj atıpda beni zorlama

Süper Natural

Yorum

evet internette bir kızla çok güzel konuşabiliyorum fakat reelde konuşamıyacağımı düşünüyorum, heyecanlanıcam elim ayağım doalanacak gibi geliyor.

Yorum

hayirlisi olsun

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mavera34
                    bu mu görüş? benim verdiğim tavsiyeler mi? hiçbir düşünce ortaya koyamadığın halde bi de tehdit eder gibi konusuyorsun.. ikimizin de uslubu ortada.. kararı okuyan arkadaşlar versin..
                    görüş kişiden kişiye değişmez ben ona böyle konular açılması beni sinirlendiriyor dedim ama sen beni kınadığını söyleyerek konuştun. bana karşılık mesajı atma !

Süper Natural

Yorum

yorum yapan, fikrini belirten herkeze teşekkür ederim. evet koc_burcu bende sosyal fobi olmasından korkuyorum, erkek arkadaşlarımla veya ailemlyeken bu bukadar belliolmuyor ama kızlar konu oldumu, ya beğenmezse beni ya beğenmezlerse beni ya yanlış bişey yaparsa dersem diye diye kendimi yiyip bitiriyorum. bunun bi tedavisi yok mu? nedir?

Yorum

bu sf nin geçmesi için yapılacak birşey varmı, yada ikili ilişkilerdeki mükemmeliyetçilik duygusu için. mesela bende karşımdaki beni beğenmezse, yada yanlış anlaşılırsam yanlış birşey dersem korkusu var sürekli. sizce bunun için birşey yapılabilir mi?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: turkucu View Post
                          bu sf nin geçmesi için yapılacak birşey varmı, yada ikili ilişkilerdeki mükemmeliyetçilik duygusu için. mesela bende karşımdaki beni beğenmezse, yada yanlış anlaşılırsam yanlış birşey dersem korkusu var sürekli. sizce bunun için birşey yapılabilir mi?

bence korkunu, üzerine giderek yenmeye çalış..örn; cok konusmak istedigin biriyle konusmaya calıs? belki seni beğenir, belki sen doğru anlaşılırsın, belki doğru birşey dersin..olumsuz düşünme, olumlu düşünmeye calis :RpS_thumbup:

Yorum

sonuçta oda bir insan böyle düşün hem rahat tavırlı erkekler kızları çok daha güzel etkiler bunu unutma. yanında elin ayağına dolaşırsa pek hoşlanmaz. ancak ilaç alıp gitmen ne kadar doğru bilemem. ilaçların yan etkileri var. doktor kontrolsüz kullanılan ilaçlar yanlıştesir edebilir. ilacı boşver bence. onunda senin gibi biri olduğunu düşün oluruna bırak birazda. hayattaki ilk ve tek kişi o değil. o olmazsa başkası olcak sonuçta. yola devam edeceksin. herkes herkesten hoşlanmak beğenmek zorunda değilki. her insan için birisi vardır kadere inanmak gerekli. bir kişi beğenmezse tüm insanlar beğenmeyecek diye bir şey de yok. sen kendine güvenli git. farzetki kankanla buluşuyorsun tabi kendine çeki düzen ver ama yanında olabildiğince rahat ol. umarım mutlu haberlerini de alırız

Yorum

hadi hayırlısı..artık bunda kesin sonuç bekliyoruz bak..: ) seni takipteyiz..yazmayı unutma..
                              mükemmel olmayı bekleme yeter bence.
                              Olsun elin ayağın birbirine dolaşsada (abartma yalnız) kızın hoşunada gidebilir heyecanın..

Yorum

İşleniyor...
                              X