Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Acil Yardıma ihtiyacım var

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Acil Yardıma ihtiyacım var

Arkadaşlar ben obsesif komsesif ileri derecede hastalığı olan birisiyim

geçenlerde bakırköy ruh ve sinir hastalıkları bölümene gittim

sorunlarımı anlatmaya çalıştım taki cinsellikle ilgili bişeyler anlatmaya kalkınca kadın beni dinlemedi

bakırköy ruh ve sinir hastalıkla bana iyi bir doktor beni iyi dinleyecek bir erkek doktor ismi söylerseniz çok sevinirim çok fenayım

bide randevu telefonla alınıyor aldığım randevu aldığım doktorun ismi söylen miyor nasıl önereceğiniz doktora randevu alabileceğim

O hastanenin poliklinik bölümünde bildiğim kadarı ile isteğe göre randevu verilmiyor, ben daha önce giderken, her seferinde değişik doktor denk düşmüştü, sadece aynı odada muayene oluyorsun...
    Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

e ben ne yapacağım şimdi

Yorum

başka bir hastaneye gitmen mümkün mü?
        mesela erenköy ruh ve sinir hastalıklarına... belki sana uzaktır ama
        oranın sistemi öyle değil sanırım. internetten randevu alınabiliyor doktor seçimi yapabiliyorsun galiba
        bir dene
        çok geçmiş olsun
        Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

Arkadaş bayan doktor cinsellikten bahsettiğin için hiç ilgilenmediyse şikayet dilekçesi yaz derim, kutuya at başhekimlik dikkata alır belki.
          Her şey güzel olacak...

Yorum

şimdi sen anlattıgın konuda yeterince inandırıcı olamadıysan veya bunu bir sorun degilmiş gibi bi tarzda anlattıysan doktor ondan senı fazla dinlememıs olabılır...
            eğer bir erkek doktorada gitsen aynı tepkiyi gorebılırsın
            Never Back Down

Yorum

istanbulda kaç tane ruh ve sinir hastalıkları hastanesi var

BANA BİRİ YOL TARİF EDEBİLİR Mİ ERENKÖY RUH VE SİNİR HASTALIKLARI HASTANESİNİN ADRESİNİ

BEN SARIYER/TARABYA FERAHEVLERDE OTURUYORUM

NASIL EN KISA GİDERİM KARŞIDA OTURUYORUM

31 ARALIK CUMA YANİ BU CUMAYA RANDEVU ALDIM
              Last edited by kadim; 28-12-2010, 05:40 PM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kadim View Post
                istanbulda kaç tane ruh ve sinir hastalıkları hastanesi var

BANA BİRİ YOL TARİF EDEBİLİR Mİ ERENKÖY RUH VE SİNİR HASTALIKLARI HASTANESİNİN ADRESİNİ

BEN SARIYER/TARABYA FERAHEVLERDE OTURUYORUM

NASIL EN KISA GİDERİM KARŞIDA OTURUYORUM

31 ARALIK CUMA YANİ BU CUMAYA RANDEVU ALDIM
                mesajını geç gördüm çok üzüldüm şimdi umarım rahat gitmişsindir.
                Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

bence cinselligi anlatmanla bi dr basindan defetmez. dr'um bana cumlelerin arkasinda cok sey gizlidir falan dedi. muhtemelen senin boyle bi durumun olduguna inanmamistir ve ugrasmak istememistir. gecm
                  Damnant quod non intelligunt. (Anlamadiklari seyleri kinarlar)

Yorum

*gecmis olsn
                    Damnant quod non intelligunt. (Anlamadiklari seyleri kinarlar)

Yorum

İşleniyor...
                    X