Duyuru

Collapse
No announcement yet.

atsam atılmıyo,satsam satılmıyo...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• atsam atılmıyo,satsam satılmıyo...

sıkıldım...hastalıktan sıkıldım...psikiyatriden sıkıldım...
    ne zaman bitecek bu karmaşa?

seninkisi yarın bitcek. haberler saglam yerden.

Yorum

yarınsa umudumu kaybetmiyim ozaman eminsin demi?

Yorum

Ben de bıktım cipralexe tekrar başladım daha öncesinde iyi gelmişti.
        Dün bir arkadaşım özgüven için telkin cdsi aldığını ve işe yaradığını söylemişti ondan alacağım, acaba kullanan var mı?
        Her şey güzel olacak...

Yorum

yarın oglen saatlerinde karsıdan karsıya gecerken hastalıgından sonsuza dek kurtulcan. haberler saglam merak etme.

Yorum

merhaba arkadaşlar , 2, 5 yıllık bir ilişkim var sabır taşı oldum artık çok küfür ediyor , çok bencil çok inat hatasını asla anlamıyor ömrüm tükendi ... herşeyden vaz geçtim küfürü benii tüketti aileme bana hep küfür sonra sinir anında ağzımdan çıktı özür dilerimmm yalbarıyor barışim diye ne olur bana yardım edin siz olsanız ne yapardınız çok kötüyüm şuan ...

Yorum

Böyle kızları görünce aşırı derecede sinirleniyorum bulunduğum durumu kendime yediremiyorum, çok zoruma gidiyor. Sözde efendi, dürüstüm karşı tarafı düşünürüm. bu yaşa kadar bir kızın elinden tuamadım hiçsevgilim olmadı ama elin oğlanı kıza yapmadığını bırakmaz yatar, kalkat küfür eder döver ama bizim kız oğlanın peşinden ayrılmaz, tabi bu da benim zoruma gider.
              Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: psikolojikuye View Post
                yarın oglen saatlerinde karsıdan karsıya gecerken hastalıgından sonsuza dek kurtulcan. haberler saglam merak etme.
                alemsin

iyileşme biraz da bizim çabamıza bağlı. Ama tabii gerçek çabaya.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: güç528 View Post
                  Ben de bıktım cipralexe tekrar başladım daha öncesinde iyi gelmişti.
                  Dün bir arkadaşım özgüven için telkin cdsi aldığını ve işe yaradığını söylemişti ondan alacağım, acaba kullanan var mı?
                  telkin cdsi hiç kullanmadım..inş sanada iyi gelir..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: psikolojikuye View Post
                    teşekkürlerler..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Burcu A View Post
                      merhaba arkadaşlar , 2, 5 yıllık bir ilişkim var sabır taşı oldum artık çok küfür ediyor , çok bencil çok inat hatasını asla anlamıyor ömrüm tükendi ... herşeyden vaz geçtim küfürü benii tüketti aileme bana hep küfür sonra sinir anında ağzımdan çıktı özür dilerimmm yalbarıyor barışim diye ne olur bana yardım edin siz olsanız ne yapardınız çok kötüyüm şuan ...
                      arkadaşım niye çekiyosun yaa...ben olsaydım hiç düşünmeden ayrılırdım..zaten sen ona yeterince şans vermişsin..ve hala değişmediğini söylüyosun ve neden hala onunlasın hiç anlayamadım..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Burcu A View Post
                        Sen bir de “ne yapmalıyım” diye mi soruyorsun? Kör müsün yoksa algılarında bir sorun mu var? Durduğun hata, hemen bırak. Böyle biri sana hiçbir şey kazandırmaz. Sevgiliyken sana küfretmeye cesaret eden evlendiğinde sana cehennemi yaşatır. Sakın “ama ben onu seviyorum” deme. Sana küfreden birini sevebilecek kadar rezil biri olamazsın.

Yorum

benim fikrim ayrılmalısın çünkü erkek arkadaşın küfrü asla bırakamaz buda seni onla beraber olduğun sürece üzecektir

Yorum

arkadaslar bu apayrı bi konu yaaa benim başlığı açma sebebim hastalıktan sıkılmamdı..ama iş dallandı budaklandı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ceydaa View Post
                              arkadaslar bu apayrı bi konu yaaa benim başlığı açma sebebim hastalıktan sıkılmamdı..ama iş dallandı budaklandı
                              Boş ver senin hastalığını zaten bir önemi yok. Bugün kendini kötü hissediyorsan yarın iyi hissedersin.

Yorum

İşleniyor...
                              X