Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bana yardım edin!...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Bana yardım edin!...

Ölmek istiyorum..Bilmiyorum ama sanırım ağır bir yükün altındayım..Yaşadığım herşey benim için bir yük..İşsizim, çalışmak istemiyorum..Bilmiyorum dertlerimi paylaşmakta istemiyorum..Odamdan çıkmıyorum..Sürekli inancımı sınıyorum..İnançlı bir insanım..Günahlarım ölmem için bir engel..Yavaş yavaş günahlarımıda unutuyorum..Belki ölüm bana çok yakın!..Hayat saçmalığının içine karışmak istemiyorum..Yaşam mücadelesi vermek istemiyorum..Aile olmak istemiyorum..Akrabalarımı sevmiyorum ailemi sevmiyorum..Yakışıklı olduğum halde kız arkadaşım yok..Benim gibi hisseden varmı? Ben dünyada tekmiyim..Çalışamıyorum evden bile çıkmak istemiyorum.. Benim gibi olan arkadaşlar varsa yazabilirmi lütfen..Çok ciddiyim zor durumdayım..
    :46:

her insan zor durumlar yaşar diye felsefik we bir o kadar da sıkıcı bir cümle kullanmıcam öncelikle...bunun sana fayda wereceğini düşünmüyorum...

çalışmak istemiyorum diye bir şey yok...çalışmayıp para kazanan insanlar medya şaklabanları...onlar gibi olabilirim diorsan yolun açık olsun... ama bunun dışında çalışmak zorundasın...hayatın kanunu bu,hayatta kalmak isteyen herkes çalışmak zorunda...

kız arkadaş mewzusuna gelince ben de 4-5 yıldır bu mahluklardan uzak kaldım...isteyerek mi hayır...bana ne senden be arkadaş bana akıl wer diyeceksen bu konuda pek fazla yardımcı olamayacağım zannımca...çünkü aynı sorundan ben de muzdaripim...seni çok iyi anlıyorum...

yakışıklı olmak yeterli değil..hatta hiç önemi yok desem yeridir...nice çiftler görüyorsundur dışarıda...çirkin erkek güzel kız eşleşmeleri we yakışıklı erkek çirkin kız eşleşmeleri...ağzın laf yaptıktan sonra hepsi köpeğin oluyor neredeyse...hakediyorlar mı dersen birçoğu haketmiyor...biraz da sosyal olman lazım,kendine güvenin olmalı...hakkında hayırlısı olsun artı geçmiş olsun...

Yorum

Sağ ol kafkef_92 samimi konuştuğun için..Haklısın..

Yorum

rica ederim ne demek...yardımcı olabildiysek ne mutlu bize

Yorum

mutluluk oyunu oynayalım bizde....
          oyun sahte ama mutluluk güzel.

Yorum

doruksulku inan çok üzülüorum. mutluluğu doya doya hissetmemiz gereken enerjiyi coşkuyu kendimize olan güvenimizi sevgiyi...daha birçok güzel duyguyu doya doya hissetmemiz gerekn şu yaşlarda-gerçi her yaşta böyle hissedebilmeli ruhumuz- neden böyle 4 duvarın arasına sıkışmış bi şekilde acı çekmek zorundaymış gibi yaşadığımıza kendimize bunu yaşatmayı nasıl becerebildiğimize halen inanamıorum.halen diyorum çünkü böyle güzel duyguları hissedemeyeli bayağı oldu ve ben hala nasıl bu hale geldim diye soruyorum kuşkusuz hergün bu soruyu soruyorum ve inan ki HALEN cevabını bulamadım.belki de cevabı konusunda kararsızım.cevabı belki aptallığım cevabı belki cesaretsizliğim..gerçi cevabını bulcam da nolucak ilaçlar hatalarımı(= aptallıklarım ,cesaretsizliğim...) düzeltmeme fırsat vermicek zaten bu ayrıntının da farkındayım;ama yine de mücadele etmek zorundayım zorundasın kendimi suçlamayı bırakmak zorundayım bunu da o cevabın üstüne herşeye rağmen üstüne giderek yapabilirim gibime gelior.keşke şu ialçlar beni duygusuzluğa mahkum etmeseydi de ben de yeniden doğabilseydim hatalarımla olan mücadelemden zafer kazanmış bir şekilde...

Yorum

Sağolun arkadaşlar benimle olduğunuz için üzüldüm ama paylaştığınız için sevindim ama bana güç vermedi açıkcası..Hepimize Allah yardım etsin düzelelim bir an önce..Güne yine kötü başladım yine isyan hep böyle olmaz inşallah...Biz gerçekten bunları hak etmiyoruz..

Yorum

sağolasın kardaş...bak aklıma bir örnek geldi onu anlatayım şu kızlar mevzuunda...

benim bir arkadaşım wardı...aynı maymuna benziyordu...mecazen değil hea şaka falan da değil...maymuna benziyordu hakkten...ona bakınca insanın ewrime inanası geliyordu...

bir gün fatihte yürürken bu çocuğu manken gibi bir kızla gördüm...1 hafta sonra da başka bir kızla...çılgına döndüm nerdeyse:S ama adam sosyal arkadaş...ne kadar çirkin de olsa mutlu

Yorum

sağ ol kardeşim valla..

Yorum

ne demek...

Yorum

merhaba doruksulku,seni çok iyi anlıyorum..bazen insan kendini çok kötü hissediyor,hiçbirşey yapası gelmiyor..buarada iş konusunda şu aralar ben de aynı senin gibiyim.çalışmam lazım ama çalışmak istemiyorum..tembellikten de değil aslında.normalde ortaokuldan beri hem çalışıp hem okuyan bir insan oldum yani çok uzun süredir çalıştım..ama şuan çalışmak istemiyorm sanırım budurum biraz sosyal fobimizden birazda depresyonlu halimizden de kaynaklanıyor ne dersin?
                      :10:

Yorum

arkadaşım hayatı zorlaştıran bizleriz. kongodaki bir insan sana işsiz dese ne kadar umursarsın? etrafındaki kişileri de umursama. asgari ücret de olsa bir iş bulunur. Bir akrabam kendine ait tekstil firması vardı, kapattı şimdi soförlük yapıyor. önemli olan bu dünyada karnının doyması, borcsuz olman, sağlıklı olman.Bir araban olmuş olmamış hayatta bir statün olmuş gerisi hikaye. takma diğer insanları hayatına bak. Bol bol dua et.

Yorum

İşleniyor...
                        X