Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Böcüklerle başım dertte yardım edinnn!..aaa

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Böcüklerle başım dertte yardım edinnn!..aaa

Arkadaşlar yeri değil ama biraz komik olduğu için neşenizi yerine getirmek adına paylaşmak istiyorum..Samsung lcd ekranımın içinde mikro boyutlarda küçük bir böcek var bir sağa bir sola gezip duruyor..Ekrana bastırıyorum elimle ölmüyor..1 aydır ölmek bilmiyor arkadaş nasıl bir böcektir bu ya..En çok merak ettiğim beslenmesini nasıl karşılıyo orda ne yiyo ne içiyo anlamadım..Hiç aynı sorunu yaşayan varmı çok merak ediyorum..Benimle birlikte heryere giriyo böcük bütün şifrelerime bakıyo facebookuma giriyo msnime bakıyo..ahuaha :RpS_biggrin:

hadi yaaa ilginçç hiçgüleceğim yoktu.. annem diyor delirdin mi ne kendi kendine gülüyorsun...

Yorum

samsung markalarda oluyor o. ekranın içinde biriken mikro tozları temizlemesi için fabrikada konulan özel bir böcek türü. iyi bir temizlik için bir sağa bir sola gider ve aşağı-yukarı satır satır ilerler. ekranın içine ara sıra ekmek kırıntısı at ve bir damla su koymayı da ihmal etme.:P

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fincan View Post
        samsung markalarda oluyor o. ekranın içinde biriken mikro tozları temizlemesi için fabrikada konulan özel bir böcek türü. iyi bir temizlik için bir sağa bir sola gider ve aşağı-yukarı satır satır ilerler. ekranın içine ara sıra ekmek kırıntısı at ve bir damla su koymayı da ihmal etme.:P
        Allah seni bildiği gibi yapsın Çook güzeldi ama )

Yorum

şizofren baslangıcı olabilir.

Yorum

böcükler ekolojik denge için gerekli şirin canlılardır..veya bu
            isviçreli bilim adamlarının uydurması falan da olabilir..bitakım
            faydaları olması lazım, fakat ben şahsen görmedim bi
            faydalarını..:RpS_tongue:
            ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: doruksulku View Post
              Arkadaşlar yeri değil ama biraz komik olduğu için neşenizi yerine getirmek adına paylaşmak istiyorum..Samsung lcd ekranımın içinde mikro boyutlarda küçük bir böcek var bir sağa bir sola gezip duruyor..Ekrana bastırıyorum elimle ölmüyor..1 aydır ölmek bilmiyor arkadaş nasıl bir böcektir bu ya..En çok merak ettiğim beslenmesini nasıl karşılıyo orda ne yiyo ne içiyo anlamadım..Hiç aynı sorunu yaşayan varmı çok merak ediyorum..Benimle birlikte heryere giriyo böcük bütün şifrelerime bakıyo facebookuma giriyo msnime bakıyo..ahuaha :RpS_biggrin:
              ahaha komikmiş face şifreni falan görüyor heheh
              ama o da bir canlı neden öldürmeye çalışıyon biladerValla hayvan haklarına bir şikayet etmek lazım seni
              Hepimiz birer kuklayız Hayatta.Rol yapıyoruz Boyuna...
              Hepimiz birer kuklayız.İplerimiz,birbirimizin elinde.
              Aldatıyor,aldanıyoruz
              Üç öğün de...

Yorum

koptum annemde koptu
                Orjinal yazı sahibi: fincan View Post

Yorum

:RpS_laugh: çok ii ya

Yorum

Orjinal yazı sahibi: psikolojikuye View Post
                    şizofren baslangıcı olabilir.
                    :d

.
                    Without You I'm Nothing

K M
                    Aşk demek sen demek
                    Sen demek ben demek..

Yorum

hahahah o nasıl bişey ya akvaryumlardaki çöpçü balığı gibi bişeymi
                      baya da uzun zamandır birlikteymişsiniz ciddi bi ilişkiye benzio bence isim falan koy artık böcük falan .. duymasın gormesin alınır :RpS_biggrin:
                      I'm "CrAZy" but you like it....! :RpS_cool:

Yorum

Allah ım ya koptum bunada....
                        Orjinal yazı sahibi: calypso View Post
                        hahahah o nasıl bişey ya akvaryumlardaki çöpçü balığı gibi bişeymi
                        baya da uzun zamandır birlikteymişsiniz ciddi bi ilişkiye benzio bence isim falan koy artık böcük falan .. duymasın gormesin alınır :RpS_biggrin:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: doruksulku View Post
                          gerçekten çok komiksağol bu sewimli gülümseten mesaj için doruk..

Yorum

Arkadaşlar yorumlarınız çok güzel ve iç açıcı..Böceğime isim koymamı tavsiye eden arkadaşım ..evet seni kırmadım ve ona bir isim koydum..Onun adı bundan sonra; Üzüm evet yanlış duymadınız böceğimin ismini ''üzüm'' koydum..arasıra ona bakıp seni kıvırcık saçlı üzüm kafa diye bağırıyorum..annem şimdilik bir anlam veremiyor bu bağırışıma ama yakında onuda tanıştırıcam üzümle.. ayrıca şizofren falan değilim böcek var ekranımın içinde inanmayan gelsin baksın.. Valla şuan tek korkum bu böcük doğum yapmıyordur inşallah..yoksa yandık yani artık ileride ekrana aşiret kurarlar bunlar önümüzü göremeyiz valla..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: forte-donna
                              doğum yaparsa üzüm bağı olur..annende yapraklarından güzel sarmalar sarar hahha
                              ALLAH iyiliğini versin forte-donna hahahaha

Yorum

İşleniyor...
                              X