Duyuru

Collapse
No announcement yet.

16 nisan 2011

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• 16 nisan 2011

-asla arkama dönüp bakmıycam..
    -yeni bir ilişkiye başlamadan önce karşımdakini iyice tanıyana kadar kimseye taviz vermiycem..ve mümkünse hayatıma kimseyi önümüzdeki 10 yıl almıycam..erkekleri anlamak çok zor zanaat..kaprisleriyle uğraşamam..
    -eski doktorumun dediği cümleyi bugün beynime kazıdım:yalnız doğdun,hayatta çevren ne kadar kalabalık olursa olsun yalnızsın ve yalnız ölüceksin..bu gerçeği kabul et derdi..çok doğruymuş..
    -yeni bir hayata başlıyorum..yarın iş aramaya başlıycam..eşşek gibi çalışıp,eşşek gibi okuycam..ama her şeyi kendim başarıcam..
    -ben gülüyosam çevrem hep kalabalık,ağlıyorsam yanımda kalanlara canımı vericek kadar değer vericem..
    ve sonunda başarıcam...

bende bugün bazı şeylere karar verdim.
    vay be forumda 3 kişiyiz unutmayalım bu 16 nisanı

Yorum

3.kişi kim? evet bugünü kesinlikle unutmayalım ve inş her şey istediğimiz gibi olur..

Yorum

ceyda doktorunun dediği gibi bir şarkı var dinlemek istersen Kramp-Tek başına 'yı tavsiye ederim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Keshata View Post
          ceyda doktorunun dediği gibi bir şarkı var dinlemek istersen Kramp-Tek başına 'yı tavsiye ederim
          teşekkür ederim

Yorum

pes etmek kolay olanı..hayatımda hiç bu kadar hırslı hissetmedim kendimi bu iyi bi şey galibaaa

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ceydaa View Post
              -asla arkama dönüp bakmıycam..
              -yeni bir ilişkiye başlamadan önce karşımdakini iyice tanıyana kadar kimseye taviz vermiycem..ve mümkünse hayatıma kimseyi önümüzdeki 10 yıl almıycam..erkekleri anlamak çok zor zanaat..kaprisleriyle uğraşamam..
              -eski doktorumun dediği cümleyi bugün beynime kazıdım:yalnız doğdun,hayatta çevren ne kadar kalabalık olursa olsun yalnızsın ve yalnız ölüceksin..bu gerçeği kabul et derdi..çok doğruymuş..
              -yeni bir hayata başlıyorum..yarın iş aramaya başlıycam..eşşek gibi çalışıp,eşşek gibi okuycam..ama her şeyi kendim başarıcam..
              -ben gülüyosam çevrem hep kalabalık,ağlıyorsam yanımda kalanlara canımı vericek kadar değer vericem..
              ve sonunda başarıcam...
              Bir sene sonra bile hayatında hiçbir şeyi değiştiremeyeceğine bahse girerim.:RpS_thumbup:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: omen
                3 kişi mi?
                kafkef de merhametini öldürmeye karar vermiş ya

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hartemes View Post
                  Bir sene sonra bile hayatında hiçbir şeyi değiştiremeyeceğine bahse girerim.:RpS_thumbup:
                  için rahat olsun..istediğimi başarırım..kendime güveniyorum..

Yorum

Sevgilim onu aldattığımı sanıyor moralim çok bozuk 16 nisana lanet gelsin diyen 1. kişi ben olucam bu gidişle ama vallah aldatmadım ya
                    Without You I'm Nothing

K M
                    Aşk demek sen demek
                    Sen demek ben demek..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ceydaa View Post
                      için rahat olsun..istediğimi başarırım..kendime güveniyorum..
                      Şimdiye kadar ne başardın? Bundan sonra başarmanı sağlayacak olan nedir? Sihirli bir değnek mi dokundu? Sadece istemekle hayatın değişemeyeceğini düşünüyorum. Sonuçta sorun hayatımız değil bu hayatı yaşamamıza neden olan karakterimiz.Önce kendimizi değiştirmeliyiz. bu bir günde, bir yılda olacak bir şey değil. Umarım dediğini başarır beni yanıltırsın.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: searchope View Post
                        Sevgilim onu aldattığımı sanıyor moralim çok bozuk 16 nisana lanet gelsin diyen 1. kişi ben olucam bu gidişle ama vallah aldatmadım ya
                        kur'ana el bassan olur mu ki

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hartemes View Post
                          Şimdiye kadar ne başardın? Bundan sonra başarmanı sağlayacak olan nedir? Sihirli bir değnek mi dokundu? Sadece istemekle hayatın değişemeyeceğini düşünüyorum. Sonuçta sorun hayatımız değil bu hayatı yaşamamıza neden olan karakterimiz.Önce kendimizi değiştirmeliyiz. bu bir günde, bir yılda olacak bir şey değil. Umarım dediğini başarır beni yanıltırsın.
                          doktorlar ömür boyu ilaç kullanıcağımı umutsuz bir vakka olduğumu söylüyorlardı..3.yılın sonunda imkansız gibi gözüken ilacım kesildi..bundan daha önemli bir başarı yok benim için..bu bana gaz veriyor..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kumral Ada View Post
                            kur'ana el bassan olur mu ki
                            pf bilmiyorum deli olcam güvenmesi gerekirdi ya !!
                            Without You I'm Nothing

K M
                            Aşk demek sen demek
                            Sen demek ben demek..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tükenmez
                              Gerçekten aldat onu, o zaman güvenir..
                              Daha mantıklı bir açıklama olamazdı sanırım ! saçmalık..
                              Without You I'm Nothing

K M
                              Aşk demek sen demek
                              Sen demek ben demek..

Yorum

İşleniyor...
                              X