Duyuru

Collapse
No announcement yet.

off çok sıkıldım!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• off çok sıkıldım!

etrafımdakilere yüz defa anlattım olmadı, çaba harcıyorum bi değişiklik yok. elimden gelen herşeyi yaptım!!babam kendine işkence ediceğin vakti mutlu olmak için harcasaydın aramızda en mutlu sen olurdun diyor. ama ben çok denedim!değişen birşey yok...bende kendimden bıktım, hiç geçmek bilmiyor vakit..aşırı alıngan ve karamsar oldum, eski hayt dolu halimden eser kalmadı, ölüm bile basit..film gibi olsa hayat diyorum bazen ama olmuyor. kurtarıcı bir şey çıkar değilmi insanın karşısına illaki...yoksa geçmez 2 günlük dünya asırlık olur!

Orjinal yazı sahibi: forte-donna
    ne oldu ki....:shocked:
    üniversite hayatı hep cennet gibi geliyordu bana, istnbuln en güzel üniversitelerinden birindeyim ama demek asıl sorun benmişim!mutluluk arayıpta bulunmuyormuş. herkeste olduğu gibi samimi arkadaş hayatta kendini değerli hissettirecek br kaç insan olsun istiyorum etrafımda ama günden güne olmadıkça daha değersiz hissediyorum kendimi.başta biri yüz veriyor iyi davranıyor sonra gene arkasına dönmeksizin gidiyorla, kaçar gibi. neden bir türlü iletişim kuramıyorum. iyi ilişkilere adım atamıyorum anlamadım! bu beni aşırı üzüyor. hayatımın temel taşı gibi, para makam sağlık herşey sıfır kalıyor bu 1 olmadan başında(

Yorum

ikiside aynı:S
      duygusal ilişki anlamında..yoksa normal arkadaşlıkların mı böyle?

Yorum

19. alıyorum ama no change:S
        kaç yaşındasın...

bi uzmandan yardım aldın mı?terapi gibi bi şey..

Yorum

mutluluk çok abartılan bir olgu inan.. nerdeyse kimse mutlu değil ki.. ispirto kadar uçucu birşeydir..

önemli olan huzurdur.. ist. iyi ünv. telerden birinde okuyorsan akıllısın demektir.. ailen varsa şanslısın demektir.. gençsin önünde beklenmedik bir sürü şey var

demektir.. ve bu harika birşey.. bugünü kendine kahr etme.. sen insanlara gitme.. onlara ihtiyaç duyma.. bırak onlar sana gelsin... kendine yet.. başkasına bağımlı olma..
          cennete gidicem çünkü cehennemi burada yaşadım

Yorum

çok haklısın tabi ama inan onlar sana gelsin diyorsun, gelmiyorlar...kimse ihtiyaç duymuyor yada sevmiyor. ve benim hayatta en çok istediğim tek şey bir arkadaş grubumun olması
            .........:113:..........

Yorum

Arkadaşlar bazen destek olur ama genelde işe yaramaz sadece gerçek dostlar birbirini karşılıksız sever!

Yorum

arkadaş grubu dediğin nedir ki? hepsi hikaye inan bana.. güvenilcek kimsenin kalmadığı bir dünyada bir dostun olsun yeter.. zaten şu anda önemli olan okulun..

geleceğini şekillendirmen.. benim herşeyim vardı.. değerini bilemedim.. şimdiyse sonu belli basmakalıp bir hayatın içindeyim.. o kadar çok seçeneğin var ki!!

kıymetini bilseydim demeden bilsen keşke.. özgürsün.. ya bundan daha büyük bir hazine bulunmaz.. sen önce kendini sevmelisin.. birinin sana ihtiyaç duyması

için kendine acıyan tavırlarını bir kenara bırak.. umursamaz olmalısın biraz.. beklediğimiz şeyler en beklemediğimiz anda başımıza gelir.. sen şimdi kafandan

uzaklaştırısa bu düşünceleri arkadaş grubun kendiliğinden oluşacaktır.. insanları gözünde büyütme kimse senden üstün değil.. sende onlardan tabii

Yorum

etrafımdakilere bakınca arkadaşı olan herkes benden kat kat mutlu görünüyor...
                  Orjinal yazı sahibi: eylultuna View Post
                  arkadaş grubu dediğin nedir ki? hepsi hikaye inan bana.. güvenilcek kimsenin kalmadığı bir dünyada bir dostun olsun yeter.. zaten şu anda önemli olan okulun..

geleceğini şekillendirmen.. benim herşeyim vardı.. değerini bilemedim.. şimdiyse sonu belli basmakalıp bir hayatın içindeyim.. o kadar çok seçeneğin var ki!!

kıymetini bilseydim demeden bilsen keşke.. özgürsün.. ya bundan daha büyük bir hazine bulunmaz.. sen önce kendini sevmelisin.. birinin sana ihtiyaç duyması

için kendine acıyan tavırlarını bir kenara bırak.. umursamaz olmalısın biraz.. beklediğimiz şeyler en beklemediğimiz anda başımıza gelir.. sen şimdi kafandan

uzaklaştırısa bu düşünceleri arkadaş grubun kendiliğinden oluşacaktır.. insanları gözünde büyütme kimse senden üstün değil.. sende onlardan tabii

Yorum

nerden anladın yapacağımı
                    ne kadar çok arkadaş okadar çok hayat..okadar çok sorun...1 - 2 iyi arkadaş yeter...onuda sen yaparsın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: corpse bride View Post
                      etrafımdakilere bakınca arkadaşı olan herkes benden kat kat mutlu görünüyor...
                      öyle değil.. işte günü geçiriyorlar.. kafa dağıtıyorlar.. sorunu olmayan kimse yok ki.. herkes herkesi mutlu sanıyor da bu kadar mutsuz insan nerden geliyor????

ya kendini bu kadar kasma.. canını bu kadar sıkma... bir uzmandan yardım alsanda mucize yaratamaz ki.. sen kafanda bitiricen... kendini bir rahat bırak bir süre

birşey düşünme.. hayat arkadaşlardan gruplardan ibaret değil..

Yorum

İşleniyor...
                      X