Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aşk acısından ölüyorum..

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: ayşeglk View Post
    kadın estetiktir arkadaşlar , kadınlara ilgi duymak çok doğal bişeydir eğer lezbiyen bi arkadaşım olsaydı onunla sevgili olurdum
    Ben hiç ilgi duymadım bilmiyorum o yüzden yorum yapamayacağım kusura bakma ...

Yaşam ard arda gelen mevsimlerden oluşur.
    Her insan mükemmel yazların ihtişamına ulaşmak için
    birkaç şiddetli kışa katlanmak zorundadır.
    Ve unutmamak gerekir ki, kışlar asla kalıcı değildir

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HurricaNe ~ View Post
      bana bu kadar ağır bi ceza vermekte kararlı mısın ? ımm tmm peki cezamı kabul ediyorum

Yorum

gayler lezbiyenler birbirini ağırlar

Yorum

bana bu kadar ağır bi ceza vermekte kararlı mısın ? ımm tmm peki cezamı kabul ediyorum
          Ben ne yapmışım ya ? Ne cezası ?
          Neler yapıyorum da haberim yok he olaya bak.

Yorum

ya okuduklarım gerçekmi dalga filan geçmiyosun dimi bizimle ben hayatımda hiç böylesiyle karşılaşmadım da

Yorum

lezbiyen biseksüel gay olmak doğuştantır tartışılıcak bi durum yok arkadaşlar buna yoğunlaşmayın ben yıllarca araştırdım en özet sonuç bu beni bu gece arıcakmış ona söliceğim güzel tavsiyelerde bulunun ne olur bana belki sizin sayenizde bu ilişkiyi kurtarırım bu ilişkiyi sölediği laf sayesinde kurtardığım biri olursa hatta 200 tl ödül vermeyede razıyım sözüm söz çıkar bekleyenler için diyorum çıkar beklemeyenler de belirtsin beklemediklerini ve lütfen yardım etsin yalvarıyorum yoksa ben ölücem..
              Without You I'm Nothing

K M
              Aşk demek sen demek
              Sen demek ben demek..

Yorum

Ben ne yapmışım ya ? Ne cezası ?
                Neler yapıyorum da haberim yok he olaya bak.
                daha açık anlatamam ki hurracina cümlelerin bütün estetiği yok olur...neyse sen takma kafana

Yorum

anam ödül konuldu ortaya hadi hücum edinnnnnnnnnnn

Yorum

Orjinal yazı sahibi: searchope View Post
                    lezbiyen biseksüel gay olmak doğuştantır tartışılıcak bi durum yok arkadaşlar buna yoğunlaşmayın ben yıllarca araştırdım en özet sonuç bu beni bu gece arıcakmış ona söliceğim güzel tavsiyelerde bulunun ne olur bana belki sizin sayenizde bu ilişkiyi kurtarırım bu ilişkiyi sölediği laf sayesinde kurtardığım biri olursa hatta 200 tl ödül vermeyede razıyım sözüm söz çıkar bekleyenler için diyorum çıkar beklemeyenler de belirtsin beklemediklerini ve lütfen yardım etsin yalvarıyorum yoksa ben ölücem..
                    en kışkırtıcı kıyafetlerini giy ( estetik her zaman önemlidir ) , sonra ona ne kadar aşık olduğunu haykır ( sevildiini bilmek istiycektir ) ve onu bi daha asla incitmiyceğine dair yemin et bu söylediklerimde tamamen ciddiyim kardeşim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: searchope View Post
                      O gay sitesine üye olmanı hazmedemedim. Seni kimseyle paylaşmak istemiyorum. İçtiğim içinde ne yaptığımın farkında değildim de. Burda senden bir şey talep edecek biri olduğunu sanmıyorum ...

Yorum

nası acı cektigini soyle ama inandırıcı olsun.......

banka hesabımı ozelden atıyorum..

Yorum

söylediklerim gerçekleşirse haber ver hesap numaramı vereyim sana ama mutlaka dene ödül benim olmalı

Yorum

en kışkırtıcı kıyafetlerini giy ( estetik her zaman önemlidir ) , sonra ona ne kadar aşık olduğunu haykır ( sevildiini bilmek istiycektir ) ve onu bi daha asla incitmiyceğine dair yemin et bu söylediklerimde tamamen ciddiyim kardeşim
                            Ben zaten gay ortamına göre aşırı yakışıklı biriyim bişey giymeme gerek yok o 2 gün önce istanbulu terk etti kışkırtıcı bişey giysemde işe yaramıcak yani bu yüzden çünkü beni göremicek 3g görüşmicez gay ortamında beni istemeyen aktif kimse hemen hemen yok herkes peşimde ama ben aşk arıyorum o yüzden kıyafet giymeme gerekte yok o beni tipimi biliyo zaten.. bu arada o da bu ortamın en yakışıklı aktiflerinden biri..ama eğer düşüncelerin kazanırsa 200 tl senindir kıyafet fikrini yok sayıyorum diğerlerini denicem..
                            Without You I'm Nothing

K M
                            Aşk demek sen demek
                            Sen demek ben demek..

Yorum

arkadaşlar fikirlerinize açığım ben psikoloji okuyorum eğer yardımı dokunan biri olursa maddi manevi her türlü yardıma açığım o kişiye 200 tl ile sınırlıda kalmaya bilirim yeterki işe yarasın...
                              Without You I'm Nothing

K M
                              Aşk demek sen demek
                              Sen demek ben demek..

Yorum

O gay sitesine üye olmanı hazmedemedim. Seni kimseyle paylaşmak istemiyorum. İçtiğim içinde ne yaptığımın farkında değildim de. Burda senden bir şey talep edecek biri olduğunu sanmıyorum ...
                                bu süper bi öneri çok mantıklı geldi maddiyata ihtiyacı olana maddi maneviyata ihtiyacı olana manevi yardımım olucak %60 psikolog sayılırım bende yeterki siz yardım etmeye devam edin ve ne dilerseniz elimden geleni koyucam ortaya söz..
                                Without You I'm Nothing

K M
                                Aşk demek sen demek
                                Sen demek ben demek..

Yorum

İşleniyor...
                                X