Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Çıldırmak üzeriyim

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Çıldırmak üzeriyim

Arkadaşlar bende çok tuhaf bir hastalık var.Nasıl anlatsam bilmiyorum.Aynaya bakınca kendimi tanıyamıyorum,iyice kendime yabancılaştım.Defalarca doktora gidip beni anlamadılar ilaç ile yolladılar.Yaklaşık 7 yıldır var.Son günlerde iyice arttı.Annem,babam kardeşlerim bana bir yabancı gibi geliyor.İntihar etmek tek çare galiba.
    İşin kötü inancımda zayıfladı.Bu halden ötürü isyana başladım.Yani ne yapacağımı bilemez haldeyim.Ne yapsam ben ne
    içimde kendi hayatımı yaşamadığım kanaati var.Daha samimi olayım ister misiniz?bu yaşadığım hayat o kadar benim değil ki herhangi bir saatimde biri gelip bana "haydi kalk , sıran geldi,kendin ol!"diye bağırsa sanki böyle bir şey mümkünmüş gibi inanıp koşacağım.bu his bende o kadar kuvvetli.herhangi bir kalabalıkta kendimden başka herkes olmaya razıyım..

yanlış tedaviler uygulanmış demek ki bunca yıl iyice araştırın muhakkak bir anlayanı, bir çaresi vardır bu derdin. uzman bir hekime danışın, mutlaka birinden biri size iyi gelecektir.

Yorum

geçen gün bi rakadaşım dedi senin anlattığın belirtilere uyan bir hastalık varmış.

Yorum

depersonalizasyon

Yorum

hayır, tek çare o düşündüğün değil... öyle şey olur mu? Allah Korusun!! Böyle durumlarda sayısız çıkış yolu vardır... İnancın hiç zayıflamasın... inancını kuvvetlendirici çalışmalar yap... kendimi tanıyamıyorum demişsin... bazen herkes kendini tanıyamaz olarak bakar aynaya... biraz, boş durumdasın gibi geldi bana.. yanılıyor muyum yoksa? Eğer öyle ise, bir an evvel bir şeylerle uğraşmaya başlamalısın...
          Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

İşleniyor...
          X