Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kimseyle anlaşamıyorum yardım...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• kimseyle anlaşamıyorum yardım...

arkadaşlar ben doğuda bir ilde memurken islamcılardan baskı gördüm.psikolojim bozuldu ve paranoya, anksiyete, depresyon gibi hastalıklara yakalandım.şu an durumum kötü.artık kimseyle anlaşamıyorum.çevrem çok kısıtlı ya 2 ya 3 arkadaşım var.insanlar benden soğuyor.insanlarla konuşurken göz teması kurmakta zorlanıyorum, ellerim ayaklarım titriyor.bu nedenle dost edinemiyorum.konuşmakta zorlanıyorum aklıma bir şey gelmiyor.ben konuşmayınca da karşımdaki kişi benden soğuyor.insanların hep hatalarını benden farklı yanlarını buluyorum, bu islamcı bu kürt bu sağcı bu komünist gibi ayrımlar yapıyorum.yardım ederseniz sevinirim.
    hep kahır hep kahır.bıktım be

ne solcular ne sağcılar beni kabul etmiyor.sağcılara göre fazla solcuyum, solculara göre fazla sağcıyım.yardım ederseniz sevinirim.

Yorum

islamcılardan ne gibi baskılar gördün ? ben bunun arkasına sığındını düşünüyorm. gerçek bi islamcı baskı yapmaz. gerçek bi islamcı insanın psikoljii bozmaz. gercek islamcı gerek fikriyle gerek dualarıyla sana yardım eder. esonra ya katılıyorm cahil insanlar vardır. bide aksi gib cin fikirli olup kendini islamcı olarak tanıtıp aslında başka milletlerin adamları vardır.onlarda islama , ulkemize karşı kışkırtmak için aramıza girerler.şekil a 'dada görüldüğü gibi..beyni yıkanmış , paraya hizmet edenlerdir.yardım istiyorum demişsin , ne kadar dikkate alırsın bilemem ama öncelikle ruh saglının sebebinin bu oldugunu unutmalısın yol alalbilmen için. yoksa sni yüzlerce insan yardım edemez. etselerde anlıktır , bugun iyisindir yarın kötüdür.
      Ağır gelir bende bulduklarını bir başkasında aradığın zaman..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: arasira View Post
        öncelikle ruh saglının sebebinin bu oldugunu unutmalısın yol alalbilmen için. yoksa sni yüzlerce insan yardım edemez. etselerde anlıktır , bugun iyisindir yarın kötüdür.
        neden peki?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mondiego View Post
          neden peki?
          çünkü kötü günler geçiriyor olmanın sebebinin islamcılar oldugunu düşünüyorsun. ben buna katılmam. belki islamcı görünümlülerdir.dediğim gibi gerçek islamcı bunu yapmaz ama sen onlar oldugnu düşünüyorsun. günahı masum insanlar üzerine atıyorsun. buda sana ters etki yapar.kötü günler geçirmenin gerçek sebebini bul , ona göre bi yol izle. yoksa masum insanları suclarsan , sen daha kötü olursun. bu birazda benim inancımla alakalı.tam olarak anlatamadım demek istediklerimi..ama belki sen anladın nasıl baskılar gördün onu öğrenebilir miyim?
          Ağır gelir bende bulduklarını bir başkasında aradığın zaman..

Yorum

islamcılar derken? Solcular sağcılar derken bence sen bile nerde oldugunu bilmiyorsun.
            Ortadakiler genelde yanlız kalır.. Sansasyon yaratmak için söylemiyorum atlayanlar zıplayanlar olmasın!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: lagrima View Post
              islamcılar derken? Solcular sağcılar derken bence sen bile nerde oldugunu bilmiyorsun.
              Ortadakiler genelde yanlız kalır.. Sansasyon yaratmak için söylemiyorum atlayanlar zıplayanlar olmasın!
              yanlız yanlış yazılmış, yalnız olcak o lagrima kardeşim..

Yorum

yav boşverin de insanlarla nasıl iletişim kuracağım, nasıl dost edineceğim onu söyleyin.akrabalarım da dahil nerdeyse kimse beni sevmiyor.

Yorum

yanlış yazmış olabilirim ama en azından katletmiyorum.. illa doğru Türkçe istiyorsun bazı arkadaşların konuşmalarından başla yha gibi mesela ..
                  Orjinal yazı sahibi: kitap View Post
                  yanlız yanlış yazılmış, yalnız olcak o lagrima kardeşim..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: lagrima View Post
                    yanlış yazmış olabilirim ama en azından katletmiyorum.. illa doğru Türkçe istiyorsun bazı arkadaşların konuşmalarından başla yha gibi mesela ..
                    yha bilerek yapılmıs bir yanlıs....sen bilmeden yapıyorsun....neyse lagrima saka yapıyorum uzulme......istedigin gibi yaz.....biz seni yanlıslarınla da severiz.....

Yorum

yha bilerek yapılmıs bir yanlıs....sen bilmeden yapıyorsun....neyse lagrima saka yapıyorum uzulme......istedigin gibi yaz.....biz seni yanlıslarınla da severiz.....
                      Bu cümlelerin sonuna binlerce nokta konması da bilerek yapılmış bir yanlış mı acaba kitap abi
                      Neyse...
                      İnsanlar fazla abartıyor bu sağcı solcu olaylarını. Ben aleviyim. Ve bunu adam gibi herkese söyleyemiyorum mesela. Oruç tutmuyor diye adamı dövüyor bizim milletimiz ne yazık ki. Bu sağ sol muhabbetine fazla takılma. İnsanı insan olarak gör sadece. Sen insanlarla iletişim konusunda bu ayrımın insanların birbirleri arasındaki iletişimi engellememesi gerektiğini anladığın an diğer insanlarla problemsiz iletişim kuracaksın. O yüzden şuan tek yapman gereken bu ayrıma varmak...

Yaşam ard arda gelen mevsimlerden oluşur.
                      Her insan mükemmel yazların ihtişamına ulaşmak için
                      birkaç şiddetli kışa katlanmak zorundadır.
                      Ve unutmamak gerekir ki, kışlar asla kalıcı değildir

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HurricaNe ~ View Post
                        Bu cümlelerin sonuna binlerce nokta konması da bilerek yapılmış bir yanlış mı acaba kitap abi
                        yok italyan dilbilgisi kurallarını uyguluyorum..

Yorum

yok italyan dilbilgisi kurallarını uyguluyorum..
                          Veramante ? Non credo............................................. ........................................

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HurricaNe ~ View Post
                            Veramante ? Non credo............................................. ........................................
                            fiducia in me..........................

Yorum

fiducia in me..........................
                              Difficilmente......

Yorum

İşleniyor...
                              X