Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sevgilim olmuyo napıyorum ben

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• sevgilim olmuyo napıyorum ben

herkese selam
    benim bugüne kadar değil sevgili kız arkadaşım bile olmadı
    herkesin dediğini yaptım sert oldum esprili oldum hep kızlardan bişey bekledim olmadı
    bu bi ortama girince de belli oluyo yani herkesle nasıl arkadaşlık oluyosa bana da o kadar uzak durdular
    lisede üniversitede hep öleydi bunun çözümü ne olabilir acaba hatayı nerde yapıyorumdur
    fikir verebilicek olan varmı
    bu arada işim yok kel ve şişmanım bi de 30 a yaklaştım yaş olarak ...

ahh seni umutsuz vakaa (:

elbette şaka yapıyorum , karşılaştığın bikaç olumsuz durum yüzünden hayatını kaybedenler klübüne çevirme..elbette karşına seni sevblicek birileri çıkıcaktır ve asla kadınlardan bişeyler bekleme çünkü öyle yaparsan asla beklentilerini karşılayamazsın !

Yorum

fizikine önem vermekten başlayabilirsin.düşüncelerini değiştirebilirsin.bakış açını da.. insanların dediğini değil sen olmalısın..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: brvk1 View Post
        herkese selam
        benim bugüne kadar değil sevgili kız arkadaşım bile olmadı
        herkesin dediğini yaptım sert oldum esprili oldum hep kızlardan bişey bekledim olmadı
        bu bi ortama girince de belli oluyo yani herkesle nasıl arkadaşlık oluyosa bana da o kadar uzak durdular
        lisede üniversitede hep öleydi bunun çözümü ne olabilir acaba hatayı nerde yapıyorumdur
        fikir verebilicek olan varmı
        bu arada işim yok kel ve şişmanım bi de 30 a yaklaştım yaş olarak ...
        espirili olma sert de olma kendin ol benimde sevgilim yok 1.70 boyunda atletik vucudum var çok da takısıklı oldugumu soyluyorlar ama yok sorun nerde bılıyor musun kendin olabılmek te kanımca

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hale46
          Olmasın zaten sevgilin ne yapacaksın ? Başına bela mı arıyorsun ? Başıma ne geldiyse sevgililerimden geldi . 30 yaşındayım şişman değilim çirkin de değilim sanırım bir sevgililerim oldu nişanlılarım oldu da ne oldu ? Keşke hiçbiri olmasaydı keşkee =) Iyyygg nefret ediyorum aşktan canıma okudu anamdan emdiğim süt burnumdan geldi . Rahat batmasın arkadaşım otur oturduğun yerde
          ne yaptı sana sevgililerin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hale46
            Anlatsam roman olur Siteye yazıyorum ufak ufak . Sen beni dinle bul iyi huylu bir kız istet evlen ye iç keyfine bak . Aşkmış meşkmiş hiiççç girme o konulara
            ben lezbiyen değilim ama yinede teşekkürler

Yorum

En başta fiziğini değiştir. Kilo ver...
              Yeni bir kişilik oluştur kendine...

Yaşam ard arda gelen mevsimlerden oluşur.
              Her insan mükemmel yazların ihtişamına ulaşmak için
              birkaç şiddetli kışa katlanmak zorundadır.
              Ve unutmamak gerekir ki, kışlar asla kalıcı değildir

Yorum

yazdıklarınız için çok saolun
                demek istediğim şu çok çekingen diilimdir ama yanımda arkadaşlar falan varken onalrın söylediklerine yaptıklarına bakınca ben öle şeyler yapamam gibi geliyo
                hiçbizaman kızları yada bayanları diim işte kötü şrkildee anmadım ama ben ne kadar yakın davranmaya çalışsam hep etrafımda bana abi diyenleri gördüm ama abi diyenlerler benden küçük olanlarla bile flört durumuna gelebiliyolardı
                burda öle bayan hastası olarak algılanmak istemiyorum ama özellikle son zamanlarda bazı ortamlara davet edilmeyişimin sebibinin tek olmam olduğunu öğrenince biraz koydu bana açıkcası...

Yorum

peruk tak, gunes gozlugu tak, çirkinligini gizle.

Yorum

Kilolarından kurtul. Kaç kilosun mesela. Baya var mı ? Özellikle kas yapmaya çalış. Kas kadınları az da olsa çeker. Şu kellik olayına da bir çözüm bul. Saç ektir. Ya da ilaç falan bir şey kullan...

Yaşam ard arda gelen mevsimlerden oluşur.
                    Her insan mükemmel yazların ihtişamına ulaşmak için
                    birkaç şiddetli kışa katlanmak zorundadır.
                    Ve unutmamak gerekir ki, kışlar asla kalıcı değildir

Yorum

anladıım kadarıyla fiziki değişim şart peki bunun dışında bi olasılık olmazmı sizce...

Yorum

sosyal ortamlara katılıp yeni çevre edinebilrsn örneğn dans kursuna tiyatro kursuna veya herhangi bi enstrüman kursuna gidip hem kendini geliştirrsb hem de çevre yaparsın.
                        Gemiler gibi dünya, gemiler gibi hayat
                        Gemiler gibi yıllar, geçip gidiyor, geçip gidiyor...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hurricane ~ View Post
                          kilolarından kurtul. Kaç kilosun mesela. Baya var mı ? özellikle kas yapmaya çalış. Kas kadınları az da olsa çeker. şu kellik olayına da bir çözüm bul. Saç ektir. Ya da ilaç falan bir şey kullan...
                          kelliğin çözümü yok kas bir işe yaramaz. Kendin ol. Kendine benzeyen bir bayan bul. Zor olacak ama sen istersen bulursun. Sadece iste ve bi şekilde uğraş. Etrafına bak herkesin bi karısı sevgilisi var. Yani bu kolay bir iş. Ne kadar tipsizsin mesela 100 puan üzerinden kaç veriosun kendine. Doru olan her yolu denersen bir yol bulacaksın en sonunda zaten. Kızlar tipsizlerden değil çok konuşan erkeklerden hoşlanıolarmış. Sevgilim öle demişti. Ipi sapı belli olmayan kızlar bulma bir işe yaramaz emin ol.

Var Tabi benimde yaslı sözlerim
                          Akar Kanı cennetin bekledikleri
                          Atar Gibi kalbime girmek İstedi
                          Kendimi Kabrime Gömmek İstedim...

Yorum

kilo ver..15 kilo fazlam var ve resmen değişik bi tip oldum .ben de onları vermekle uğraşıorum.çok şey değişecek bak görüceksin..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: brvk1 View Post
                              anladıım kadarıyla fiziki değişim şart peki bunun dışında bi olasılık olmazmı sizce...
                              fizik hıç onemli değil kendimden biliyorum cevremde çok çapkın ınsan var ve gozlemledıgım kadarı ıle kızlar pek fazla dıs gorunuse onem vermıyorlar her şey davranışlarda sana neden abi dıyorlar bunu anlatırmısın yapman gereken şey su 1: yas 30 ne yapılır 28 25 yas arası kızlar dogru mu
                              2: TAKTIK YANI strateji

Yorum

İşleniyor...
                              X