Duyuru

Collapse
No announcement yet.

potansiyel şeker hastasıyım sanırım. yardım ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• potansiyel şeker hastasıyım sanırım. yardım ?

ben inanılmaz zayıflayıp ölümden döndükten sonra tekrar yemek yemeye başladığımda yeme atakları geçiriyordum. bunları biraz olsun kontrol etmeye başladım. çok da hızlı doktorların bile ihtimal vermediği şekilde toparladım. yalnız bi kusur kaldı. normalde şekere düşkün bir insan değildim ben ve şu dönem inanılmayacak kadar ağır tatlıları hiç durmadan yiyorum. midem acıyor ama kendime engel olamıyorum. sonra da üzülüyorum. daha az öncesinde 3 ekmek kadayıfı ve 3 şekerpare yemiş bir varlığım ki daha geçen gün de 13 baklava yedim hani bunun gibi şeyler bundan bile fazlası. citol kullanıyorum arkadaşlar. bu ilaç şekere düşkünlük yapıyormuş sanırım. bilemiyorum ama bunu istemiyorum. kendime engel olamıyorum da.o kadar aciz hissediyorum ki kendimi. ailemde de çok şeker hastası var korktum o yüzden. çok fazla şekerli şeyler yemeklede ilgisi yokmuş belki ama sanki oldukça yüksek bir ihtimalmiş gibi.. önerisi olan ?

canınız tatlı yemek istediğinde kendinizi tiksindirecek şeyler yiyin unutursunuz

Yorum

keşke tiksindirecek bişeyler olabilse ama hiç öyle huylarım yoktur ki benim

Yorum

Allah korusun seninle ilgisi yoktur inş. bazı hastalıklarda insanlar bazı şeyleri yemek istiyormuş. Gazete okumuştum, birisi aşırı miktarda otla beslenmeye başlamış, roka mıydı, marul muydu. bir hastalık olabilir demişler ve kanser çıkmıştı.

kanser şekerden beslenir ve şekerli yiyecekler ister diye duymuştum. Erken tanı hayat kurtarır ve seninle ilgisi yoktur inşş.

Yorum

doktorunla konuşup citol u değiştirmen iyi olabilir
          Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

İşleniyor...
          X