Duyuru

Collapse
No announcement yet.

çokçokçok problem

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• çokçokçok problem

merhaba ...internete her girdiğimde bu siteyi takip ediyorum ve herrhalde sadece ben böyle hissediyorum dediklerimi başkalaınnda hissediyo olması inanın mutlu ediyo beni...
    benim birçok problemim var eskiden daha iyiydim ama yaşım ilerledikçe yeni şeyler ortaya çıkmaya başladı.bunlardan biride yalan söylüyorum yakınımdaki insanlara en çokta arkadaşlarıma yalan söylüyorum.başta bişey olmaz gibi geliyo ama şu anda sonunu göremiyorum...yapmış olduğum şeyi yapmamış gibi gösteriyorum bunu yapmamın sebebide yapacaklarımı o kişilerle yapmak istemiyo olmam aslında onları sevmememden kaynaklanmıyo ama kendime koyduğum hedefleri gerçekleştirirken beni kötü yönde etkiliceklerini düşünmem,ya da yalnız omayı istemem ama sadece istiyorum bununla karşıkarşıya geldiğimde pekte hoşlanmadığımı biliyorum.sorunum şu aslında kimseyi beğenmemem ve herkese bi kulp takmam ama o kişilerle anlaşmak zorundayım çok karışık oldu ama bende öyle karışığım.çok sorunum var kafamda biriktirdiğim daha çok şeyler varbulunduğum durumdan memnun olduğum zamanlar çok az...kalabalık bi topluluğa giremiyorum dikkat çekememek zoruma gidiyo ...hep beni koruyacak kollayacak birilerini istiyorum yanımda.bu da özgüven eksikliğimden ama dışardan baktıklarnda beni o kadar çok sosyal görüyolar ki.en ufak şeylerde ağlıyorum bilmiyorum ya çok karmaşığım..ben çok yoruldum artık bunlarıda birilerine anlatamam kötü hissettiriyo.bunlar hakkında bişiler söyler misiniz?:RpS_cursing:
İşleniyor...
X