Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sizce bir erkeği takıntı haline getirmekten nasıl kurtulurum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

arkadaslar
    cinsel yasamımız önce genler ve hormonlarla belirlenir
    cinsel yasamimizi etkileyen bir hafizamiz var.
    bu hafizada bazi arkadaslarinda belttiği gibi baba anne gecmisteki olaylarin etkisi saklidir.
    sandiğiniz gibi bu kimlik;yalnizca oral dönem anal dönem fallik donem gibi doğumdan sonraki donemlerle ilgil değildir.
    asil yüzde 95 ten daha fazla etkisi olan donem anne karnindaki donemdeki hafizada saklidir
    anne karnindaki annenin cinsel dünyasi duygu ve düsünceleri cinsel iliskiler sirasindaki sesler konusmalar ve davranislarin etkisi altindadir
    anne karnindaki bu dönemdeki cinsel olaylarla ilggili hafiza kayitlarinin etkisiyle simdiki yasamimiz sekillenir
    örnek anne karinida iken tecavuze ugramis bir kisi nin cinsel yasami ile anne karninda iken sevgi ve sakin bir yasam icinde geciren bir kisinin cinsel yasamlarinda farkliliklar vardir
    cinsel sapmalar doğumdan onceki donemde olan olaylardan ve buradaki hafiza kayitlarindan kaynaklanmaktadir

Yorum

en iyisi kendimizi öldürelim yoksa bu takıntı depresyon geçeceği yok herşey son bulur

Yorum

destinya89
        kendini oldüremezsinki.sadece bedeni durdurabilirsin.ama beden olmadiğin icin ne düsüncelerini nede zihnini durduramazsin.sadece sıkıntılarin biraz daha karisik hale gelir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: depresifsancı

çok ihtimaller sıralarım sana...... mesela kabul edilmemeye karşı aşırı duyarlısın...... kabul edilmediğin zaman güzelliğinden ve çekiciliğinden endişe duymaya başlıyor olabilirsin......

erkekleri elde edince de onunla uzun süreli ilişki kurabileceğin noktasında endişe yaşıyorsun ve seni rahatsız ediyor uzaklaşıyorsun......

uzun süreli bir birliktelik deneyimi sahibi olmadığından kaynaklı bir durum sanırım bu..... bence bir erkekler şöyle bir uzun süreli deneyim yaşa...... birlikte dolaş..... onu incele..... nasıl yaklaşıyor sana.... seninle ne konuşuyor bunları yorumla..... bunlar sana erkekler hakkında bilgi edinmöende faydalı tecrübeler olur......
          Çok güzel özetlemişsin aynen böyle hissediyorum ama uzun süreli ilşkide yaşadım iki sene sürdü sonra beni terketti bana dönene kadar aradım sonra döndü bana hiç ummadıgım bir zamanda ama onu okadar küçük düşürüp aşşalayıcı şeyler yaptımki sonunda terkettim ve rahatladım.Bu istisna.Mesela bir aylık bir ilişkim var şuan bir aylık sürede 5 6 kez kendimden uzaklaştırıp sonra peşinden koştum çocuk artık bıktı anlayamıyorum ben seni diyor bende anlamıyorum kendimi birincisi baglılıktan korkuyorum baglanıncada kopamıyorum. Bir erkeğin bana soguk davranıp kaçması beni çok aşşalıyo hiç sevemeyecegim biri dahi olsa onu elde etmem lazım beni istememe gibi bir lüksü yok.Bu düşünce bana baya sorun çıkarıyor.Bu duygudan kurtulmam için hep yalnız olmammı lazım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bilimci
            arkadaslar
            cinsel yasamımız önce genler ve hormonlarla belirlenir
            cinsel yasamimizi etkileyen bir hafizamiz var.
            bu hafizada bazi arkadaslarinda belttiği gibi baba anne gecmisteki olaylarin etkisi saklidir.
            sandiğiniz gibi bu kimlik;yalnizca oral dönem anal dönem fallik donem gibi doğumdan sonraki donemlerle ilgil değildir.
            asil yüzde 95 ten daha fazla etkisi olan donem anne karnindaki donemdeki hafizada saklidir
            anne karnindaki annenin cinsel dünyasi duygu ve düsünceleri cinsel iliskiler sirasindaki sesler konusmalar ve davranislarin etkisi altindadir
            anne karnindaki bu dönemdeki cinsel olaylarla ilggili hafiza kayitlarinin etkisiyle simdiki yasamimiz sekillenir
            örnek anne karinida iken tecavuze ugramis bir kisi nin cinsel yasami ile anne karninda iken sevgi ve sakin bir yasam icinde geciren bir kisinin cinsel yasamlarinda farkliliklar vardir
            cinsel sapmalar doğumdan onceki donemde olan olaylardan ve buradaki hafiza kayitlarindan kaynaklanmaktadir
            Olabilir okadar bilimsel düşünemiyorum kökenini bilsek zaten oraya iner sorunu çözerdik ama bu mümkün değil sanırım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cengizhan19
              Bi kere küçük duruma düştükten sonra tekrar köle edebiliyosan kendine bu ilerde işine yarayabilcek önemli bi özellik Ama ben böyle yapma derim çünkü ilerde yanlış yaptığını pişmanlığını duyuyorsun ama o anki ruh halini de anlıyosun onun için zamanla geçicektir diye düşünüyorum
              zamanla geçmekmi bu bende aşırı takıntı ben eski sevgilimi sırf bana dönsün diye tam bir sene boyunca hergün aradım nedenide ezikliğimi yenmek üstün olmaktı.Bir ay aramadım sonra bana koşa koşa geldi eskisi gibi olalım seni çok seviyorum bende senmisin bana çektiren tabi başına geleceklerden habersiz neler yaptım ona ve üste çıktım o hazzı anlatamam ve sonra tekmeyi bastım

Yorum

kapalı kutu
                iste bu bilimi anlatmaya calisiyorum dünyanin haberi yok
                anne karnindaki olaylara donup bunari desarz edince tüm ruhsal sapmalar ve organik olmayan kökü zihide olan psikosomatik hastaliklar iyilesmekte

Yorum

İşleniyor...
                X