Duyuru

Collapse
No announcement yet.

aşırı sevgi ve ilgi beklentisi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• aşırı sevgi ve ilgi beklentisi

arkadaşlar 4-5 aydır görüştüğüm biri var ve onu ciddi derecede sıkıyorum...her dakika aramasını bekliyorum,benim herşeyimle ilgilenmesini istiyorum,beni sevdiğini hissetmek istiyorum,bunu yapamadığını söyleyerek onu sürekli eleştiriyorum,beklentilerim çok fazla ve o da bundan bıktı...orum...neden bu kadar sıkıyorum...sonunda benden sıkılıp beni terkedecek ama ben kendimi bir türlü değiştiremiyorum.İlgisiz biri değil,her gün en az 5-6 defa arıyor ancak bu bana yetmiyor her dakika arasın sorsun, bensiz birşey yapamasın istiyorum.Böyle birşey çok zor ama bunları yapmayınca beni yeterince istemediğini düşünüyorum.

arkadas cevren nasıl sevgilinden baska insanlarla iletisiminin zayıf olmasından kaynaklanıyo olabilirmi. bi de kendini eglendirecek hobilerin olmadıgından .yoksa sevgilinden sonra hayatla iletisimini kesip sevgilini takıntı halinemi getirdin.

Yorum

arkadaş çevrem iyi ancak kimseyle çok fazla görüşmek istemiyorum çünkü arkadaşlarımla beraberken kontrolümü kaybediyorum ve herşey onların istediği şekilde ilerliyor öyle olunca onlarla vakit geçirmek bana çok haz vermiyor...onunlayken kendimi ifade edebiliyorum bu yüzden beni çok sevmesini ve benimle ilgilenmesini istiyorum...

Yorum

canım bu şekilde davranman onu gerçekten bıktırır kendine engel
        olmaya çalışmalısın.yanlız bi abla olarak şunuda söylemek
        istiyorum bi erkek çok axcımasızca terk eder o yüzden dikkat et.
        tecrübe konuşuyor ona göre
        -''Yaşamak Buysa Üstü Kalsın!''.. -

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gülsevgi View Post
          arkadaş çevrem iyi ancak kimseyle çok fazla görüşmek istemiyorum çünkü arkadaşlarımla beraberken kontrolümü kaybediyorum ve herşey onların istediği şekilde ilerliyor öyle olunca onlarla vakit geçirmek bana çok haz vermiyor...onunlayken kendimi ifade edebiliyorum bu yüzden beni çok sevmesini ve benimle ilgilenmesini istiyorum...
          Bağımlı tipte ilişki kuruyorsun. Özerk bir kişilik yapısına sahip değil gibisin. İçinde büyünülen aile iklimi müsait değilse özerk kişilik yapısı gelişmez.

Yorum

bende böyleyim artık bundan vazgeçmenin vakti geldi diye düşünüyorum..
            sen kendini iyi hissetmeye çalışırken karşındakini sıkıyor olabilirsin..
            bırak o içinden geldiği kadar ilgilensin..daha kıymetli olur
            ....................

Yorum

hatalarını bilmen doğruya doğru adım atman için bir başlangıç

insanlar kendilerini değiştirebiliyorlar ama bu süreç biraz yavaş oluyor.
              Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

Sevgi açlığın bir süre sonra sona erer, yani hevesini alırsın artık onu sıkboğaz etmezsin, görüşmeleriniz normale biner.
                Her şey güzel olacak...

Yorum

Sevgiye açsın anlaşıldı da azıcık dizginle kendini. 4 - 5 ay olmuş zaten artık ilişkinin yavaş yavaş rayına oturduğu zamandasınız bu kadarcık birlikteliğiniz var diye sıkboğaz etme yoksa sadece 4 - 5 ay olarak kalır. Yeterince arıyor soruyor daha ne

Yaşam ard arda gelen mevsimlerden oluşur.
                  Her insan mükemmel yazların ihtişamına ulaşmak için
                  birkaç şiddetli kışa katlanmak zorundadır.
                  Ve unutmamak gerekir ki, kışlar asla kalıcı değildir

Yorum

aynı sorun bendede vardı kız arkadaşımı sürekli arıyorum ne yapıyor ne ediyor diye sürekli konuşunca herşeydende konuşunca insan bu seferde sıkılıyor sürekli onunla konuşmak istemen hem onu yüceltir karşındaki değersiz bir kişiyse bile onu rayından cıkartırsın göklere sonrada sana tekmeyi koyar başlarına yönelir bence hiç gerek yok sevgiye aç gibi duruyorsun bencede karşındaki sana yanlış yaparsa bu seni oldukça derinden yaralar ve daha kötü olursun tavsiyem kesin ve net yerinde aşırı ilgi yeri geldiğinde normale dönmendir bence
                    İşin en kötü yanıdaaa bıraktığınn yerdeyim...
                    hayat bana boş olmayan birşeyler söyleeee
                    anlamaz kii hiçbiriii hiç bişeyyy....

Yorum

Ne kadar çok şey istiyorsun yahu. günde 5 6 kere arıyormuş üstelik.Daha ne istiyorsun.Onunda kendine göre hayatı var 24 saati seni düşünerek seninle konuşarak geçiremez.Elinde olanla yetinmeyi bilmelisin.Şimdi sen konunda bahsetmemişsin ancak ben tahmin ediyorum ki aşırı derecede kıskançlıkta vardır sende Gerçekten işi zor sevdiğinin (:

Yorum

İşleniyor...
                      X