Duyuru

Collapse
No announcement yet.

tümör ameliyatı olan varmı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• tümör ameliyatı olan varmı

beynimdeki rahatsızlık uzun süredir devam ediyor. bitki çayları ve sporla bunun biraz olsa da azalttım ama beynimin içindeki basınç uyuşukluk şişlik devam ediyor. annemlere söylüyorum ilaç iç diyorlar sıradanmış gibi karşılıyorlar bir türlü hadi bir nöroloğa gidelim dedirtemedim şunlara. sonradan oluşan bir kitleden şüpheleniyorum. bu kötü deneyimi yaşayan başkaları varmı?

tansiyonuna baktırdın mı? yüksek tansiyon da bu hissettiklerine sebep olabilir.
    beyin tümörü olasılığı çok zayıf ama yine de bu iş şakaya gelmeyeceği için her ihtimale karşı mutlaka bir beyin tomografisi ya MR ı çektirmen gerekir.

Yorum

İkna etsen de etmesen de aileni bir şekilde hemen nöroloğa görün.Erken tanı çok öenmli biliyorsun bu durumlarda.Sakın ihmal etme.Tavsiyeyle, telkinle hiç vakit kaybetmen.Hemen işinde uzman bir doktora görün.Geçmiş olsun.

Yorum

çok sinir oluyorum ailem bile beni dikkate almıyor umurlarında değilim sanki biliyorum beni düşünüyorlar ama bunu bana belli etmemeleri sinirlerimi bozuyor. onlardan soğumaya başlıyorum:S

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sickness View Post
          çok sinir oluyorum ailem bile beni dikkate almıyor umurlarında değilim sanki biliyorum beni düşünüyorlar ama bunu bana belli etmemeleri sinirlerimi bozuyor. onlardan soğumaya başlıyorum:S
          kardeşim o ameliyatı oldu bi deri bir kemik kalmıştı çok zayıfftı artık yürüyemiyordu zayiflıktan başına bazen bi agrı çöküyodu kolay kolay aglamayan çocuk aglıyordu öle küçük acılara hiç aglamaz.. sende de zayıflama var mı? kitle olup olmadıgından emin ol.. bu ameliyat kitlenin büyüklügü iyi kötü huylu oluşu ve nerede oluşu ile alakalı olarak degişiyo benm kardeşimin göz sinirleri zedelenmişti mesela... böle şeler şakaya gelmez onlar ikna olmuyorsa kimligini al git.. ne olacak

Yorum

Orjinal yazı sahibi: rabiaa View Post
            kardeşim o ameliyatı oldu bi deri bir kemik kalmıştı çok zayıfftı artık yürüyemiyordu zayiflıktan başına bazen bi agrı çöküyodu kolay kolay aglamayan çocuk aglıyordu öle küçük acılara hiç aglamaz.. sende de zayıflama var mı? kitle olup olmadıgından emin ol.. bu ameliyat kitlenin büyüklügü iyi kötü huylu oluşu ve nerede oluşu ile alakalı olarak degişiyo benm kardeşimin göz sinirleri zedelenmişti mesela... böle şeler şakaya gelmez onlar ikna olmuyorsa kimligini al git.. ne olacak
            ben zaten zayıf bi insanım. bu şeyi beynimde hissettiğimden beri insanlarla göz teması kurmakta zorlanıyorum.

kardeşinin şikayetlerini hatırlıyormusun peki

Yorum

sickness tümerlen bir alaksı olacağını sanmıyorum dostum.çok acı çektiğini biliyorum bende beynimde bir tümer gibi bişey çıktığını kafama takar dururdum.elbette oda olabilir tümörde insanı depresyona sokabilir ama zannetmiyorum öyle bir sıkıntın olduğunu.ilacını bırakmamanı söylemiştim.1 buçuk ay önce duvarları öperek yıkandığını hatırlıyorum antidepresanlar tümörümü iyileştirmişti sende?hmm ben beynime mr çektirdiydim bi sorun yoktu.sende çektir için rahat olsun bişe çıkacağınada sanmıyorum.
              wellcome to the desert of the real.

Yorum

ağrı başının sol ön tarafına doğrumu sol şakaktamı

Yorum

Neden dikkate almadıklarını anlamadım hastalık hastası olduğunu falan mı düşünüyorlar ya da o tip bir rahatsızlık mı var acaba...Çünkü mantıklı gelmedi ailenin böyle birşeyi hiç dikkate almaması ama neyse her ne olursa olsun onları ikna etmek zorunda değilsin zaten sen kendin gidebilirsin doktora...Çünkü gerçekten bir sorun varsa ihmale gelmez böyle şeyler...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: KASIRGA View Post
                    sickness tümerlen bir alaksı olacağını sanmıyorum dostum.çok acı çektiğini biliyorum bende beynimde bir tümer gibi bişey çıktığını kafama takar dururdum.elbette oda olabilir tümörde insanı depresyona sokabilir ama zannetmiyorum öyle bir sıkıntın olduğunu.ilacını bırakmamanı söylemiştim.1 buçuk ay önce duvarları öperek yıkandığını hatırlıyorum antidepresanlar tümörümü iyileştirmişti sende?hmm ben beynime mr çektirdiydim bi sorun yoktu.sende çektir için rahat olsun bişe çıkacağınada sanmıyorum.
                    tşk ederim cevap yazdığın için. sen de biliyorsun ki benim ruh halim sürekli değişir ve yine şuan pek iyi saatlerimde değilim bu yüzden zihnimdeki takıntıların da şiddeti arttı. her geçen gün beynim hakkında daha olumsuz düşünüyorum. anneme söyledim haftaya mr çektirelim dedi küçük çocuklar gibi mutlu oldum sonunda beni anladı dedim içimden. hey allahım mutlu olduğum şeylere bak ya

beynimdeki şey tam olarak ağrı değil beni pek rahatsız etmiyor ama bu his beynimin ön loblarında alın tarafında. orada birşeyler kesin ters gidiyor bundan eminim çünkü eskiden böyle değildi. internette de araştırdım ön loblarda oluşan tümörler insanların konuşma, sosyalleşme, konsantrasyon gibi şeylerini elinden alıyormuş aynıları bende var. inş tümör vardır. hastalığımın sebebini bilmek benim için hasta olmamdan çok önemli bu tümör de olsa

Yorum

hahaha ah güzel kardeşim.tümör felan değil.tamam tümörde depresyon ve anksiyete belirtileri gösterir ama seni ikna edemem şuan.mr ını çek gel öyle görüşelim.bu şüpecilikde kaygı bozukluğuunun bir ürünüdür.bende onlar çok çok şiddetli yaşadım.ama çektir mr hatta kendinde bak.ve doktorada inan.yok doktor görememiştir ben yine olacağını düşünüyorum deme.ilacına devam et.bırakma.biz kroniğiniz.ömür boyu kullanacağız.söylediklerimide yabana atma emi güzel kardeşim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: KASIRGA View Post
                        hahaha ah güzel kardeşim.tümör felan değil.tamam tümörde depresyon ve anksiyete belirtileri gösterir ama seni ikna edemem şuan.mr ını çek gel öyle görüşelim.bu şüpecilikde kaygı bozukluğuunun bir ürünüdür.bende onlar çok çok şiddetli yaşadım.ama çektir mr hatta kendinde bak.ve doktorada inan.yok doktor görememiştir ben yine olacağını düşünüyorum deme.ilacına devam et.bırakma.biz kroniğiniz.ömür boyu kullanacağız.söylediklerimide yabana atma emi güzel kardeşim.

tamam haftaya annemle gidicez kesin bişey çıkıcak iddiaya girelim istersen. çıkmasını da çok istiyorum gerçekten bu dünyada yaşamak istemiyorum artık. allahım inş beni yanına alır da bu işkenceden kurtulurum. hem şehit olmuş olurum bunun için dua ediyorum

Yorum

ben zaten zayıf bi insanım. bu şeyi beynimde hissettiğimden beri insanlarla göz teması kurmakta zorlanıyorum.

kardeşinin şikayetlerini hatırlıyormusun peki
                          kück oldgu için konsmuodu htrladgm bunlar

Yorum

tamam haftaya annemle gidicez kesin bişey çıkıcak iddiaya girelim istersen. çıkmasını da çok istiyorum gerçekten bu dünyada yaşamak istemiyorum artık. allahım inş beni yanına alır da bu işkenceden kurtulurum. hem şehit olmuş olurum bunun için dua ediyorum
                            tümörden ölünce şehit mi sayılınıyor ?

Yorum

beynimdeki rahatsızlık uzun süredir devam ediyor. bitki çayları ve sporla bunun biraz olsa da azalttım ama beynimin içindeki basınç uyuşukluk şişlik devam ediyor. annemlere söylüyorum ilaç iç diyorlar sıradanmış gibi karşılıyorlar bir türlü hadi bir nöroloğa gidelim dedirtemedim şunlara. sonradan oluşan bir kitleden şüpheleniyorum. bu kötü deneyimi yaşayan başkaları varmı?
                              sickness beyninde tümör mü var? Annenler gelmezse bile sen nöroloğa tek başına git, tümör büyüyebilen bir kitle diye biliyorum. Erken teşhis hayat kurtarır. Geçmiş olsun.
                              Her şey güzel olacak...

Yorum

İşleniyor...
                              X