Duyuru

Collapse
No announcement yet.

beni hangi ilaç paklar

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• beni hangi ilaç paklar

evet ben, zamanında ilaçları çok övmüştüm sonra 1 ay kadar kullandım meğersem iyi gelmiş bende iyi gelmedi diye bıraktım sonra ilaçlar şöyle ilaçlar böyle deyip durdum. şuan durumum hiç bu kadar kötü olmamıştı. sosyal fobim daha yükseklerde olamaz heralde. sıradan bir halk otobüsüne biniyorum sonra bana bi haller oluyo inanılmaz endişeli oluyorum. insanlardan inanılmaz çekiniyorum. gözümü doğru dürüst açıp insanlara bakamıyorum öyle söyliyim size. benim kadar ağırı olacağını sanmıyorum bu konuda. keşke ilacıma devam etseydim diyorum 1 ay kullanıp bıraktıktan sonra daha kötü bi duruma düştüm heralde. Depresyon, depersonalizasyon, sosyal fobi, anksiyete, okb, paranoid ve şizoid kişilik bozukluğu, düşünce bozukluğu ve hipokondriazis. bütün bu hastalıkların belirtisi şuan bende mevcut. hafta içi bi uzmanla görüşücem ama ben derdimi hiçbir zaman tam olarak anlatamıyorum. anneme bile. konuşamıyorum anasını satıyım bişey beni konuşturmuyor. onun için doktora da tam olarak açılamıcam ve doktor da tam teşhisi koyamayack. ilaçlar hakkında tecrübelere sahip üyelere soruyorum sizce hangi ilac(lara) a başlamalıyım???

Koş Koşabildiğin kadar koş

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ayılırsınveanlarsın View Post
      Koş Koşabildiğin kadar koş
      tebessüm ettim. dediğim gibi, o zamanlar ilacın etkisiyle o kadar rahat yazabilmişim bunu şuan anlıyorum. ilacın etkisinin zamanla azalmasıyla ben de bittim. içimde koşacak enerji yok. arada sırada koşuyorum yine ama

Yorum

sickness Seni bu durumda görmek beni üzdü, 2-3 ay öncesi ne kadar güzeldi değil mi ne kadar enerji doluydun, olumlu bakıyordun nereden nereye... Bu durum bende iki kez oldu, eşekten düşmüşe dönüyor insan. Bizim tavsiye ettiğimiz ilaçları kullanmaz doğru olmaz. Netten hastalık belirtilerine bakıp bende şu hastalık olabilir demen de pek iyi bir şey değil. Sana hangi ilaç iyi geldiyse onu kullan.
        Ben doktora gitmeden önce bir kağıda yazardım doktorun yanında takıldığımda ona bakardım sen de böyle yapabilirsin acil şifalar.
        Her şey güzel olacak...

Yorum

daha önce kullandığın ve sana iyi geldiğini düşündüğün ilaçları tekrar kullan. ama yeşil reçeteli varsa doktorun yazması gerek.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: enerji528 View Post
            sickness Seni bu durumda görmek beni üzdü, 2-3 ay öncesi ne kadar güzeldi değil mi ne kadar enerji doluydun, olumlu bakıyordun nereden nereye... Bu durum bende iki kez oldu, eşekten düşmüşe dönüyor insan. Bizim tavsiye ettiğimiz ilaçları kullanmaz doğru olmaz. Netten hastalık belirtilerine bakıp bende şu hastalık olabilir demen de pek iyi bir şey değil. Sana hangi ilaç iyi geldiyse onu kullan.
            Ben doktora gitmeden önce bir kağıda yazardım doktorun yanında takıldığımda ona bakardım sen de böyle yapabilirsin acil şifalar.
            saol. inşallah en kısa zamanda doğru ilaçla şifa bulurum. ilaç kullanmadan bu psikolojinin düzelmesi mümkün değil

Yorum

Concerta.rgheıughteıugjerg

Yorum

Aslında ilaçlar çok etkili ve çok faydalı ama hangimiz doktora uyarak, titiz ve düzenli bir şekilde ilaç kullanıyoruzki...
                Her şey güzel olacak...

Yorum

Saçmalamayın. Doktor ne derse o. Kafadan ilaç mı kullanılır?
                  Ağrı kesici bile bence her akla gelindiğinde kullanılmamalı. Birde bunlar psikolojik sorunlar için kullanılıyor. Aklınızı kaçırdınız herhalde?

Yaşam ard arda gelen mevsimlerden oluşur.
                  Her insan mükemmel yazların ihtişamına ulaşmak için
                  birkaç şiddetli kışa katlanmak zorundadır.
                  Ve unutmamak gerekir ki, kışlar asla kalıcı değildir

Yorum

sende depersanalizasyon olsaydı bülbül gibi konusurdun emin ol....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HurricaNe ~ View Post
                      Saçmalamayın. Doktor ne derse o. Kafadan ilaç mı kullanılır?
                      Ağrı kesici bile bence her akla gelindiğinde kullanılmamalı. Birde bunlar psikolojik sorunlar için kullanılıyor. Aklınızı kaçırdınız herhalde?
                      Forum yönetiminden; Hurricane rümuzlu bu üyeyinin; forumumuzu ayakta tutan doktor bozuntularına hakaret ettiği için; forumdan uzaklaştırılmasını talep ediyorum.*
                      Aynasıdır insan insanın. . !

Yorum

Asıl soru şu ikisinden biri olmalıydı, İlaçlara zaafımmı var?, Dikkatmi cekmeye çalışıyorum?
                        Sussak ölüm, konuşsak intihar...

Yorum

öyle demeyin bence insan bazen ilaçın fayda etmediğini görünce hiç bir şekilde kendine hakim olamıyor ya kendi kendine dozu yükseltiyor yada bir tane daha alıyor
                          Ya İslamda yükselirsin, Ya inkarda çürürsün, Yol mezarda bitmiyor, Gittiğinde görürsün.

Yorum

paxil iyiydi hoştu ama beynimi çok bariz uyuşturdu. düşünüyorum tekrar başlasammı. anafranil nasıl acaba. okb çok azdı bu aralar. okbyi yok etmem lazım. mao haricinde bir de ritalin düşünüyorum. paranoyak oldum galiba sürekli ilaçları düşünüyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bjksaid92 View Post
                              paxil iyiydi hoştu ama beynimi çok bariz uyuşturdu. düşünüyorum tekrar başlasammı. anafranil nasıl acaba. okb çok azdı bu aralar. okbyi yok etmem lazım. mao haricinde bir de ritalin düşünüyorum. paranoyak oldum galiba sürekli ilaçları düşünüyorum
                              bunu ben yazdım he öteki hesabım. yanlışlıkla oldu

Yorum

İşleniyor...
                              X